Trwa ładowanie...
Megi
Megi
|

Ultraszczupła Christina Aguilera prezentuje odmienioną sylwetkę na premierze musicalu "Burlesque"

138
Podziel się:
138
Podziel się:

Christina Aguilera zaliczyła w ostatnim czasie spektakularną metamorfozę. Można mieć wrażenie, że z każdym nowym wyjściem jest coraz szczuplejsza. Tym razem gwiazda pokazała się na premierze musicalu "Burlesque" w wyjątkowo śmiałej kreacji, która podkreśliła jej figurę.

1
 / 6
Ultraszczupła Christina Aguilera prezentuje odmienioną sylwetkę na premierze musicalu "Burlesque"
Christina Aguilera na premierze
Christina Aguilera na premierze (Getty Images)
0
0

Christina Aguilera od kilku miesięcy zaskakuje nową sylwetką. Gwiazda znacznie schudła, a jej metamorfoza jest szeroko komentowana w mediach. Nie ma się co dziwić, piosenkarka naprawdę zaliczyła spektakularną przemianę, gubiąc przy tym sporo kilogramów. Posądzano ją nawet o stosowanie popularnego leku na cukrzycę, który jest obecnie niezwykle popularny u celebrytów. Aguilera nie była jednak zbyt wygadana w tej kwestii. Pod jednym z wpisów na Instagramie przyznała, że nie będzie się przed nikim tłumaczyć.

To przypomnienie dla wszystkich, że TO WY jesteście opowiadającymi historię o swoim życiu. Nikt inny nie może dyktować, kim jesteście. Nikt nie zasługuje na wyjaśnienia - pisała.

Aguilera chętnie prezentuje odmienioną sylwetkę na licznych sesjach zdjęciowych. Pod jedną z ostatnich, internauci komplementowali ją, że wygląda na 20 lat, inni twierdzili, że już w ogóle nie przypomina siebie. Teraz gwiazda skupiona jest na promowaniu spektaklu, w którym została producentką. "Burlesque: The Musical", bo o nim mowa, będzie wystawiany na West Endzie do września tego roku. Z tej okazji Aguilera pojawiła się na uroczystej premierze, gdzie po raz kolejny zszokowała przemianą.

Na wydarzeniu odziana była w kreację ze skórzanych rzemyków, spod której prześwitywała czarna bielizna. Całość zestawiła ze szpilkami w tym samym kolorze, a całość dopełniły czerwone usta i gładko zaczesane do tyłu blond pukle.

Robi wrażenie?

2
 / 6
Christina Aguilera
3
 / 6
Christina Aguilera
4
 / 6
Christina Aguilera
5
 / 6
Christina Aguilera
6
 / 6
Christina Aguilera
KOMENTARZE
(138)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
ło matko
6 miesięcy temu
Ozempic niesamowicie postarza, musiała zrobić lifting twarzy a i tak staro
oNa
6 miesięcy temu
Jakieś takie męskie rysy twarzy dostała 😂
No tak
6 miesięcy temu
Wszystkie po lifitngach twarzy żeby przykryć elfie uszy zakładają albo kolczyki albo spuszczają kilka włosów żeby je zakryć. Krystynka to zagożała zwolennicznka operacji plastycznych: nos, lifting twarzy, piersi, usta. Plastic fantastic.
Rety
6 miesięcy temu
Ozempic i lifting twarzy
szok
6 miesięcy temu
Zostały tylko te same oczy i głos.
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Ktośka~
6 miesięcy temu
Nie przypomina już siebie. Ciało ma teraz jak nastolatka, ale twarz... bardzo niekorzystnie się poprzerabiała. Była może i przaśna, ale sympatyczna w odbiorze, a teraz taka su...owata (sorry, Kryśka, nadal lubię Twój głos).
Maryla
6 miesięcy temu
Co jej z ustami?
Fuz
6 miesięcy temu
Nie mam nic przeciwko, ze ktos sie odchudza ale ona w ogole siebie nie przypomina
anka
6 miesięcy temu
Nie poznałam jej.
Gość
6 miesięcy temu
Mało podobna do siebie, jedynie oczy
NAJNOWSZE KOMENTARZE (138)
Magda
6 miesięcy temu
Karykaturalne te usta.
Obserwator
6 miesięcy temu
nie wiem czy to ona, wygląda zupełnie, zupełnie inaczej, niż kiedyś, niestety in minus
ja.
6 miesięcy temu
Ciężki ją rozpoznać po tych operacjach. A to wdzianko jest koszmarne.
Johny
6 miesięcy temu
Ozempic.... lub nie jest to ona, mają taką technologie do klonowania że fizjologom się nawet nie śniło.
Mika
6 miesięcy temu
Ona ma brązowe oczy a non stop nosi niebieskie szkła…To prawda! Ale w tamten świat się nie wierzy, nie wiadomo nawet czy to ona…
Justa
6 miesięcy temu
Wygląda jak Julia Von Stein
🎈🎈🎈🎈🎈🎈�...
6 miesięcy temu
Kryska daj już spokój z tym ozempikiem, nie przesadzaj
Ala
6 miesięcy temu
U mnie w pracy baby oszalały na punkcie ozempiku. Biora te zastrzyki i fakt chyba w oczach, ale tak niekorzystnie wyglądają na twarzy, jakby skora im wisi.. Tragedia. Ciekawe jakie skutki są brania tego i czy jest efekt jojo?
Tak
6 miesięcy temu
Przesadziła , za dużo schudła. Był moment że wyglądała rewelacyjnie.
Woab
6 miesięcy temu
Ale ona musi mieć zajechane włosy od tego rozjaśniania
ZnawcaPiekna
6 miesięcy temu
Czytam te komentarze od sfrustrowanych i utuczonych Grażyn w których przewija się tylko nazwa handlowa "ozempic" i tak sobie myślę, że nawet jakby, to co? Wy dalej jesteście upasione, też sobie to zastosujcie, bo strach wyjść na ulicę ostatnio.
Camilla
6 miesięcy temu
Dziwnie wygląda. Jakby ktoś jej głowę dokleił.
Moim zdaniem
6 miesięcy temu
Wygląda bardzo ladnie szczuplejsi ludzie wyglądają młodziej i można z tym walczyć ale taka jest prawda są bardziej zadbani bardziej zdyscyplinowani ja takich ludzi podziwiam na ulicy na plaży że coś robią ćwiczą jeżdżą na rolkach rowerach to od razu widać po człowieku
evka
6 miesięcy temu
Czy ozempic trzeba brać cały czas żeby nie przytyć z powrotem?
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Tak wygląda LEŚNA WILLA Agnieszki Dygant: basen, wielki ogród i przestronny salon

