Instagram

Kokosimo, 13 września 2021 23:15

Wyzwolona córka Kasi Figury obnaża pierś przed lustrem. Internauta: "Ale widoczki!" (FOTO)

Tweetnij Komentuj

Po osiągnięciu pełnoletności Koko Figura ewidentnie już przygotowuje się do błyskotliwej kariery w show biznesie. Ma zadatki na celebrytkę?

O ile jeszcze kiedyś Katarzyna Figura chętnie dzieliła się z opinią publiczną kulisami swojego życia prywatnego, po burzliwym małżeństwie i brutalnym rozwodzie z Kaiem Schoenhalsem aktorka drastycznie zmieniła dotychczasową taktykę. Filmowa Gabrysia z "Killera" przestała namiętnie udzielać wywiadów i zdecydowała się chronić prywatność dwójki pociech przed mediami.

Katarzyna Figura z 18-letnią córką Koko celebrują "babskie popołudnie" w restauracji i na lodach (ZDJĘCIA)

W momencie, gdy starsza z córek gwiazdy, Koko osiągnęła pełnoletność, Kasia przestała jednak "ukrywać" nastolatkę: celebrytka nie tylko zaczęła chwalić się dziewczyną na Instagramie, ale też zabierać ją na ścianki.

Katarzyna Figura pozuje na ściance z 18-letnią CÓRKĄ Koko! Podobne? (ZDJĘCIA)

56-letnia Katarzyna Figura kusi na ściance

Pokaż...

Obecność Koko u boku mamy na sierpniowej premierze filmu "The End" może świadczyć o tym, że 18-latkę chyba ciągnie już do show biznesu. Przeglądając instagramowy kontent tegorocznej maturzystki można odnieść wrażenie, że - podobnie jak niegdyś rodzicielka - młoda Figura świetnie czuje się przed obiektywem . Na tyle swobodnie, że w poniedziałek na jej profilu ukazało się dość odważne zdjęcie, jak pozuje tyłem przed łazienkowym lustrem z widocznym kawałkiem obnażonej piersi.

Rok temu i wczoraj - napisała enigmatycznie pod zdjęciem Koko.

Fotka ewidentnie przypadła do gustu jej znajomych, o czym dali znać w komentarzach.

That's hot.

Ideał.

Ale widoczki!

Myślicie, że Kasia Figura doceni artyzm córki?

Źródło: pudelek.pl

Tagi: koko figura katarzyna figura

Komentuj artykuł

Wybrane dla Ciebie

< Przejdź na wp.pl
Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje Politykę prywatności .