Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Wzburzony Wojciech Mann komentuje kontrowersje wokół radiowej Trójki: "Nie umieją zbudować NICZEGO WARTOŚCIOWEGO"

97
Podziel się:

Dziennikarz wyraźnie nie jest zaskoczony ostatnimi wydarzeniami, a sprawców trudnej sytuacji w Programie Trzecim wprost nazywa "barbarzyńcami".

Wzburzony Wojciech Mann komentuje kontrowersje wokół radiowej Trójki: "Nie umieją zbudować NICZEGO WARTOŚCIOWEGO"
Wojciech Mann komentuje obecną sytuację w Trójce (East News)

Afera wokół radiowej Trójki kolejny raz powraca na czołówki portali informacyjnych. W ciągu mijających miesięcy z legendarną stacją rozstało się kilku prominentnych dziennikarzy i muzyków, między innymi Marek Niedźwiecki, bracia Waglewscy czy Wojciech Mann. Ostatni z wymienionych odszedł z Trójki jeszcze w marcu, zaraz po zwolnieniu Anny Gacek.

Od czasu głośnego rozstania z radiową Trójką Wojciech Mann wyraźnie zasmakował w wolności wyrażania poglądów, jakie oferują mu obecnie media społecznościowe. Dziennikarz coraz częściej krytykuje popisy partii rządzącej i nie ma oporów przed tym, aby brutalnie komentować poczynania polityków Prawa i Sprawiedliwości.

Zobacz także: Afera w Trójce. Oto co sądzą o niej Polacy

Teraz gdy do mediów wraca temat zmian personalnych w Trójce, Wojciech Mann ponownie postanowił skomentować panujące tam nastroje. Po tym, jak nagle odwołano Kubę Strzyczkowskiego, wielu dziennikarzy postanowiło ostatecznie rozstać się z rozgłośnią. Nie brakuje głosów, że to koniec Programu Trzeciego, który dotąd znaliśmy, pod czym najwyraźniej podpisuje się także Mann.

Żegnaj Trójko... Garstka naiwnych jeszcze wierzyła, ale siły były nierówne. Barbarzyńcy, sami nie umiejąc zbudować niczego wartościowego, niszczą tych, którzy to potrafią. A ludność, zadowolona z taniej kiełbasy i tanich igrzysk, obojętnie się przygląda - napisał na swoim fanpage'u na Facebooku.

Patrząc na reakcję internautów pod jego postem, nie jest on zresztą odosobniony w takim przekonaniu. Wielu użytkowników wyraziło pełne poparcie dla jego słów i jednoznacznie wskazują, że ostatnie wydarzenia na zawsze zmieniły to, jak będzie teraz wyglądała radiowa Trójka.

