Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Wyciekło nagranie rozmowy Roberta Lewandowskiego z byłym menedżerem. "20 MILIONÓW EURO. Tyle jest warty twój spokój"

193
Podziel się

Fragment konwersacji ukazuje "negocjacje" piłkarza z zatrzymanym kilka dni temu przez policję Cezarym Kucharskim. "Będę krył do końca życia, że ty i twoja żona jesteście oszustami podatkowymi" - argumentuje swoje żądania eksmenedżer.

Wyciekło nagranie rozmowy Roberta Lewandowskiego z byłym menedżerem. "20 MILIONÓW EURO. Tyle jest warty twój spokój"
Wyciekło nagranie z rozmowy Roberta Lewandowskiego i szantażującego go Cezarego Kucharskiego (Getty Images)
bDmJtFOt

We wrześniu nad Robertem Lewandowskim niespodziewanie pojawiły się czarne chmury. Wszystko za sprawą oskarżeń, które wystosował przeciwko piłkarzowi były menedżer. Cezary Kucharski, z którym król strzelców zakończył współpracę w 2017 roku, oskarżył go i jego żonę o malwersacje finansowe.

Według mężczyzny najbardziej wysportowana polska "power couple" miała nielegalnie przelewać pieniądze z firmy Lewego na prywatne polskie konta, a następnie wydawać je na między innymi loty odrzutowcami, luksusowe podróże oraz zakup drogich nieruchomości. Kucharski złożył więc pozew przeciwko Lewandowski PR Management, żądając od sportowca 39 milionów złotych odszkodowania.

bDmJtFOv

We wtorek poinformowaliśmy, że eksmenedżer posunął się o krok dalej, grożąc Lewandowskim, za co został zatrzymany przez policję. Z oświadczenia prawników Cezarego dowiadujemy się, że funkcjonariusze mieli zjawić się w jego domu o szóstej rano, a w czasie przeszukania zabrać między innymi komputery dzieci, które "miały służyć do nauki online".

Zobacz także: Anna Lewandowska: "Nie rozpycham się w biznesie. Robię swoje"

Czołowym dowodem w sprawie między zwaśnionymi piłkarzem i menedżerem jest nagranie, ukazujące rozmowę, do której doszło między byłymi współpracownikami na początku roku. Business Insider Polska udało się dotrzeć do ponad dwuminutowego fragmentu konwersacji, którą przeprowadzili w warszawskiej restauracji Baczewski Lewandowski i Kucharski, i która pogrążyła tego drugiego.

bDmJtFOB

O jakiej my emocjonalnie mówimy kwocie? - pyta na nagraniu król strzelców.

To jest 20 milionów euro - odpowiada mu były menedżer i przekonuje: Tyle jest jakby warty, myślę, twój spokój, nie?

Kwota nie jest przypadkowa. Kucharski tłumaczy, że ustalił ją po rozmowie między innymi z niemieckim dziennikarzem z tygodnika Der Spiegel.

Tę kwotę rzucił w jednej z rozmów Rafael Buschmann (...) Był u mnie dwa razy. I wszystko czytał - tłumaczy Cezary.

bDmJtFOC

Argumentacja byłego menedżera najwyraźniej nie przekonała Roberta:

Osoba, która nie ma pojęcia o biznesie. O tym, co się dzieje. Z twojej historii usłyszał. To powiedział ci taką kwotę. Nie używaj tego argumentu, Czarek. Proszę cię - mówi do byłego kolegi Lewy.

Kucharski proponuje zatem inną sumę, którą podpowiedział mu rzekomo jego były wspólnik Maik Barthel:

No to ja ci tylko mówię, skąd. Bo ja nie wiem, ile to jest. Maik powiedział 10 milionów euro, tak? - przekonuje, na co sportowiec odpowiada śmiechem:

bDmJtFOD

Dobrze, Maik. Następny argument. No to ja ci powiem, że kelner ci powiedział zero euro. To jest to samo. Czarek, przestań! - cytuje rozmowę serwis biznesowy.

Za co ty chcesz tak naprawdę te pieniądze? - dopytuje w pewnym momencie Robert.

Za to - w dwóch zdaniach - że będę krył do końca życia, że ty i twoja żona jesteście oszustami podatkowymi - odpowiada bez owijania w bawełnę Cezary.

