Trwa ładowanie...
Ignacy Węgrzyn
Ignacy Węgrzyn
|

Wykształcenie gwiazd TVN-u: Martyna Wojciechowska ukończyła studia na Oxfordzie, a Agnieszka Chylińska wcześnie zakończyła swoją edukację (ZDJĘCIA)

155
Podziel się:
155
Podziel się:

Gwiazdy TVN-u udowadniają, że wykształcenie nie zawsze idzie w parze z wykonywanym zawodem. Co wspólnego ma Monika Olejnik ze zwierzętami, a Martyna Wojciechowska z marketingiem? Zobaczcie sami, jakim wykształceniem mogą pochwalić się najsłynniejsze nazwiska TVN-u.

1
 / 19
Wykształcenie gwiazd TVN-u: Martyna Wojciechowska ukończyła studia na Oxfordzie, a Agnieszka Chylińska wcześnie zakończyła swoją edukację (ZDJĘCIA)
Wykształcenie gwiazd TVN-u: Martyna Wojciechowska ukończyła studia na Oxfordzie, a Agnieszka Chylińska wcześnie zakończyła swoją edukację (ZDJĘCIA)
Wykształcenie gwiazd TVN-u. (AKPA)
0
0

Chociaż powtarza się, że wykształcenie odgrywa kluczową rolę w życiu człowieka, to jednak w praktyce bywa z tym różnie. W przypadku największych gwiazd TVN-u wykształcenie nie zawsze idzie w parze z wykonywaną pracą. Sporym zaskoczeniem może być fakt, że jedna z najsłynniejszych dziennikarek politycznych w tym kraju przed laty kształciła się w zakresie chowu i hodowli zwierząt.

Oczywiście wśród celebrytów nie brakuje prymusów, którzy decydowali się na studiowanie kilku kierunków (z różnym skutkiem) i dziś mogą pochwalić się całą listą dyplomów. Nie brakuje jednak nazwisk, które w biegu po wymarzone wykształcenie przewartościowały swoje życie i poświęciły edukację na rzecz kariery. W gronie TVN-owskich gwiazd znalazły się również osoby, które od początku wiedziały, że "papierek" nie jest im tak właściwie potrzebny do szczęścia.

Zobaczcie, jakie wykształcenie mają największe gwiazdy TVN-u.

2
 / 19
Piotr Kraśko

Piotr Kraśko ukończył studia na Wydziale Wiedzy o Teatrze Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie.

3
 / 19
Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska studiowała zarządzanie i marketing, gdzie zdobyła specjalizację z zarządzania zasobami ludzkim. Ukończyła również studia podyplomowe MBA w Oxford Brooks University.

4
 / 19
Paulina Krupińska

Paulina Krupińska-Karpiel ukończyła studia na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

5
 / 19
Katarzyna Kolenda-Zalewska

Katarzyna Kolenda-Zalewska jest absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim.

6
 / 19
Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska studiowała dwa kierunki: dziennikarstwo i stosowane nauki społeczne, jednak ostatecznie żadnego z nich nie ukończyła.

7
 / 19
Maja Popielarska

Maja Popielarska ukończyła architekturę krajobrazu w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

8
 / 19
Michał Piróg

Michał Piróg studiował filozofię na Uniwersytecie Jagiellońskim.

9
 / 19
Katarzyna Sokołowska

Katarzyna Sokołowska studiowała reżyserię i aktorstwo w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. Próbowała także swoich sił na studiach dziennikarskich oraz kulturoznawczych.

10
 / 19
Dorota Wellman

Dorota Wellman ukończyła studia na Wydziale Filologii Polskiej i Historii Sztuki Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie obroniła pracę magisterską pt. "Mit Kresów Wschodnich w twórczości Czesława Miłosza".

11
 / 19
Ewa Drzyzga

Ewa Drzyzga ukończyła filologię rosyjską na Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

12
 / 19
Magda Gessler

Fani Magdy Gessler doskonale wiedzą, że jedna z najpopularniejszych restauratorek w Polsce nie ma wykształcenia gastronomicznego. Gessler ukończyła studia malarskie w Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych św. Ferdynanda w Madrycie.

13
 / 19
Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak jest dyplomowaną dziennikarką. Ukończyła m.in. studia na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowe studium w Akademii Telewizyjnej Telewizji Polskiej. Oprócz tego może pochwalić się tytułem licencjata w zakresie dziennikarstwa radiowego, który zdobyła w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie.

14
 / 19
Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła również Szkołę Baletową w Łodzi.

15
 / 19
Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki rozpoczął studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim, jednak ostatecznie nie ukończył tego kierunku.

