Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

TYLKO NA PUDELKU: Lil Masti będzie walczyć w federacji Malika Montany. ZAROBI FORTUNĘ!

69
Podziel się

Po medialnej batalii z włodarzami Fame MMA Lil Masti postanowiła przenieść się do konkurencyjnej federacji High League, którą prowadzi raper Malik Montana. Wiemy, ile zainkasowała za ten "transfer"...

TYLKO NA PUDELKU: Lil Masti będzie walczyć w federacji Malika Montany. ZAROBI FORTUNĘ!
Lil Masti będzie walczyć w federacji Malika Montany (Instagram)
bDZGqCaJ

Gale Fame MMA okazały się wielkim sukcesem finansowym i sprawiły, że włodarze federacji zarobili grube miliony. Nie trzeba było długo czekać, aż na rynku pojawi się konkurencja, która również zechce robić biznes na mordobiciu w wykonaniu (pato)celebrytów.

Utworzenie nowej federacji o nawie High League ogłosił raper Malik Montana. Muzyk zdążył już "podkupić" Pana Pawłowskiego, który zdobył popularność jako prowadzący pierwszych gal FAME MMA. Okazuje się, że obrotny Montana złożył również ofertę Lil Masti. Przypomnijmy, że influencerka przez kilka tygodni prowadziła medialną batalię z organizatorami FAME. Włodarze zarzucili jej, że ma nierealne oczekiwania finansowe i stwierdzili, że odbiorą jej mistrzowski pas. Szansę zwęszył Montana, który jest dużo bardziej szczodry niż jego konkurencja.

bDZGqCaL

Osobiście zadzwonił do Lil Masti z propozycją, a była ona na tyle korzystna, że rozmowy przebiegły bez problemów i kontrakt udało się podpisać bardzo szybko - zdradza nam zaufane źródło z otoczenia "raperki".

Dowiedzieliśmy, że celebrytka zainkasuje za walkę jeszcze więcej (!) niż chciała dostać w FAME MMA, a jej kontrakt opiewa na prawie milion złotych!

Skontaktowaliśmy się z samą zainteresowaną, by potwierdzić tę informację. Powiedziała nam, że nie może mówić o dokładnych stawkach, ale wymownie dodała, że budżet jakim dysponuje High League, jest ogromny.

Zobacz także: Lil Masti: "Jestem w stanie zrobić wszystko dla pieniędzy. Kocham je"
bDZGqCaR

Jeśli chodzi o High League, to jestem pewna, że będzie to największa i prawdopodobnie jedyna realna konkurencja dla FAME. Znam nazwiska, jakie są zakontraktowane, wiem, kto stoi za organizacją i jakimi budżetami i zapleczem dysponują, wiec to się nie może nie udać. Cieszę się, że od dziś oficjalnie pracuję z ekipą takich profesjonalistów! Wyczekujcie mojej pierwszej walki dla High jeszcze w tym półroczu - mówi nam Lil Masti.

Lil Masti nie wie jeszcze, z kim się zmierzy, ale deklaruje, że jest w pełnej gotowości.

bDZGqCaS

Jeśli chodzi o przeciwniczki, to jestem otwarta na każdą propozycję. W moim przypadku jest duży problem ze znalezieniem osoby, która chciałaby ze mną walczyć. Niestety, większość dziewczyn odmawia walk ze mną, bo wiedzą, jaki poziom reprezentuję. Mimo wszystko, jeśli jest jakaś chętna kobieta do wejścia ze mną do oktagonu - zapraszam. Jestem w ciągłych treningach i mogę walczyć nawet za tydzień - dodaje celebrytka.

Ostatnio tajemniczą "współpracę" z Malikiem Montaną zapowiadał też... Daniel Martyniuk. Wszystko wskazuje na to, że on również zawalczy w High League.

Cieszycie się, że mordobicie w wykonaniu sowicie opłacanych (pato)celebrytów staje się nowym "sportem narodowym"?

bDZGqCaT
bDZGqCbm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(69)
Aaa
2 miesiące temu
Skomentuje dla tych, którym nie chce się czytać. Pani znana z oddania się kilku czarnoskorym zagranicznym celebrytom "z niższej polki" dostałam pieniądze za bicie się na wizji z Panią znana z opowiadania na youtube o seksie. Następnie jedna z Pan została "podkupiona" do kolejnego bicia się przez slynacego ze słabości do używek Pana o wątpliwej reputacji. Cała trójka zarabia miliony i stanowią wzór dla dzisiejszej młodzieży. Świecie, dokąd zmierzasz?
Gość
2 miesiące temu
Ja bym ja z checia zobaczyla w walce z Deynn 😉
moni
2 miesiące temu
Masakra, ktoś taki dostaje takie pieniądze a naukowcy ,pielegniarki i inne zawody zarabiaja jakieś grosze ...
bDZGqCbn
Michu
2 miesiące temu
Jak cudownie jest czytać o patologii zarabiającej miliony na byciu patologią, normalnie serce rośnie ❤️
Kto?
2 miesiące temu
Korwa kto to ogląda ?
Najnowsze komentarze (69)
Bonzo
2 miesiące temu
Walka w kisielu i na golasa to rozumiem 😅
Opek
2 miesiące temu
Może być ciekawa walka jak trafi na Shanguy z Francji.
Darek
2 miesiące temu
lil masti to cos jak whitney houston czy jeszcze lepiej bo nie znam? ahahahaha :D
Piotr Mańka.
2 miesiące temu
Co to za News! Gdyby tak Pan Obajtek stanął to by było coś.
Wazon
2 miesiące temu
Noo, pewnie! Lanie się dla kasy. Zero to klasy
Anuś
2 miesiące temu
Ja mogę z nią walczyć! Luz! Rozjadę ją w pierwszej rundzie! XDDD
Bogdan
2 miesiące temu
Nie wiadomo kiedy pierwsza gala, nie wiadomo z kim zawalczy , mówi coś o półroczu a już dostała milion złotych. Napewno tak jest jak mówi. Żałosna
Mka
2 miesiące temu
Na muzyce sie zarabia na ciuchach , ird .. Przestancie udawac ze nie wiecie skad ludzie maja pieniadze , jpr, wiedza pierwsza klasa podstawowki . Malik to muzyk . Ja znam , slucham
bDZGqCbf
ola
2 miesiące temu
co to za koles?
ika
2 miesiące temu
nigdy nie słyszałam ani jednej jego piosenki serio :D na czyn ten typ zarabia :d
Polak
2 miesiące temu
Co to za szam bo
MalikMontani
2 miesiące temu
Zrobi lache, korona jej z glowy nie spadnie 😄
ewa
2 miesiące temu
ślicznie jej w krótkich włosach
moni
2 miesiące temu
Masakra, ktoś taki dostaje takie pieniądze a naukowcy ,pielegniarki i inne zawody zarabiaja jakieś grosze ...
...
Następna strona
bDZGqCbH