Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Aleksander Kwaśniewski CHWALI powołanie Kingi Dudy na doradcę swojego ojca: "To szansa na ODŚWIEŻENIE jego myślenia"

112
Podziel się:

Były prezydent zauważa mocne strony decyzji oskarżanego o nepotyzm Andrzeja Dudy. Zgadzacie się?

Aleksander Kwaśniewski CHWALI powołanie Kingi Dudy na doradcę swojego ojca: "To szansa na ODŚWIEŻENIE jego myślenia"
Aleksander Kwaśniewski chwali decyzję Andrzeja Dudy (East News)
bFdWCrNh

Wciąż nie milkną komentarze po tym, jak Kinga Duda została doradcą społecznym swojego ojca w Kancelarii Prezydenta. Co prawda spora część dziennikarzy i komentatorów zarzuca prezydentowi nepotyzm, jednak on sam nie traci pogody ducha i zapewnia, że jego córka nie dostanie ani grosza za doradzanie mu w palących kwestiach.

Od środy swoje oburzenie na temat decyzji Andrzeja Dudy wyraziło już wielu publicystów. Wyraźnie wzburzeni są też sami obywatele, o czym świadczą tysiące wpisów na Twitterze i w innych serwisach społecznościowych. Nie brakuje jednak osób, które bronią powołania Kingi Dudy na doradcę społecznego swojego ojca. Teraz dołącza do nich Aleksander Kwaśniewski, były prezydent RP.

bFdWCrNj
Zobacz także: Dawid Podsiadło przypomniał apel Kingi Dudy. Prezydencki minister komentuje

Sprawę powołania Kingi Dudy jako doradcy społecznego Kwaśniewski skomentował w rozmowie z Faktem. W wypowiedzi dla tabloidu były prezydent stwierdza, że widzi też dobre strony tej decyzji i ma nadzieję na ewentualną zmianę w sposobie myślenia Andrzeja Dudy. Sugeruje też, aby prezydent uważniej słuchał głosów młodych działaczy w swoim otoczeniu.

bFdWCrNp

Jeśli jest to doradztwo społeczne i dotyczy spraw, w których pani Kinga jest kompetentna, czyli np. w jakiejś dziedzinie prawa, to nie widzę problemu. Więcej, uważam, że prezydent powinien w swoim otoczeniu mieć przedstawicieli młodego pokolenia. Oczywiście Kinga Duda może przedstawiać problemy młodzieży jako córka, a niekoniecznie doradca, ale widzę w tym szansę na odświeżenie myślenia zarówno prezydenta, jak i jego kancelarii - dumał z optymizmem Kwaśniewski.

Tabloid postanowił też zapytać o zdanie Zofię Romaszewską, 80-letnią działaczkę społeczną i również doradczynię prezydenta Dudy. Ona okazała się jeszcze bardziej entuzjastyczna w stosunku do wieści o nowej funkcji Kingi i w dość ostrych słowach odpiera zarzuty o nepotyzm.

To miód na moje serce! Gratulacje dla Kingi! Nepotyzm jest wtedy, gdy się takiej osobie płaci, są z tego jakieś frukta itd. Kinga Duda ich nie potrzebuje, bo jest doskonale wykształcona i kompetentna. Chwała jej za to, że chce coś robić. Żeby czyjąś darmową pracę brać za nepotyzm, trzeba upaść na głowę z wysoka! - grzmiała.

Przekonujące argumenty?

bFdWCrNq
bFdWCrNr
bFdWCrNK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(112)
Jstp
rok temu
Jeśli jej nie płacą to nie widzę problemu. Ludzie za bardzo czepiają się wszystkiego dookoła. Czy się sprawdzi czy nie zdecyduje czas i jej działania a nie juz dziś krzyczeć że zleeeee. I nie nie jestem za pisem
Hania
rok temu
A ten to jak mu wiatr zawieje.Nigdy nie pali mostów bo a nuż.
Ania
rok temu
Szczerze? Jakbym została prezydentem to tez bym się obstawiła rodziną.
bFdWCrNL
Know
rok temu
Brawo, Kinga to madra dziewczyna
wlkp
rok temu
Gratulacje Panie Prezydencie ,mozecie być dumni z takiej córki.
Najnowsze komentarze (112)
Babcia
rok temu
Panie Kwaśniewski poznać trudno prawie dziadek
zow
rok temu
no ze by nie było z tym zdjeciem, beda przeróbki (ta reka)
Kicia
rok temu
Spoko moze cos ogarnie dobrego dla nas
polo
rok temu
Panie Prezydencie gratuluję
cxz
rok temu
ciekawe co by powiedział o swojej córce
Taka prawda
rok temu
Miałam okazje lecieć z nią do USA. Mogła z rodzicami za darmo państwowym samolotem, ale woleli, żeby poleciała za własne pieniądze rejsowym lotem. To chyba dobrze, że nie lata cała rodzinka jak było to za czasów Tuska. Dziewczyna jest bardzo wykształcona i młoda. Nie zawsze ma się kontakt z rodzicami 24/h, a ona w politykę się nie mieszała. Miała prawo. Teraz jak została doradcą może zmienić się tylko na lepsze. Dajcie dziewczynie szanse, a nie obsmarowujecie ją zanim zaczęła cokolwiek. PS. Po co ma brać za to kasę jak chce pracować w swoim zawodzie i ma się z czego utrzymać. Dziewczyna jest nauczona szacunku do pieniądza, bo nie wszystko dostaje na tacy. A niestety osoby, które biorą od rodziców przez połowie życia potem źle na tym wychodzą. Przykład syna Martyniuka, kasa się skończyła i nie wie co ma ze sobą zrobić ;)
Menedzer
rok temu
Pani profesor Środa ma racje w wywiadzie którego udzieliła.
'''
rok temu
Prezydent Kwasniewski spoko inteligentny przystojny prezentował się z żoną bardzo i nie było żle w kraju tak że szacun
bFdWCrND
gosc
rok temu
Gdyby miała go odświeżyć, dawno by to zrobiła. Chyba mają swoje numery telefonu...Zapewne jest taka sama jak tatuś i dlatego do większego świata się nie nadała.
Laska
rok temu
Trump zrobil to samo i nikt mu tego nie wypomina...
Anka
rok temu
Aleksander ach.... przystojny, dowcipny, inteligentny... szkoda że nie może wrócić a tak było by wspaniałe.
kacper
rok temu
jak córka Rostowskiego która nic sobą nie reprezentowała bez jakiegokolwiek doświadczenia w wieku 23 lat została doradcą ministra spraw zagranicznych panowała ogólna cisza wtedy miłośnikom platformy wszystko pasowało to jest dopiero hipokryzja mierzcie wszystkich jedną miarką
kola
rok temu
Panie Kwasniewski a do czego doszla panska corka?
Przecietna
rok temu
Mam 34 lata. Od 25 lat interesuję się polityką. 10 lat pracuje w administracji, przeszłam wiele stanowisk. Mam studia wyższe. Zarabiam 2800 brutto podstawy. Czy mogę być wolontariuszem, czy już jestem
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdWCrOw
bFdWCrOx
bFdWCrOy
bFdWCrOz
bFdWCrOA
bFdWCrOf