16
 / 19
Anita Werner

Anita Werner jest absolwentką kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim, ze specjalnością filmoznawstwo.

17
 / 19
Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska zakończyła edukację w trzeciej klasie liceum i zrezygnowała z kontynuowania nauki.

18
 / 19
Marcin Prokop

Marcin Prokop jest specjalistą ds. marketingu bankowości elektronicznej. Swoją wiedzę szlifował w Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie, na kierunku finanse i bankowość.

19
 / 19
Monika Olejnik

Monika Olejnik studiowała zootechnikę w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ukończyła również dziennikarskie studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim.

KOMENTARZE
(155)
Nope
4 miesiące temu
Oxford Brookes to nie University of Oxford - czyli nie skończyła studiów na Oxfordzie ... Zróbcie chociaż trochę research.
Kamila
4 miesiące temu
Oxford Brookes to nie jest „ten Oxford”. Mało tego, Brookes nie wchodzi nawet w skład prestiżowych Russell Group Universities w UK, a jest ich ponad 20. Nie mówię, że skończyć MBA w Brookes to nie jest achievement, bo to jednak MBA, ale proszę nie wprowadzać czytelników e błąd.
Meh
4 miesiące temu
Czyli czego to dowodzi? Ze osoby bez studiow (Wojewodzki, Chylinska) rowniez moga robic kariery i duza kase a same studia niczego nie gwarantuja.
nooo
4 miesiące temu
po co studia, jak wystarczą plecy ,smutne
Paw
4 miesiące temu
Niedobrze mi od tego widoku.
Najnowsze komentarze (155)
Aniela
miesiąc temu
Martyna powiedz w końcu, jaką uczelnię ukończyłaś. Bo ten co skończył uczelnię szczyci się jej dyplomem, nie wstydzi się podać jej nazwy. Więc jak to jest, którą uczelnię ukończyłaś ?
Calineczka
4 miesiące temu
Gdyby nie to, że Kubuś był swego czasu w TVP osobistym chłoptasiem prezesa Zielińskiego i musiał mu wyświadczać różne przysługi, co otworzyło mu drogę do kariery, to Kubuś ciągnąłby dzisiaj wózek ze złomem.
Prof
4 miesiące temu
Wszystkie w większości to przybłędy. Robota załatwiona. Tysiące absolwentów dziennikarstwa nie mają roboty przez takie gwiazdy. Może Trzeba przez łoże??? Zyzol Kraśko dajcie spokój
Warszawa
4 miesiące temu
Olejnik sprzedawała stokrotki , stąd pseudonim Stokrotka ubotka
Mulen
4 miesiące temu
Monika to taka ładna inaczej
DOROTA
4 miesiące temu
PRZECIEŻ TO SAMI ,ŻYDZI .W CZASACH ,KIEDY ŻYDZI PRZEPROWADZAJĄ HOLOKAUST NA PALESTYŃCZYKACH NIE TRZEBA REKLAMOWAĆ TEGO NARODY I JEGO LUDZI
Sos
4 miesiące temu
Dwa razy próbowałam wysłać swój komentarz o lekarzach, którzy nie mają kultury osobistej. Nie poszło! Ty, co tego nie puściłeś jesteś taki sam
Alex
4 miesiące temu
Uczelnia Univerytet Brooks jest w Oxfordzie,ale to nie U Oxford.
Osa
4 miesiące temu
Sam dyplom nie robi z pracownika mistrza , należy umieć z wiedzy korzystać no i mieć zdolności a czasem dobre układy, nawet geniusze jak im nie pozwolą decydenci nie wypłyną, ci co wypłynęli wiele musieli ponieść wyrzeczeń,nie każdy tak chce.
Grzes.
4 miesiące temu
To nie szkola daje zarobić dobra kasę,liczą się umiejętności i znajomości szkola jedynie czasami pomaga,mam kilku znajomych co nawet średniego wykształcenia nie mają zaś maja dobrze prosperujące firmy i na brak gotówki nie narzekają lecz każdy z nich miał poparcie z zewnątrz albo od rodziny albo od znajomych którzy kręcili walki.
Aga
4 miesiące temu
Nie zdziwilam sie, ze Drzyzga to nauczycielka rosyjskiego po szkole pedagogicznej.
Bak
4 miesiące temu
Rzeczywiscie sami specjalisci w tvn ha ha filozofia kulturoznawstwo, parcie na szkło. Jacy mierni dziennikarze taka tvn!! Ha ha
Lemiur
4 miesiące temu
Mam okazje pracować z 3 osobami z wyższym wykształceniem technicznym,i co,pożal się Panie Boże.
Ona
4 miesiące temu
A ja tak sobie myślę - pod każdym artykułem zjadliwe komentarze. Zazdrość tylko je pisze, czy już zawiść? Wszystko można opluć, tylko po co? Chciałbym żyć w miejscu, w którym ludzie cieszą się z sukcesów innych. Takie to proste...
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Cleo zdjęła doczepy. Oto jak wyglądają jej naturalne włosy

