Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Zaangażowana w sprawę mniejszości seksualnych Anja Rubik uderza w Andrzeja Dudę: "PO TRUPACH POLSKICH DZIECI I NASTOLATKÓW DO CELU"

248
Podziel się

Modelka, krytykując polskiego prezydenta, przypomniała kilka głośnych samobójstw osób LGBT, które nie były w stanie udźwignąć braku akceptacji społeczeństwa i prześladowań.

Zaangażowana w sprawę mniejszości seksualnych Anja Rubik uderza w Andrzeja Dudę: "PO TRUPACH POLSKICH DZIECI I NASTOLATKÓW DO CELU"
Anja Rubik atakuje Andrzeja Dudę (ONS)
bDAzuhyZ

Choć Anja Rubik jest uznaną modelką, regularnie udowadnia, że jej zainteresowania i działania znacznie wykraczają poza świat mody. 37-latkę bez wątpienia zaliczyć można do grona osób, które nie boją się głośno wyrażać swojego zdania w ważnych społecznie kwestiach. Świadoma supermodelka chętnie mówi na tematy, które w Polsce wciąż uznawane są za tabu.

Celebrytka otwarcie krytykuje partię rządzącą, a w szczególności podejście Prawa i Sprawiedliwości do edukacji seksualnej. Anja zdążyła już między innymi obszernie wypowiedzieć się o kontrowersyjnym projekcie ustawy dotyczącym całkowitego zakazu aborcji, poróżniając się z Kają Godek, a także odnieść się do "słynnych" na cały świat słów Andrzeja Dudy odnośnie LGBT.

bDAzuhzb
Zobacz także: Rubik drwi z Dudy: "Prezydent nie jest w stanie nic zrealizować"

W piątek zaangażowana we wsparcie mniejszości seksualnych modelka po raz kolejny odniosła się do tematu tolerancji wobec przedstawicieli społeczności LGBT. Rubik za pośrednictwem swoich InstaStories opublikowała serię wpisów, dowodzących tego, jak negatywny wpływ na młodych ludzi ma brak akceptacji.

Na początku udostępniła screen z artykułu dotyczącego Donalda Trumpa. Nagłówek informował o tym, że Faceebook usunął spoty wyborcze prezydenta Stanów Zjednoczonych ze względu na to, że nawiązywały do nazizmu.

bDAzuhzh

Prezydent Duda liczy na wsparcie tego człowieka? - podpisała artykuł z Trumpem i dodała:

Wszystko tylko po to, by wygrać… Zero uczciwości. Po trupach do celu. Niestety, tym razem dosłownie. Po trupach polskich dzieci i nastolatków!

Następnie Anja pokusiła się o przypomnienie kilku głośnych samobójstw osób LGBT:

14-letni Dominik z Bieżunia. Wyzywany od "ciot". Popełnił samobójstwo przez powieszenie się na sznurówkach,

bDAzuhzi

14-letni Kacper z Gorczyna, upokarzany przez rówieśników w szkole i Internecie. Poniżany przez kolegów i koleżanki z tego powodu, że był gejem. Popełnił samobójstwo przez powieszenie się - wymienia modelka i nawiązuje do śmierci transpłciowej działaczki LGBTQ+ sprzed roku:

6 maja 2019 Milo skoczyła z mostu Łazienkowskiego w Warszawie. W jednym z ostatnich wpisów na Facebooku napisała, dlaczego nie ma już siły walczyć dalej. 23-latka popełniła samobójstwo. Miała dość udowadniania wszystkim wokół, że jako osoba transpłciowa ma takie samo prawo do życia jak wszyscy inni - pisze Anja i dodaje na zakończenie:

O samobójstwie myśli 2/3 młodzieży LGBT w Polsce z racji prześladowań i braku akceptacji. A teraz nazywa się ich "nie ludźmi".

Myślicie, że jej krytyka dotknie Andrzeja Dudę?

