Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|
aktualizacja

Lil Masti komentuje bójkę pseudokibiców na High League: "Oczy szczypią cały czas. Szkoda, że to idzie w takim kierunku" (WIDEO)

28
Podziel się:

Aniela Bogusz odniosła się do kwestii bezpieczeństwa całej gali, zasłaniając się doborem zawodników do walk. "W Fame MMA też się dużo dymów dzieje, to zależy od zestawienia zawodników".

Lil Masti komentuje bójkę pseudokibiców na High League: "Oczy szczypią cały czas. Szkoda, że to idzie w takim kierunku" (WIDEO)
Lil Masti komentuje bójkę pseudokibiców na High League: "Oczy szczypią cały czas. Szkoda, ze to idzie w takim kierunku" (WIDEO) (Licencjodawca)

Aniela Bogusz po medialnej batalii z włodarzami Fame MMA i skierowaniu sprawy na drogę sądową postanowiła przenieść się do konkurencyjnej federacji High League, którą założył Malik Montana. Na ten krok miała wpłynąć wyjątkowo kusząca oferta finansowa złożona Lil Masti. Według naszych źródeł jej kontrakt opiewa na prawie milion złotych, a sama Bogusz chwali się, że umowa zapewnia jej udział jeszcze w kilku walkach.

Zobacz także: Lil Masti komentuje bójkę pseudokibiców

W trzeciej odsłonie gali High League Bogusz zmierzyła się z Zusje Astafiewą, którą pokonała po krwawych trzech rundach. Tego wieczoru nie odbyła się jednak walka Mateusza "Don Diego" Kubisza i Denisa "Bad Boy" Załęckiego z powodu wtargnięcia do Ergo Areny w Gdańsku pseudokibiców Lechii Gdańsk i Elany Toruń.

Chuligani rzucali krzesłami, bili się na trybunach oraz rozpylili gaz pieprzowy. Na miejscu pojawiła się policja, która starała się zapanować nad krwawą bojką, ponieważ sytuacja przerosła organizatorów. Malik Montana oraz współorganizatorzy w pośpiechu opuścili obiekt.

W specjalnym media roomie przebywali dziennikarze, którzy w całym zamieszaniu próbowali przeprowadzić kilka wywiadów. Pudelkowi udało się porozmawiać z Lil Masti - zawodniczka z rezerwą skomentowała awanturę.

Jest fajnie, ale jest też niebezpiecznie i nie ukrywajmy, trąci to trochę patologią. Przed chwilą latało krzesło - stwierdził nasz reporter.

Gaz jest wszędzie rozpuszczony. Policja lata w kaskach. Odwołali walkę, ale szkoda. Ale jeśli to jest niebezpieczne, wszyscy tu kaszlą - wyznała z zaniepokojeniem. Nie wiemy, co tu się może dalej stać. Trochę oczy szczypią cały czas. Po walce poszłam od razu szatni ogarnąć się i zaraz przyszłam tutaj. Gdzieś boczkiem, nie mogłam iść głównym korytarzem, bo latała policja i były awantury. Szkoda, że to idzie aż w taką stronę.

Zapytaliśmy Bogusz o kulisy zapewnienia bezpieczeństwa zawodnikom oraz mediom przez organizatorów. Celebrytka próbowała wybrnąć tłumacząc, że groźne sytuacje zależą od zestawienia zawodników, którzy mają ze sobą walczyć.

W Fame MMA też się dużo dymów dzieje, to zależy od zestawienia zawodników - stwierdziła Lil Masti.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(28)
Kaja
miesiąc temu
Powiedziała laska, która tłucze się na pseudo galach za niezłe pieniądze 😂 tutaj oczy już nie szczypią?
Szczera
miesiąc temu
Odezwała się wielka dama
Masakra
miesiąc temu
Najlepsze jest to, że wpuszczają tam nieletnich.....
Acai
miesiąc temu
„ Nie wiemy, co tu się może dalej SPAĆ” Haha poziom redakcji na równi z poziomem tej „gali”.
Nat
miesiąc temu
Poka sowę- pamiętamy!
Najnowsze komentarze (28)
Vhh
4 tyg. temu
Oni się lepiej zachowali jak panie przed walka
Xzy
4 tyg. temu
A policja nie ma co robić? Zostawić towarzystwo i niech się leja, ile wlezie. Normalni ludzie w klatkach nie walczą ani takich patusow nie ogladaja. Nie po to płacimy podatki, żeby policję angażować w takie cyrki.
Vvggv
miesiąc temu
Ładnie jej w krótkich włosach.
Rita
miesiąc temu
Te całe walki to w ogóle patologia. Nigdy za żadne pieniądze nie wzięłabym udziału w czymś takim.
Sylwek
miesiąc temu
Szpilki koledzy .
mmm
miesiąc temu
Uważam, że świetnie wygląda z takimi włosami! Nawet platyna nie razi
Wrona
miesiąc temu
Lili Masty, Blanka, Dagmara to te same typy " kobiet"
Kate Moss
miesiąc temu
Aniela Oblesna zezowata .
Miłka.
miesiąc temu
Ten pan redaktor z tą panią od walk to jak by takie trochę rodzeństwo. Takie drobnomieszczaństwo. A może po prostu z Koziej Wolki. Pozdrawiam rodaków.
Gggv
miesiąc temu
A w jaką by miało pójść? Przecież to pato imprezy. Normalni ludzie omijają z daleka.
Gość
miesiąc temu
To jest parologia. Te kobiety w tych klatkach i ci ludzie, ktorzy ogladaja to show... to patologia!!!!
rmfik
miesiąc temu
Niezła ta nasza policja, skoro potrafi "latac"!!! 😄
bolo
miesiąc temu
Nie wpuszczać w obuwiu sportowym. I bedzie spokój. Klient w krawacie jest mniej agresywny.
Ula
miesiąc temu
Ona Li obraziła więc dostała lejty
Oferty dla Ciebie