Droppa
|
aktualizacja

Umorusana błotem Aleksandra Kwaśniewska przyrównuje się do perfekcyjnego płaszczyka Małgorzaty Rozenek: "TAKIE ŻYCIE"

142 reakcje
0
0
142
Podziel się

Fani córki prezydenta Kwaśniewskiego byli zachwyceni jej życiowym podejściem do spacerów z psem. Ma do siebie dystans?

Umorusana błotem Aleksandra Kwaśniewska przyrównuje się do perfekcyjnego płaszczyka Małgorzaty Rozenek: "TAKIE ŻYCIE"
(fot. ONS)

Choć już od ponad dekady trudno uświadczyć Aleksandry Kwaśniewskiej na okładkach kolorowych czasopism, córka pary prezydenckiej nadal pozostaje aktywna w sieci, gdzie anegdotkami ze swego barwnego, światowego życia nadal umila czas spragnionym jej nietuzinkowego poczucia humoru fanom. Niespełna 40-letnia już Ola przypomniała o sobie niedawno, gdy wyjawiła, że jej mama Jolanta przyrównała kiedyś dzieło fryzjera stworzone na głowie córki do chorego na tyfus wiejskiego dziecka. Najwyraźniej młoda Kwaśniewska nie boi się żartować z samej siebie, bowiem w ostatnią środę własnoręcznie zestawiła swoją nieco sponiewieraną po spacerze z psem stylizację z perfekcyjną kreacją spodziewającej się obecnie dziecka Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Na fotografii zamieszczonej przez Kwaśniewską w mediach społecznościowych możemy zaobserwować odzianą od stóp do głów w śnieżną biel Małgorzatę, która dostojnie prowadzi swego ukochanego (również białego) buldoga na smyczy. W przeciwległym rogu znaleźć można natomiast niemal całkowicie brudną od błota kurtkę i sportowe buty należące do Aleksandry. Za przybrudzoną właścicielką kryje się zaś domniemana sprawczyni całego zamieszania - suczka Lula.

"Tia, life is life, nananana" - Kwaśniewska podpisała kolarz w charakterystyczne dla siebie sposób, oddzielając co drugi wyraz hashtagami.

Szczera i "surowa" fotorelacja Aleksandry ze spaceru prędka znalazła sobie rzeszę fanów, którzy najwyraźniej również mają dość wyidealizowanych winietek, zewsząd wylewających się na nich z mediów społecznościowych.

"Ta fotografia] po prawej zdecydowanie bardziej do mnie [przemawia" - oceniła jedna z internautek.

"Mój chłopak jest oburzony, kiedy widzi ludzi ładnie ubranych na spacerze z psem. Najbardziej oburza go, gdy nasz pies na nich skoczy, a oni nie są szczęśliwi" - zawtórowała jej fanka fotografii.

"Porównując te dwa zdjęcia wniosek nasuwa się jeden: na białym nie widać. Na spacer z psem trzeba na biało się ubrać" - zażartowała kolejna użytkowniczka Instagrama.

Czy wy również doceniliście brutalny realizm w wykonaniu Aleksandry Kwaśniewskiej?

142
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(142)
Pimpulek
2 tyg. temu
Byłem w weekend na koncercie i jej mąż zachwycił wszystkich talentem!
NEWS
2 tyg. temu
Napiszcie o awarii facebooka i informacjach kto prowadzi swoje konta!!!
anaki
2 tyg. temu
laskę tą widziałam razu pewnego w knajpie w Krakowie jak siadała na chusteczce...hehehe...ale mieliśmy wtedy bekę.
Asia
2 tyg. temu
Wystarczy wychować psa, żeby nie skakał po kurtce ale co ja tam wiem ...
Lok
2 tyg. temu
A co ona robi całymi dniami oprócz wyprowadzania psa?
Najnowsze komentarze (142)
Kroczek
5 dni temu
Kocham Oleńkę. Mógłbym godzinami lizać jej spocone krocze - jest boska
Cóż...
6 dni temu
Różnica w wyglądzie jest ogromna. Jakieś 12 - 15 lat. Oczywiście na niekorzyść Goni. Dystans do siebie i poczucie humoru też nieporównywalne. Naturalność kontra botoks, silikon i sztuczność w każdej pozie, minie, ustawce.
san
7 dni temu
ja ją bardzo lubię i jej poczucie humoru również!
ddd
1 tyg. temu
Nierób i osoba ,która żyje ze sprzedanego majątku Polski .Znana z tego że jest córką i żoną .Całe to małżeństwo jest pod publiczkę i zabezpieczenie majątku aby przeszedł w ręce pejsatych .DZIECI Z TEGO NIE BĘDZIE
kasza
1 tyg. temu
Umówmy sie ona jest oderwana od rzeczywistości od dziecka....Jak rodzice maja kasę i chca każdy skończy studia, mieszkanie dostała zapewne itd. Ja tam nic do niej nie mam, ale znana jest jedynie jako córka byłego prezydenta...
gosc
1 tyg. temu
Pies Oli wychodzi na spacer, żeby się bawić. Pies Małgorzaty wychodzi do pracy reklamować produkty.
kotek
1 tyg. temu
Oj Gonia, Gonia .Zazdrość aż kipi od ciebie.Chciałabyś wyglądać jak pani Rozenek. Zawsze ze smakiem i gustem.A ty śmiesz tak Ją krytykować.Masakryczna jesteś!
Gąsiorek
1 tyg. temu
No przecież biały pies nie zostawi śladów na białej kurtce... :)
cbs-sceptyk
1 tyg. temu
Pies perfekcyjnej zna trzy języki i je nożem i widelcem . Wiem bo uczył mnie hiszpańskiego .
zzz
1 tyg. temu
haha i ktos mi powie ze rozenek i ona sa w tym samym wieku? XD
Jerry Chicago
1 tyg. temu
Ojciec miał podobną fryzurę jak wychodził z bagażnika w Mińsku.
abrakadabra
1 tyg. temu
Dziewczyna z dystansem do siebie. Tak trzymać
Polonista
2 tyg. temu
"Kwaśniewska podpisała kolarz w charakterystyczne dla siebie sposób" Drogi/a Droppa, kolarz to na rowerze, a tu chodzi o kolaż. Polska język, trudna język...
are
2 tyg. temu
Pisanie o wieku 40 lat w kontekście życia człowieka "niespełna" wygląda dziwnie, ale jak można napisać w jednym zdaniu NIESPEŁNA i JUŻ????? Można napisać (ewentualnie):prawie 40 letnia już (...).
...
Następna strona