Trwa ładowanie...
Przejdź na
jjan
|

Youtuber wydał 80 TYSIĘCY ZŁOTYCH na wesele bezdomnych. Skończyło się AWANTURĄ

86
Podziel się:

Spragniony rozgłosu polski youtuber zorganizował wesele dla pary bezdomnych, na które wydał 80 tysięcy złotych. Bezdomnych gości poczęstował... litrami alkoholu. Właściciel lokalu musiał przerwać imprezę.

Youtuber wydał 80 TYSIĘCY ZŁOTYCH na wesele bezdomnych. Skończyło się AWANTURĄ
Youtuber zorganizował wesele pary w kryzysie bezdomności (YouTube)
bELdxhYl

Od kiedy youtuberzy odkryli, że za publikowaniem zasięgowych filmów mogą iść duże pieniądze, stają na głowie, by przekroczyć i tak już daleko posunięte granice obciachu. Chyba najbardziej niesławnym z nich jest Kamerzysta, wobec którego wciąż toczy się postępowanie karne za znęcanie się nad osobą niepełnosprawną. Przypomnijmy: Kamerzysta dawał niepełnosprawnemu "zadania", wśród których było między innymi jedzenie kocich odchodów. Wszystko - jasna sprawa - nakręcił, by pokazać na YouTubie.

Kilka dni temu pojawiło się inne wideo, które rozchodzi się po sieci szerokim echem. Youtuber znany pod pseudonimem mr.pm pokazał film z wesela, które wyrządził parze osób w kryzysie bezdomności. Impreza odbyła się w drogim lokalu pod Warszawą stylizowanym na pałac. Jak powiedział mężczyzna w rozmowie z o2, wydał na to 80 tysięcy złotych z własnych oszczędności.

bELdxhYn

Choć youtuber tłumaczy, że całym przedsięwzięciem chciał dać bezdomnej parze "symbol i impuls do zmiany", widzowie mają wątpliwości co do jego motywów. Prawie godzinny film opublikowany na YouTubie pokazuje, jak mr.pm zaprasza na wesele przypadkowych bezdomnych z ulicy, zachęcając ich "darmowym alkoholem". Jak można się domyślić, zabawa skończyła się awanturą.

Już w pierwszych minutach filmu widać, jak część gości zatacza się pod wpływem alkoholu. "Już się za wódkę wzięli" - słyszymy głos panny młodej wchodzącej do pałacyku. Widzów oburzył też fakt, że młoda para także została poczęstowana alkoholem - jak dowiadujemy się z nagrania, kobieta nie tylko walczy z problemem alkoholowym, ale też jest w ciąży.

Ostatecznie ceremonia została przerwana przez właściciela lokalu, skarżącego się, że goście "są uwaleni". Jak broni się youtuber, nie doszło jednak do większych zniszczeń luksusowego lokalu poza zanieczyszczeniami wymiocinami, o których mowa w filmie. Mężczyzna zapowiada też, że będzie domagał się zwrotu wydanych pieniędzy drogą sądową.

Pod filmem pojawiło się wiele krytycznych komentarzy:

bELdxhYt

Powinieneś się wstydzić - wykorzystywanie chorych ludzi dla chwilowej sławy i rejestrowanie ich po postawieniu w upadlających sytuacjach oddali jakąkolwiek z tych osób od wyjścia na prostą;

Zamiast organizować imprezę i to filmować, mogłeś kupić im mieszkanie i dać pracę;

Wykorzystywanie bezdomnych! To podłe - czytamy.

Myślicie, że to dopiero początek jego kariery na YouTubie?

