Droppa
|

WIELKI SUKCES Weroniki Rosati! Kupiła sobie kolczyki po Elizabeth Taylor: "Nosisz, aż ci uszy ODPADNĄ"

328 reakcji
0
0
328
Podziel się

Fanki aktorki nie kryją podziwu dla jej uporczywości w dążeniu do posiadania własności prawdziwej gwiazdy: "Ozdabiały, a teraz ozdabiają wyjątkową kobietkę".

WIELKI SUKCES Weroniki Rosati! Kupiła sobie kolczyki po Elizabeth Taylor: "Nosisz, aż ci uszy ODPADNĄ"
(fot. Instagram/@weronikarosati)

Rok 2019 upłynął Weronice Rosati pod znakiem głośnych skandali i sądowych batalii. Nic więc dziwnego, że aktorka postanowiła zwolnić nieco tempa po zakończeniu zdjęć do pierwszego sezonu Zawsze Warto i zechciała uciec na chwilę do swej ulubionej wakacyjnej destynacji - Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

Przy okazji wyprawy za ocean celebrytka postanowiła nareszcie spełnić swoje marzenie o jeszcze większym zbliżeniu się do ikony, jaką bez wątpienia była Elizabeth Taylor. Weronika stwierdziła, że nadanie swojej córce imienia po swej słynnej idolce nie jest wystarczającym hołdem dla legendy kina. Zdecydowała się więc ruszyć do domu aukcyjnego, w którym nabyła kolczyki, należące niegdyś ponoć do Taylor. Na swoim instagramowym profilu musiała, rzecz jasna, upamiętnić nawet moment pierwszego założenia używanej biżuterii.

"Ten moment, kiedy wygrasz na aukcji kolczyki należące do Elizabeth Taylor i je nosisz, aż ci uszy odpadną" - napisała pod obszerną foto i wideorelacją z pamiętnego wydarzenia.

Jakby tego było mało, Rosati podziękowała także domowi aukcyjnemu, w którym nabyła pamiątkę bo swej idolce. Może się to wydawać raczej dziwne, biorąc pod uwagę, że z pewnością musiała za nią słono zapłacić, ale kto wie - może my niedługo też zaczniemy dziękować na Instagramie uczęszczanym przez nas sklepom?

Fani Weroniki nie kryli zachwytu nad ekstrawagancką ozdobą małżowiny usznej.

"Gratuluję Weroniko. Wyobrażam sobie, co czujesz. Ozdabiały, a teraz ozdabiają wyjątkową kobietkę".

"Nie wiedziałam, że to kolczyki Elizabeth, ale pomyślałam, jak one Pani szczególnie pasują! Super Pani się w nich prezentuje! W przyszłości będą dla małej Elizabeth".

"O matko cudo. Czułam ekscytację razem z tobą" - pisały wyraźnie poruszone miłośniczki twórczości Weroniki.

328
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(328)
Ha h
2 miesiące temu
Idealnie wpisuje się w schemat samotnej matki w Polsce ..
Gaga
2 miesiące temu
No nie wiem.... Dla mnie brzydota i tyle.
Lady Di
2 miesiące temu
Hmm, nie wygladaja na takie w stylu Elizabeth.. pewnie nosila je jako mloda dziewczyna:)
Ewa
2 miesiące temu
Brzydkie
Normals
2 miesiące temu
Kurna ludzie to maja fantaZje...
Najnowsze komentarze (328)
Gregorymum
2 miesiące temu
Piekne pasują jej :D!!!!
owful
2 miesiące temu
podobno uzywane majty Eli Tejlor też udało się jej kupić?
doktorku! ;)
2 miesiące temu
to z twoich alymentów!
mamucik
2 miesiące temu
Nocnik kupila badziewne blaszki i szcześliwa jakby kolejnego jelenia złapała... Chyba że kolejny jelen jest sponsorem tych blaszek? ;-)
Ewel
2 miesiące temu
Warto się zastanowić, kto jest dla niej idolem. Taylor, osoba posiadająca 8 mężów, rozwodka po siedmiokroć, a i może więcej by było gdyby jeden z mężów nie zginął. To świadczy trochę o niej.
Mart
2 miesiące temu
Doskonale ja rozumiem. Kolczyki bedzie nosic tez jej coreczka
Nick
2 miesiące temu
Ładne i jej pasują no ale błagam one nie sprawią że stanie się gwiazdą, czy kimś wyjątkowym. Talent albo się ma albo nie a jak nie ma to tatuś i mamusia załatwią że się gra i tyle.
Aga
2 miesiące temu
Lubie stallone i arniego ale co po nich bym mogla nosic?pech.... ze niejestem facetem
Milena
2 miesiące temu
Taka biedna, tyle kasy potrzebuje od byłego partnera, rzekomo nie ma na życie, ale na kolczyki po Elizabeth Taylor trochę drobnych miała... Fałszywe, obłudne babski...
Ella
2 miesiące temu
Piękna kobieta
Gwiazda?
2 miesiące temu
500zł na córkę o obco brzmiącym imieniu bierze?
CZARNA
2 miesiące temu
Co Was qrwa obchodzi na co wydaje pieniądze? Pracuję, podpisuję kontrakty,to ma i wydaję. Ja też jestem mamą, pracuję i fakt,nie stać mnie na kolczyki po gwiazdach ale też wydaje kasę. Poza dziećmi,matki mają prawo do bycia kobietami, zazdrośnice
Gia
2 miesiące temu
O co Wam chodzi laski ? Opanujcie się! Ładna , młoda,zgrabna dziewczyna.Powiedzmy że majętna.Niech sobie kupuje co chce. 99% hejtujących chciałoby być na jej miejscu. Życzę więcej luzu i dystansu do życia.Chcecie mieć kasę ,zaróbcie,zamiast wylewać jad gdziekolwiek,nie szkoda Wam czasu?
Eva
2 miesiące temu
Sa piekne zreszta jak ty Weronika jestes super
...
Następna strona