Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Uśmiechnięci Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan budzą się obok malutkiego Henryczka: "Dzień dobry!"

195
Podziel się

Rodzina Majdanów kontynuuje maraton dzielenia się w sieci najdrobniejszymi szczegółami z życia najmłodszego potomka. Czy Henio wyrośnie na najlepiej zarabiającego polskiego noworodka?

Uśmiechnięci Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan budzą się obok malutkiego Henryczka: "Dzień dobry!"
(fot. Instagram, @m_rozenek)
bCNEJkqd

Jest na tym świecie od zaledwie kilku tygodni, ale popularności już może mu pozazdrościć połowa polskiego show biznesu. Mowa rzecz jasna o Henryku Majdanie, urodzonym na początku czerwca synku Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Dumni rodzice skwapliwie dokumentują każdy dzień życia malca, a efektami chwalą się następnie na Instagramie. Choć chłopczyk nie zdążył jeszcze postawić pierwszych kroków, już może poszczycić się rzeszą fanów.

Jak to w życiu każdego szanującego się celebryty bywa, również w przypadku Henia nie mogło się obyć bez głośnego skandalu. Polski internet zawrzał na wieść, że Majdanowie nie planują ochrzcić syna. Trudno się jednak im dziwić, biorąc pod uwagę, że piękny chłopiec został poczęty dzięki metodzie in vitro, która nadal piętnowana jest przez kościół katolicki.

bCNEJkqf

Kolejną pocztówką z życia swojej dumy Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan postanowili podzielić się z fanami w piątkowy poranek. Na zdjęciu widzimy uszczęśliwionych rodziców w piżamach, z zaspanym jeszcze Henryczkiem ułożonym między mamą i tatą. Gosia całuje rękę swojego dziecka, podczas gdy Radek czule patrzy się w jego małe oczęta.

Rozenek stwierdziła najwyraźniej, że tak idylliczna scenka nie wymaga żadnego zbędnego komentarza. W opisie zdjęcia napisała więc jedynie: "Dzień dobry".

bCNEJkql

Można pozazdrościć takiej sielanki?

bCNEJkqm
bCNEJkqG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(195)
Redd
2 tyg. temu
Brawo, redakcjo, za elokwencje. Nie może wyrosnąć na najlepiej zarabiającego, polskiego noworodka, bo już nim jest!
Buba
2 tyg. temu
Henio jest prześliczym chłopczykiem. Rodzice fajni. Razem tworzą super rodzinkę. A pani Małgorzata jeszcze wypiękniała po ciąży.
Ja
2 tyg. temu
Fajna, kochającą się rodzina.Wszystkiego co najlepsze
bCNEJkqH
Mama 2 synków
2 tyg. temu
On jest taki słodki malutki. Sama mam 2 synków, jeden rok temu też był taki malutki. Teraz to mały rozrabiaka. :D
Szumoski
2 tyg. temu
Mamy 458 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: śląskiego (184), małopolskiego (99), mazowieckiego (32), dolnośląskiego (29), łódzkiego (29), wielkopolskiego (13), kujawsko-pomorskiego (9), lubuskiego (9), pomorskiego (9), opolskiego (8), świętokrzyskiego (8), lubelskiego (7), podkarpackiego (7), warmińsko-mazurskiego (6), podlaskiego (5) i zachodniopomorskiego (4). Z przykrością informujemy o śmierci 4 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 81-K, 53-K Wschowa, 83-M Zielona Góra, 67-M Racibórz.
Najnowsze komentarze (195)
znahomi
1 tyg. temu
Majdanowie , czy wy nie widzicie ,że cała Polska z was się śmieje.Rozumiem , że jesteście mało inteligentnymi ludźmi, ale żeby aż tak.To jest handel dzieckiem, wcześniej handel silikonowym brzuchem.Dobrze -surogatka urodziła ,to jest wasza sprawa , cieszcie się i pokazujcie dziecko swojej rodzinie.Nie róbcie wstydu synom pana Rozenka.
nn33
1 tyg. temu
Jak tak można wystawiać dziecko na sprzedaż.Wszyscy normalni rodzice zasłaniają twarz malucha ale nie Pani Rozenek .To się może zemścić. Może mały Henio tego nie chce ktoś pomyślał?
edi
2 tyg. temu
wszystko jest na sprzedaż , szkoda że dotyka to najmłodszych. Dla mnie to takie kupczenie dzieckiem, to muszą być naprawdę zdesperowani ludzie , żal mi Ich
Mrr
2 tyg. temu
A fotograf stał i czekał aż się obudzą
Biba
2 tyg. temu
Dziecko już dostało na necie ksywę! Henio Słupek. Łepkowska ma trochę racji
Adria
2 tyg. temu
Szkoda mi Henia. Dziecko od poczęcia wystawione na sprzedaż.
Zenek 22
2 tyg. temu
Wszystko się zrobi żeby być w centrum uwagi. Gratulacje państwo Majdan udało się !!!!👋
gosc
2 tyg. temu
FRANIO I TADZIO GDZIE?....
bCNEJkqz
Ewa
2 tyg. temu
Henryczek henryczek a starsi synowie w zapomnienie
Franca
2 tyg. temu
Ciekawe kiedy henia zapiszą na botoks???
Kuś
2 tyg. temu
Co za beznadzieja widać gołym okiem że nie miała cesarki Heniek on małego będzie miał zniszczoną reputację ale co tam słup reklamowy musi być.
Iga
2 tyg. temu
Co Ci ludzie mają za przypadłość zeby się tak fziećmi chwalić.Takievsame jak każde dwie ręce dwie nogi.....juz jaskiniowcy mieli dzieci więc czy to jest coś nadzwyczajnego
Gosc
2 tyg. temu
Wy już dawno straciliście szacunek ludzi !! Wstyd co wyprawiacie z tym dzieckiem.
Bea
2 tyg. temu
To, co oni robią własnemu dziecku powinno być karalne🤦‍♀️
...
Następna strona
bCNEJkrb