bELdxhYu

Posłuchaj najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

bELdxhYv
bELdxhYO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(86)
Tragedia
2 miesiące temu
Zmierzamy w bardzo złym kierunku… nie tylko dlatego, ze ktoś tworzy takie filmiki, ale dlatego, ze są chętni to oglądać.
zzz
2 miesiące temu
serio nie wierze w to co czytam. kupic bezdomnym wodke i jedzenie na 1 noc zamiast wydac to na cos co by im pomoglo
Monia
2 miesiące temu
Co za chore czasy
bELdxhYP
Pytanie
2 miesiące temu
Byłam na kilku weselach w Niemczech i na żadnym nie serwowali wódki. Czy to tylko jakaś wschodnia tradycja zeby pic ten trunek do upadłego ?
z Kalisza
2 miesiące temu
Jeśli był alkohol za darmo to co się dziwić.. niektórym osobą nie można pomóc. Po prostu.
Najnowsze komentarze (86)
HUNTER
miesiąc temu
Jutuber do odstrzału.
Vloger z wodk...
2 miesiące temu
Właściciel przygotował uroczyste przyjęcie , ale Vloger przytargał wódkę, żeby zrobić drake i nagrać. To wszystko nie mieści się w głowie. Vloger chcąc sławy gotów upodlić ludzi uzależnionych i bez perspektyw
kaka
2 miesiące temu
Powinien dostać srogą karę za takie coś. To dramat do czego doszliśmy jako społeczeństwo
Babcia
2 miesiące temu
Pomysł przyjęcia weselnego nie był zły, gdyby był uroczysty obiad obyło by się bez siary.Wiadomo,że bezdomni są alkoholikami i to był dla nich przysłowiowy gwóźdź do trumny.A jeszcze lepszym pomysłem byłby zakup odzieży ,kocy ,butów .
Głupota
2 miesiące temu
Za 80 tyś mógł im kupić mieszkanie, albo mały domek. Wyrzucił pieniądze w błoto...
Aniołłłł
2 miesiące temu
To nie bezdomni, to żuliki którym robić się nie chciało. Bo normaly to potańczy, zje,trochę wypije A nie zbydla się w 7 minucie.
05:00 29
2 miesiące temu
STARE
Ania
2 miesiące temu
Wyrzuceni bo pili wódkę na weselu? Pewnie właściciel uznał że skoro są bezdomni to nie mają żadnych praw.
bELdxhYH
Wiśniewski ta...
2 miesiące temu
Czy to nie jest to wesele na którym śpiewał Michał Wiśniewski i Anna Swiatczak jako niespodzianka na pierwszy taniec????
Iza
2 miesiące temu
Poryty chłopak. Sam jest w kryzysie. Być może jeszcze o tym nie wie. To taka dojrzewająca bomba zegarowa z pewną jednostką chorobową, z upodobaniem do robienia zwyrodniałych rzeczy. Do robienia szalonych rzeczy - to stwierdzenie nieadekwatne. Szalonym można być i w pozytywnym stylu, i tego słowa znaczeniu. W tym przypadku mamy kogoś kto robi rzeczy nienormalne w patologicznym tego słowa znaczeniu - świadomie i z premedytacją krzywdząc innych. To ktoś, kto nie odróżnia dobra od zła. To już raczej tragedia. Chwilowa sława kiedyś się skończy - jak osobiście sądzę, kolejnym wyrokiem. Wówczas pozostanie niebezpieczny człowiek. Bo ten kto dobra od zła nie odróżnia, jest złym, aspołecznym człowiekiem. Zresztą udowodnił już nam, że robi złe rzeczy, świadomie, a co za tym idzie - w sposób widoczny i namacalny nie posiada i nie jest mu znane uczucie empatii, czy współczucia. Nie wiem, czy nim gardzę, bo nie wiem, czy jest zdrowy.
Adek
2 miesiące temu
Do Onomatopeja. Dla mnie właśnie dobry sklep to Biedronka. Duża dostępność, duży asortyment, mam pewność , że nie przepłacam, A ty masz jakieś uwagi? Czy dla ciebie dobry znaczy drogi? :))))
Celina
2 miesiące temu
Alkoholicy nie powinni zakładać rodzin, dzieci powinny być takim ludziom odbierane z automatu.
‼️‼️‼️‼️
2 miesiące temu
A skąd on ich wziął i jak oni wzięli ślub, kto to przygotował i za to zapłacił i gdzie i jak oni żyją?
Adek
2 miesiące temu
To kogo w końcu wykorzystał? Bezdomnych czy w kryzysie bezdomności? I jaka właściwie jest różnica? Przeciwieństwo kryzysu to rozwój. Zatem bezdomni dzielą sią na dwie grupy: 1. w kryzysie bezdomności i 2. w rozwoju bezdomności? I czym się te grupy różnią? Ktoś to ogarnia? Może mi wyjaśnić?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELdxhZA
bELdxhZB
bELdxhZC
bELdxhZD
bELdxhZE
bELdxhZj