Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Adwokaci Cezarego Kucharskiego ujawniają kulisy jego zatrzymania: "Policjanci zabrali dzieciom KOMPUTERY do nauki online"

88
Podziel się

Prawnicy byłego menedżera Roberta Lewandowskiego, podejrzanego o kierowanie gróźb karalnych pod adresem piłkarza, zamierzają zaskarżyć postanowienia prokuratury.

Adwokaci Cezarego Kucharskiego ujawniają kulisy jego zatrzymania: "Policjanci zabrali dzieciom KOMPUTERY do nauki online"
Oświadczenie adwokatów Cezarego Kucharskiego (East News, Getty Images)
bDnKdSJh

We wtorek Cezary Kucharski, były menedżer Roberta Lewandowskiego, został zatrzymany przez policję w wyniku śledztwa prowadzonego przeciwko niemu od kilku miesięcy. Jak poinformował rzecznik Prokuratury Regionalnej w Warszawie, chodzi o rzekome groźby karalne, jakie miał kierować Kucharski pod adresem Lewandowskiego "celem zmuszenia pokrzywdzonego do zapłaty kwoty 20 milionów euro".

Zobacz także: Imperium biznesowe Anny i Roberta Lewandowskich. Są inwestorami ponad 30 projektów
bDnKdSJj

Adwokaci mężczyzny przesłali do redakcji WP Sportowe Fakty oświadczenie, w którym informują m.in., że "widzą konieczność niezwłocznego wniesienia środków zaskarżenia na postanowienia prokuratury".

Prawnicy opisali też kulisy zatrzymania. Policjanci mieli zjawić się w domu Kucharskiego o szóstej rano, a w czasie przeszukania zabrać m.in. komputery dzieci, które "miały służyć do nauki online".

Pełną treść oświadczenia publikujemy poniżej:

bDnKdSJp

W dniu dzisiejszym (28.10.2020) czynności ograniczyły się wyłącznie do kilkuminutowego spotkania z prokuratorem. Poprzedniego dnia Pan Kucharski, złożył w sprawie obszerne wyjaśnienia.

Ostatecznie prokuratura wręczyła Panu Cezaremu postanowienie o zastosowaniu środków wolnościowych w tym poręczenia majątkowego w wysokości 4,6 miliona złotych. Przy tego typu oskarżeniach, nie stosuje się podobnych środków. Policjanci weszli do domu naszego klienta o szóstej rano; przeszukano mieszkanie, zabrano również dzieciom komputery, które miały służyć do nauki on-line.

Już teraz widzimy konieczność niezwłocznego wniesienia środków zaskarżenia na postanowienia prokuratury, w tym zwłaszcza zastosowane poręczenie majątkowe, którego wysokość jest niespotykana przy tego rodzaju sprawach.

Przypomnijmy, że Lewandowski zakończył współpracę z Kucharskim w 2017 roku. Niedawno były menedżer oskarżył piłkarza i jego żonę o malwersacje finansowe i zażądał od niego 39 milionów złotych odszkodowania.

bDnKdSJq
bDnKdSJr
bDnKdSJK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(88)
gosc
miesiąc temu
Podatki trzeba płacić, a już za kopanie balona za taką kasę tym bardziej.
Beata
miesiąc temu
Jeśli Lewi oszukują to ma nadzieję, że za to zapłacą. Bo mi w tym kraju to US nawet grosza nie podaruje. Po drugie zawsze mnie zastanawiało dlaczego ludzie mając tyle milionów oszukują system.
Mojnick
miesiąc temu
Ciekawe czy gdyby niecelebryckiego i ubozszego obywatela to dotyczylo to rowniez tak szybko by zadzialali.
bDnKdSJL
Ula
miesiąc temu
Ja myślę że on miał szczęście że trafił na Roberta ale był pazerny ..i to go zgubilo
Kasia
miesiąc temu
Może i Pan Kuchrski szantażował Pana Lewandowskiego,ale od kiedy przy szantażu jest zasądzane tak duże poreczenie majątkowe,zakaz zbliżania etc. Gdyby to dotyczyło zwykłego Kowalskiego to na pewno nie użyto takich środków. Ale jak mówi powiedzenie: bogatemu wolno więcej 😉
Najnowsze komentarze (88)
Jola
4 tyg. temu
Legenda Lewandowskiego i jego żony. Kreowanie się na super fajnych i dobrych. A poza tym to ludzie bardzo ograniczeni rządzą pieniądza a co za tym idzie brakiem szacunku do drugiego człowieka. Oczywiście nikt nie odbierze Panu Lewandowskiemu zasług w sporcie ale czy trzeba robić taką szopkę z tego ile się może ? Czy serio nie można nic już załatwić po ludzku po cichu? Dramat ludzi bogatych wszystko na pokaz
Uuu
4 tyg. temu
Przykre tylko to, że i policja i US będzie chciala autografy i zdjecia z Lewandowskim zamiast zbadać sprawę w 200 procentach. Pueniądz niestety rządzi tym światem.
Gość
4 tyg. temu
Wierzę w to co mowi Kucharsli. Przecież wiedzial co go czeka ze strony prawnikow piłkarza. A mimo to publicznie powiedział o oszustwach.
Normalka
4 tyg. temu
Kucharski jak wszyscy z PO zaeaz poeie ze to sprawa polityczna a poki co dziećmi się zakrywa
emik
miesiąc temu
Kucharski posel PO 2011-2015 okreg lubelski i wszystko jasne
emik
miesiąc temu
Kucharski posel PO 2011-2015 z okregu lubelskiego i wszystko jasne
emik
miesiąc temu
Kucharski byly posel PO 2011-2015 okreg lubelski i wszystko jasne
Wadi
miesiąc temu
Macie swojego Lewandowskiego
bDnKdSJD
ede
miesiąc temu
Gościu sie przeliczyl. Lewy ma tyle kasy, ze go przynajmniej w Polsce nikt nie ruszy.
Megi
miesiąc temu
A ja wierzę, że Lewy zrobił przekręt. Mam nadzieję że to wyjdzie i wszyscy zobaczą, że on nie jest z kryształu
lol
miesiąc temu
jakos nie wierze w uczciwosc tych kopaczy
🐈kot
miesiąc temu
Obaj mają sporo za uszami.L teraz musiał wykonać ruch żeby choć trochę się oczyścić.wstyd!!! a straszą Ann znów niby gotuje i na manify chodzi takie to zwyczajne bo nie?
tak jest
miesiąc temu
Kucharski był w mafijnej partii - PLATFORMIE OBYWATELSKIEJ to czego się po nim spodziewać
polonus
miesiąc temu
nie osmieszajcie sie zabrali laptopy dzieciom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tatuś ma miliony -niech kupi nowe!!!!!!!!!!
...
Następna strona
bDnKdSKf