Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|
aktualizacja

Żabson krytykuje młodzież bawiącą się wspólnie podczas kwarantanny: "Niweczycie całą naszą pracę, żeby sobie POMELANŻOWAĆ. Przestańcie!"

71
Podziel się:

Ma rację?

Żabson krytykuje młodzież bawiącą się wspólnie podczas kwarantanny: "Niweczycie całą naszą pracę, żeby sobie POMELANŻOWAĆ. Przestańcie!"
Żabson (Instagram, Instagram)
bFdXrcGd

Koronawirus stanowi obecnie największe zmartwienie dla państw na całym świecie. Błyskawiczne rozprzestrzenianie się tego drobnoustroju sieje panikę wśród ludzi, ale nie zawsze wiąże się z postępowaniem zgodnym z zasadami bezpieczeństwa...

bFdXrcGf

Rząd stara się zapewnić obywatelom bezpieczeństwo i nawołuje do pozostania w domach. Imprezy masowe są odwoływane, a bary, restauracje i kina zamknięte. Wiele osób wciąż jednak nie pojmuje skali zagrożenia i prowadzi życie tak, jakby nic szczególnego się nie działo. Prym w tym lekceważącym podejściu wiodą młodzi ludzie, którzy traktują obowiązkową kwarantannę jak ferie.

Zobacz także: Nauczyciel nie ma wątpliwości. "Przesunięcie matur i egzaminów jest czymś oczywistym"

Głos w tej sprawie postanowił zabrać Żabson - znany polski raper, który dla wielu nastolatków jest idolem. Na Instagramie opowiedział o sytuacji, której był świadkiem w czwartek.

bFdXrcGl

Bardzo dobrze, że bulwary wiślane w Warszawie zostały zamknięte. Wczoraj, kiedy tamtędy przejeżdżałem, widziałem całe grupy ludzi melanżujących nad Wisłą - oznajmił Mateusz.

Raper zwrócił uwagę na to, że nieodpowiedzialne zachowanie młodych ludzi naraża na niebezpieczeństwo nas wszystkich.

Tak, jak rozumiem rodzinę idącą na spacer, ludzi jeżdżących na rowerach czy biegających, tak nie zrozumiem ekip melanżujących nad Wisłą. One tak naprawdę niweczą całą naszą pracę - tych wszystkich ludzi, którzy zostają w domach - bo chcą sobie pomelanżować... Przestańcie! - zaapelował.

Myślicie, że jego prośba dotrze do młodych ludzi i przestaną wreszcie narażać zdrowie innych?

bFdXrcGm
bFdXrcGn
bFdXrcGG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(71)
Jeni
2 lata temu
Nie znam, ale oczywiście, że racja. We Włoszech młodzi pozarażali rodziców. Już we Włoszech nie mają gdzie trupów ładować. Ludzie! Opamiętajcie się!
deadson
2 lata temu
Nie wiem kto to zabson ale oczywiście ma rację, kto tego nie rozumie jest niedorozwinięty i cov powinien go skutecznie wyeliminować ☠
,,,
2 lata temu
Ma rację!
bFdXrcGH
Gość
2 lata temu
Dobrze gada
gość
2 lata temu
Apel do Polaków, zostańcie w domach! Przetrwamy ten trudny czas, który pozostawi po sobie głęboki ślad, pokonamy koronowirusa i odzyskamy nasz cudowny świat, a nasze dzieci znowu będą się śmiać, jakby nigdy nie istniał ten potworny, mroczny fakt, że epidemia opanowała cały świat!
Najnowsze komentarze (71)
Tatara
2 lata temu
Jakie ten koło ma chromosomy że jest taki mdły i upozowany.Pewnie się po kryjomu przebiera w damskie fatałaszki i śmiga po chacie.
Rozsadna
2 lata temu
Ludzie uwierzcie,to kwestia wychowania!Tępi rodzice,tępe dzieciaki!Moi siedzą w domu ,bo jak nie to ...
Coolmom
2 lata temu
Jestem z W-wa i niestety muszę Wam Polski powiedzieć ,że tu chyba mieszkają same głą....Ja swoim nastolatkom nie pozwala wychodzić,ale pracuje zdalnie ...Mam kilku znajomych ,którzy problemu nie widza😡
Gosc
2 lata temu
ja cwicze w domu
walcz Bergamo
2 lata temu
u nas szczyt wypadnie na Wielkanoc, jak teraz we Wloszech będzie umierać 500-600osob dziennie, nie tylko na koronę, ale tez na inne choroby, bo zawalone szpitale nie ogarną już niczego
Andrzej
2 lata temu
Ej co to za łysa baba w różowym garniaku?
Okjt
2 lata temu
Szczera prawda
1234
2 lata temu
Wielka część naszego społeczeństwa nadal nie rozumie pojęcia EPIDEMIA oraz nie rozumie jej skutków.Wlepiaja cały czas posty że więcej osób umiera na raka niż na tego wirusa albo porównuje go do przemocy domowej (o zgrozo).Uparcie twierdzą że w lesie ,nad wodą.nie można się zarazic.Nie wiem jednak czy zauważyli że ulice faktycznie wypustoszały ale ludzie gromadzą się właśnie w wyżej wymienionych miejscach.Nie tylko młodzież bagatelizuje sprawę, dorośli i starsi którzy zamiast zachować np.odstep w sklepie pchają się przed Ciebie......
bFdXrcGz
Anka
2 lata temu
Co to za nowa piosenkarka?
Lili
2 lata temu
Myślę że i tak się wszyscy zarazimy. Kwestia rozciągnięcia tego w czasie, żeby szpitale i kostnicę nie były przeładowane jak we Włoszech. To nieuniknione.
rozrzalona
2 lata temu
jak patrze na to wszystko to diabli mnie biora. Po to sa zamkniete szkoly, przedszkola aby siedziec w domu. Brak mi slow na bezmyslnosc ludzka. Chodze do pracy, obsluguje ludzi ( taka moja praca) , zabezpieczeniem sa tylko rekawiczki i co widze -codzienne "pielgrzymki" mlodych ludzi, matki z dziecmi i starsze osoby. Jesli wam zdrowie nie mile to pomyslcie o takich jak ja, ja chce byc zdrowa. A wy drodzy "chodziarze" pomyslcie co zrobicie gdy my, ktore was obslugujemy w sklepach, bankach czy innych instytucjach powiemy basta- nie pracuje bo sie boje. Gdzie wtedy pojdziecie jesli w ogole bedziecie w stanie chodzic
Gość
2 lata temu
Nie wiem, kim w sumie jest ten pan, ale ma 100% racji. Jeśli teraz ograniczamy kontakty do minimum, to ten cały wirus szybciej pójdzie w cholerę. Albo to, albo durni imprezowicze obudzą się z ręką w nocniku, gdy z Polski zrobię się drugie Włochy.
1097
2 lata temu
Bawcie się dobrze kochani 🍹wszystkiemu są i tak winne panie sprzątające i ekspedientki... cudnie
Camera
2 lata temu
ten cronawirus już jest nudny
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdXrcHs
bFdXrcHt
bFdXrcHu
bFdXrcHv
bFdXrcHw
bFdXrcHb