Agnieszka Dygant nie przestaje rozpływać się nad swoimi "nowym-starym" domem. Aktorka na bieżąco relacjonowała w social mediach postępy w wykańczaniu wnętrz swego wymarzonego miejsca na ziemi. Jej dom jest już gotowy, a Agnieszka nie może się powstrzymać, by od czasu do czasu pokazać widzom, jak jej się mieszka.
9.

Przyjaciółki Kinga Rusin i Karolina Ferenstein bawią się w najlepsze na zaśnieżonych Mazurach. Dołączylibyście do nich? (ZDJĘCIA)

Kinga Rusin i Karolina Ferenstein postanowiły odtworzyć miłe wspomnienia podczas najbardziej dokuczliwej zimy od wielu lat. Ich profile wzbogaciły bajkowe widoki Mazur pokrytych białym puchem. Opatulone panie jak za starych dobrych czasów udały się na długi spacer, urządziły sobie bitwę na śnieżki, a nawet wybrały się na kulig.
8.

Dorosły już syn Britney Spears wyłania się z marketu. Podobny do sławnej mamy? (ZDJĘCIA)

Synowie Britney Spears, których pamiętamy jeszcze jako małych chłopców, dziś są już pełnoletnimi, choć wciąż niesamodzielnymi mężczyznami. Młodszy z nich, Jayden James, natrafił na fotoreportera koczującego pod jednym ze sklepów w Los Angeles. Wiele wskazuje na to, że 19-latek połączy wkrótce siły z mamą.
7.

Chuda jak przecinek Oprah Winfrey opuszcza siłownię. Poznajecie ją jeszcze? (ZDJĘCIA)

Oprah Winfrey przeszła spektakularną metamorfozę. Gwiazda schudła ponad 20 kilogramów, co zawdzięcza nie tylko ćwiczeniom, ale również lekom. Kilka dni temu paparazzi przyłapali ją pod siłownią. Zobaczcie, jak wygląda.
6.

Małgorzata Socha uczciła urodziny młodszej córki. Był tort, zabawy na śniegu i latanie w tunelu aerodynamicznym (ZDJĘCIA)

Małgorzata Socha spędziła całą sobotę ze swoją córką. Tego dnia mała Basia świętowała swoje 9. urodziny. Z tej wyjątkowej okazji rodzice zapewnili solenizantce całą moc atrakcji.
5.

Jane Fonda porusza się na WÓZKU INWALIDZKIM. Mimo niedyspozycji ruchowej 88-latka wciąż zachwyca elegancją (ZDJĘCIA)

Jane Fonda dotychczas kojarzyła nam się z nieustającą pogodą ducha i znakomitą kondycją. Tymczasem aktorka musiała skorzystać z wózka inwalidzkiego po dotarciu na lotnisko. Jej agent zaspokoił zatroskanych fanów, zapewniając, że nie mają najmniejszych powodów do zmartwień.
4.

Joanna Przetakiewicz bryluje wśród elit w czarnej kreacji z piórami i torebką za 60 TYSIĘCY zł. Klasa? (ZDJĘCIA)

Sobotnia gala wręczenia Wektorów urosła do rangi prawdziwej rewii mody. Goszcząca na niej Joanna Przetakiewicz oddawała elegancki charakter uroczystości. Przedsiębiorczyni wywarła ogromne wrażenie na wszystkich zgromadzonych gościach.
3.

Sandra Kubicka świętuje 31. urodziny w Dubaju: basen, opalanie i impreza w klubie: "KIEDYŚ BYŁAM KRÓLOWĄ MELANŻU" (ZDJĘCIA)

Sandra Kubicka postanowiła świętować swoje 31. urodziny w wyjątkowy sposób - celebrytka poleciała z przyjaciółmi do Dubaju, gdzie trwają jej urodzinowe celebracje. Zobaczcie jak się bawiła!
2.

Szykowni Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan posyłają uśmiechy na gali Wektorów. Piękna z nich para? (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem Radosławem pojawili się na gali Wektorów - prestiżowym biznesowym wydarzeniu. Celebrytka zachwycała w eleganckiej kreacji Violi Piekut.
1.

Córka Tomasza Oświecińskiego pozuje pod palmą na wakacjach w Tajlandii. Maja w tym roku skończy 17 lat (ZDJĘCIA)

Maja Oświecińska, córka Tomasza Oświecińskiego, znanego przede wszystkim z filmów Patryka Vegi, już jakiś czas temu przestała być dzieckiem. Dziewczyna w sierpniu skończy 17 lat i... być może pójdzie w ślady ojca?