bDAzuhzj
bDAzuhzk
bDAzuhzC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(248)
Meg
7 miesięcy temu
Ja jestem hetero i też byłam prześladowana w gimnazjum...
Laska
7 miesięcy temu
Nie tylko dzieciaki LGBT mysla o samobojstwie, dzieciaki ktore widza kanony piękna przedstawiane przez Anje tez o tym mysla bo nie sa dowartosciowane, zbyt chude itd...i co Anja o tej grupie mysli???
kolo
7 miesięcy temu
Ania czepia się prezydenta, że podpisał kartę rodziny . To miał podpisać kartę LGBT+ jak Trzaskowski?
bDAzuhzD
Rubik
7 miesięcy temu
To nie ona nawoływała do zabijania dzieci? To nie ta od czarnych marszów? A teraz jednak jej to przeszkadza?
Gosc
7 miesięcy temu
A kto kaze się im chwalić dziecko ma 14 lat niech się zajmie nauka a nie ogłaszać światu jakieś jego upodobania. Świat schodzi na psy. Mam dosyć tego klimatu nie slychac tylko jakies porabane orientacje seksualnie po prostu jak słyszę to zygac się chce. Ludzie na tym świecie są gorsze jak zwierzęta. Zwierzę wie gdzie ma miejsce. A teraz każdy z każdym ile chorób będzie za czyje pieniądze będą leczeni.dajcie spokój niech żyją sami jak chcą kogo to obchodzi. Tylko podsycanie i nic więcej. Polsko obudź się z letargu. Ja była bieda gdy rządził Wałęsa to nie latalam po mediach że nie mam co dzieciom dać jeść. Tyle biedy było i jakoś to ludzie wytrzymali i nie popełnili samobójstw a teraz to z dobrobytu bo się im wszystko nalezy. Gdzie miłość rodziców do dziecka. Ile teraz jest rozbitych małżeństw ile dzie i się wychowuje bez dwojga rodziców to też wpływa na ukierunkowanie w dorosłym życiu. Naukowcy badali te przypadki z USA i duża przyczyną jest wychowanie dzieci bez dwojga rodziców.
Najnowsze komentarze (248)
Komentator
7 miesięcy temu
Sorry ale Anja Rubik niech się zajmie chodzeniem po wybiegach, jak się odzywa to płakać się chce. Sama nie ma ani dzieci ani męża bo jest po rozwodzie a chce innych pouczać. Żenada
Milena
7 miesięcy temu
Nie mam nic do gejów i lesbijek - są mi obojętni, ale uważam, że przyzwolenie na to spowoduje jedną rzecz. Mianowicie z racji tego, że z pokolenia na pokolenie społeczeństwo jest coraz głupsze to bycie lgbt stanie się modą. Dzieci nawet które są hetero będą grały homo w ramach buntu, będą eksperymentować i robić głupoty przez co będą jeszcze bardziej szykanowani i wzrost samobójstw wzrośnie.
Zniesmaczona
7 miesięcy temu
Co sie dzieje z komentarzami..?!
Do myślenia
7 miesięcy temu
Szatan inaczej przeciwnik człowieka podszeptuje w myślach "czyń swoją wolę, jesteś bogiem rób sobie co chcesz" i dokładnie tak robią ludzie tylko JA JA JA JA, a potem się dziwicie dlaczego tak jest na świecie jak jest. Zastanówcie się kogo słuchacie ?
Bibi
7 miesięcy temu
Tej madrej Pani i jej madrosciom podziekujemy.
Gość
7 miesięcy temu
Ona wciąż gada o tym co zna z książek. Nie ma rodziny nie ma dzieci a wielką specjalistka
Gość
7 miesięcy temu
Nie ma rodziny więc nie popiera karty rodziny. Walczy tylko o swój interes. Czarne marsze aborcja lgbt itd itd. Ciekawe czy Boże Narodzenie świętuje. ?
Gosc
7 miesięcy temu
Proszę niech ta pani da sobie spokój jestem z Bieżunia i Dominik nie był gejem zginął bo mu dzieci dokuczały i z innych osobistych powodów nie wrabjacie go w coś czego nie było a Rubik nie jest od wychowania dzieci bo ich nie ma i nie Brdzie jej nikt słuchał jej słowa nie maja żadnego wpływu RODZICE NIE SŁUCHAJCIE jej to koniec tej pani
bDAzuhzv
Olga
7 miesięcy temu
Pancia która poza pokazywaniem ubrań czyli pracą ciałem nie ma nic do zaoferowania. Wstyd że ktokolwiek może takiej słuchać
Olga
7 miesięcy temu
Pancia która poza pokazywaniem ubrań czyli pracą ciałem nie ma nic do zaoferowania. Wstyd że ktokolwiek może takiej słuchać
Pawel
7 miesięcy temu
Super super super! Dzięki Anja!
Katolik
7 miesięcy temu
Super! Dzięki Anja za bycie człowiekiem z sercem na dłoni!
Ksiądz
7 miesięcy temu
Każdy nastolatek jest narażony na zaczepki czy myśli samobójcze. LGBT ma to wszystko i więcej. Stad trzeba o tym mowić! Ratujmy Polskie dzieci przed homofobia
Pavla
7 miesięcy temu
Najlepsza! Zaangażowana w sprawy społeczne a mogłaby sączyć szampana na Majorce 💙
...
Następna strona
bDAzuhzX