Cleo od lat pozostaje wierna długim blond włosom, które wiąże w wysokiego kucyka. Wiadomo, że zainwestowała w doczepy, które dodają niesamowitej objętości jej fryzurze. Pokazała, jak wygląda w naturalnej odsłonie.
9.

Katy Perry bryluje na evencie "Idola" w skórzanym gorsecie. Czas się dla niej zatrzymał? (ZDJĘCIA)

W poniedziałek odbył się event zapowiadający premierę najnowszego sezonu amerykańskiego "Idola". Na wydarzeniu nie zabrakło Katy Perry, która zadała szyku w burgundowej kreacji z gorsetem i odważnym rozcięciem. Klasa?
8.

Marcela Leszczak prezentuje wachlarz PONĘTNYCH MIN, pozując TOPLESS w samej marynarce i rajtuzach (ZDJĘCIA)

Marcela Leszczak wzięła udział w sesji fotograficznej, do której zdecydowała się pozować topless. Żona Michała Koterskiego miała na sobie tylko marynarkę i bieliznę. Zadała szyku?
7.

Joanna Krupa świętuje 45. urodziny. Zobaczcie, jak "najsłynniejsza Polka w Ameryce" zmieniała się na przestrzeni lat (ZDJĘCIA)

Joanna Krupa wciąż uchodzi za jeden z największych rodzimych "towarów eksportowych". Doceniona za oceanem Polka skończyła właśnie 45 lat. Z tej okazji przypominamy Wam jej stare fotki. Bardzo się zmieniła na przestrzeni lat?
6.

Uzbrojona w torbę Prady za ponad 10 TYSIĘCY złotych Magdalena Ogórek buszuje po sklepie z luksusową porcelaną (ZDJĘCIA)

Od czasu zwolnienia z TVP Magdalena Ogórek rzadko pojawia się w mediach, jednak ostatnio paparazzi wypatrzyli ją na zakupach. Prezenterka zajrzała do sklepu z porcelaną, gdzie uważnie oglądała luksusowe filiżanki, dzbanki i kieliszki.
5.

Drapieżna Rihanna odsłania nogi w króciutkiej mini i GIGANTYCZNYM płaszczu w panterkę (ZDJĘCIA)

Rihanna od zawsze zadziwiała swoich fanów odważnymi i kreatywnymi stylizacjami. Tym razem celebrytka dała się sfotografować fotoreporterom w stylowym płaszczu.
4.

Posępni Kanye West i Bianca Censori wysiadają z KOSMICZNEJ Tesli w zwyczajnych (?) stylizacjach (ZDJĘCIA)

Kanye West i Bianca Censori zostali "przyłapani" przez fotoreporterów w drodze do restauracji w Malibu. Tym razem sławne małżeństwo prezentowało się wyjątkowo... "normalnie". Zaskoczeni?
3.

Żywopłoty, które wyglądają jak Krzysztof Rutkowski! (ZDJĘCIA)

Geometryczna fryzura Krzysztofa Rutkowskiego to - jak zauważył ostatnio Dawid Woliński - jego "marka i logo". Sześcian na głowie słynnego detektywa nikogo nie pozostawia obojętnym. Jak myślicie, czym inspirował się fryzjer?
2.

Beyoncé BEZ GRAMA makijażu pokazała, jak naprawdę wyglądają jej włosy. Wspomniała o perukach: "To niczyja sprawa" (ZDJĘCIA)

Beyoncé, która często występuje w peruce i mocnym makijażu, tym razem zaprezentowała się w wydaniu naturalnym. Piosenkarka pokazała, jak wygląda pielęgnacja jej włosów.
1.

Amanda Bynes w NATURALNEJ odsłonie spaceruje po ulicach Los Angeles (ZDJĘCIA)

Amanda Bynes przez presję związaną ze statusem idolki nastolatków przed laty popadła w ogromne problemy i wycofała się z show-biznesu. Mimo że kiedyś występowała w największych produkcjach filmowych, jak np. "Ona to on", czy "Czego pragnie dziewczyna", to dziś, choć jej gwiazda przygasła, wciąż nie może odpędzić się od paparazzi.