Dalsza rozmowa dotyczy ich biznesów z przeszłości, za które, według byłego menedżera, mąż Ani się z nim nie rozliczył.

bDmJtFOE

Jesteście ciekawi dalszego rozwoju wydarzeń?

bDmJtFOW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(193)
Sroka
4 tyg. temu
Dlaczego piszecie ze ta rozmowa pograza Kucharskiego? Bardziej pograza Lewego i jego perfekcyjny image.
hehe
4 tyg. temu
Messi, Ronaldo mieli podobne problemy, grają i mają się świetnie, podobnie będzie z Lewandowskim, natomiast Kucharski jako menadżer jest skończony...
Gość
4 tyg. temu
Jeden i drugi powinien skończyć w pierdlu! Wielka gwiazda by Ann i Lewandowski miliarder, który kradnie i nie ma na tyle godności żeby zapłacić? Jeśli to prawda to mam nadzieję że dopadnie ich sprawiedliwość..aa..nie..zapomnialam.ze bogatemu wolno wszystko
bDmJtFOX
daniel
4 tyg. temu
Gdyby nie byl winny to nie negocjowałby z nim. Nawet by się nie spotkali....choćby żyli 500 lat to nie są w stanie wydać tej kasy a ciągle im mało...
Xxx
4 tyg. temu
Juź od dawna nie kupuje produktów reklamowanych przez lewandowskich bo to lipa jak oni sami
Najnowsze komentarze (193)
Barti
5 dni temu
Boze skad te wszystkie komentarze pisane na jedno kopyto oczerniające lewego? To boty, platne konta? co to jest? pisane jak przez 1 czlowieka kółko te same zwroty.
Przykre
3 tyg. temu
z tej rozmowy, przynajmniej dla mnie, nie wynika jakoby Lewy wiedział za co miałby zapłacić. Dopytuje się o co chodzi. Przypuszczam, że zadawałbym podobne pytania koledze gdyby ni stąd ni z owąd domagał się pieniędzy. Faktycznie pachnie to wymuszeniem characzu.
Grzegorz
3 tyg. temu
Cezary K musiał spoto zapłacić hejterom. Na forum same chamskie komentarze oczerniające lewego. Ale to przecież były polityk PO więc czemu mnie to nie dziwi.
DANIELA
3 tyg. temu
Jeżeli chodzi o pieniądze, to jest coś na rzeczy
Tooooommmiiii
3 tyg. temu
Czytając większość tych bzdur nazywanych potocznie ""komentarze,, 🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂 Poprawiam sobie nastrój.😀😃😄😁😆😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Osoby piszące te wszystkie śmieszne komentarze 😂😂😂😂🤣🤣🤣 są ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEŚLI WYPOWIADASZ SIĘ NA JAKIŚ TEMAT?TO GO ZNAJ! JEŚLI WYPOWIADASZ SIĘ O DROGISTERIJ OSOBIE! TO PRZECTAW SWOJE ARGUMENTY I OSIĄGNIĘCIA JAKIE Osiągnąłeś!???
Ola
4 tyg. temu
Prawda zawsze leży po środku... lewy jeśli wyjdzie czysty ale coś tam musiało być.
Bart
4 tyg. temu
Taki hero z Lewego ze zdradził Anke
brrrr
4 tyg. temu
ale się porobiło, takie wzory, a tu się okazuje, że nie do końca
bDmJtFOP
kate
4 tyg. temu
Nie wiem o co chodzi w tej grotesce, nikt nie pisze, czy organy podatkowe w Niemczech sprawdzają Lewandowskich tylko cała nagonka dotyczy rozmowy dwóch panów którzy zapewne obaj mają wiele za uszami, rozumiem że polskie służby również pochyliły się nad zbadaniem uczciwości obu dżentelmenów a nie tylko ich rozgrywkami,
Me3
4 tyg. temu
Jakby Lewy uczciwie płacił podatki to nikt by go nie szantażował, bo nie miałby podstaw. Z niczego ten szantaż się nie wziął.
Zyta
4 tyg. temu
Nigdy nie lubilem tego pilkarzyny i tej jego zony, ktora okarada naiwne kobiety.
Sporin
4 tyg. temu
Z niczego to się nie wzięło. Po co dyskutował Lewandowski. Zawsze w całym ziarnko prawdy jest. Może Lewandowskiego sąd niemiecki obroni, przecież dla nich strzela bramki.
dana
4 tyg. temu
jakos nie wierze,ze tylko kucharski jest taki zly...lewy pewnie tez ma cos za uszami...ale to przeciez nasz "bohater" pilki kopanej...poczekamy zobaczymy...
Wika
4 tyg. temu
Wszyscy bogaci sa oszustami podatkowymi
...
Następna strona
bDmJtFPr