Zgadzacie się z nim?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(97)
kulka
4 lata temu
Nie ma to jak radio Nowy Świat, jeszcze sie dobrze nie rozkęciło, a już wyrzucili człowieka za poglądy.
Isska
4 lata temu
Pan Wojtek chyba zapomniał jak oni teraz w swoim nowym radiu budują! Już zwolnili szefa programowego, za to, że nie chciał Margot nazywać per ona. To nie jest szykanowanie? To jest ta tolerancja??
Srantifa
4 lata temu
Przykład Jedlińskiego pokazuje jakimi są hipokrytami.
Maja
4 lata temu
Pan Wojciech gnębił Niemena i nie puszczał jego utworów. Więc opinia trochę nie na miejscu.
v
4 lata temu
Audycje Manna już były nudne jak flaki z olejem ,zbyt pyszny się zrobił .Jak Janowski ,cała uwaga skupiona na nim jakby nie wiem jaką gwiazdą był
Najnowsze komentarze (97)
Adam
3 lata temu
Wojtuś (jesteś moim rówieśnikiem, więc wybacz). Przestań piep..ć, nie lubię hipokrytów. To radio od zawsze było stronnicze, odgrzewaliście kotlety, nigdy nie było wiadomo jakimi ścieżkami chodzą wasze muzyczne gusty. Jednych artystów niezasłużenie wynosiliście na ołtarze, innych pomijaliście milczeniem. Zaś wywalenie szefa programowego RNŚ dyskwalifikuje was w moich oczach z kretesem.
697071
3 lata temu
Nie wiem, czy ktoś, kto nie słuchał Trójki, wie co tutaj komentuje. Nie było nigdy obowiązku słuchania tego radia. Ja słuchałem od prawie 30 lat i trudno mi się pogodzić z tym co się teraz dzieje. Dle mnie było to radio, gdzie mogłem posłuchać muzyki, którą lubię. Był tam rock, pop, jezz, alternatywa, klasyka i co tam do głowy robiących audycję przyszło. Dla mnie była to wielka wartość. Programy propagujące wydarzenia kulturalne, koncerty, rozrywka, a także programy dla najmłodsxych były często nie do osiągnięcia dla stacji komercyjnych. To była wartość Trójki nie do przecenienia. Drugiego takiego radia na pewno nie było i nie będzie. Takie jest moje zdanie. Precz z bolszewizmem!!!!
Adam
3 lata temu
Odszedł wiec nie jego sprawa już, niech się zajmie swoimi problemami w nowej stacji. W dodatku czytelnicy Pudełka to pokolenie bardziej YouTube czy tik toka a programu 3 w ogóle nie znają i nie słuchają odgrzewanych kotletów i starchszych panów. Przestańcie już pisać o Rozenek bo dosyć tych wiadomości i o Blance, ile można??
psiarnia
3 lata temu
Ojej, widzę, że kto tylko śmiał skrytykować pana Wojtka Mamrota i wypomnieć mu siedzenie jak myszka pod miotłą w PRL, a teraz "pluszowy" bunt przeciw PiSowi to już skasowane komentarze... Piękna ta wolność słowa na pedełku.
Koper
3 lata temu
Tyś pan budował Misio za komuny! wtedy pasiło i za Tuska 3 MLN emigracji było sielsko!
Artur
3 lata temu
Hipokryci cenzurujący nawet przekonania! Jeszcze dobrze nie zaczęli a już skończyli ;D
ciekawy
3 lata temu
A wyrzucenia prezesa radia, w którym aktualnie pracuje, pan Mann nie skomentował ? Bo powód tego wyrzucenia taki trochę ... niezręczny ?
Gosc
3 lata temu
Nie umieja??? A moze potrafia??
gosc
3 lata temu
Jehton, wykończyła Trójkę, ale skoro mianowało ją PO to nie można o niej źle mówić.
Nie rozumiem
3 lata temu
Piotrowicz, komunistyczny prokurator, obrońca pedofilów - DOBRY. Mann, intelektualista, świetny radiowiec, autor wielu tekstów popularnych piosenek- ZŁY. Jak to jest pisowcy?
Prawda boli
3 lata temu
Trójka to jest coś czego wyborca pisu nigdy nie słuchał, a jak słuchał to nic nie rozumiał.
Jeszcze raz
3 lata temu
To proste.Teraz rządzący tworzą jednolity front propagandych mediów,jak to mówią równoważą dysproporcje.Czyli propaganda na całego.Boją się bo młodzi na nich nie zagłosowali i ze trudno będzie za 3 lata.Dlatego niszczą Trójkę.Tam pracowali ludzie myślący,o dużej kulturze słowa.Piękna polszczyzna.
Gość
3 lata temu
Tylko niszczyć potrafią, sami reprezentując poziom mułu z gruzem. Niczego przez 5 lat nie zbudowali, stworzyli.
Hmmm
3 lata temu
Mann, ty se z Jehton zbuduj wasze radio Nowy Świat bo na razie po paru tygodniach zaslyneliscie tylko z wyrzucenia prezesa który o facecie nie chce mówić ONA
...
Następna strona