Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żabson MIAŻDŻY Kartky'ego: "Jesteś taki odważny wyłącznie w stosunku do kobiet"

133
Podziel się

Młody raper postanowił zareagować na plotki, według których Kartky miał znęcać się nad swoją partnerką z zazdrości o Żabsona.

Żabson MIAŻDŻY Kartky'ego: "Jesteś taki odważny wyłącznie w stosunku do kobiet"
(Fot. Instagram)
bCPlcKqd

Od poniedziałku polska scena hip-hopowa żyje skandalem, który wypłynął na powierzchnię po ujawnieniu przez Wiktorię Cwynar - byłą partnerkę rapera Kartky'ego - szokujących nagrań i zrzutów ekranu, które miały być dowodem na to, że muzyk znęcał się psychicznie nad młodszą od siebie o 8 lat dziewczyną. Na kilkunastominutowym klipie zamieszczonym przez modelkę w serwisie YouTube możemy usłyszeć między innymi, jak chory z zazdrości Kartky wygraża swej ówczesnej ukochanej. W stanie absolutnej furii nagrany z ukrycia 30-latek atakuje Wiktorię, której, jego zdaniem, spodobał się inny (dużo popularniejszy od niego samego) raper Żabson.

"Powiedział mi, że chętnie cię w...cha i mi wyśle, i będzie na to czekał. Czekam k...a, aż mi Żabson wyśle sextape, jak cię wali w d..sko. Myślę, że dwa tygodnie to jest maks" - słyszymy na bulwersującym nagraniu audio.

bCPlcKqf

Kartky miał ponoć stwierdzić, że Żabson próbuje mu naubliżać, po przesłuchaniu utworu "@" grupy Chillwagon, w którym 25-latek "nawija":

"Ta twoja obecna miłość, to jest moją przyszłą dz..ką. Biję ją po ryju pałą, jak jakiś Fred Flintston".

W zaistniałej sytuacji kontrowersyjny artysta, występujący obecnie na reklamach w całej Polsce obok Maffashion, nie miał zbyt wielkiego wyboru i musiał ustosunkować się wypowiedzianych przez "kolegę z branży" słów.

bCPlcKql

"Kartky, jak się widzieliśmy w niedzielę, to nie byłeś taki wyszczekany, wręcz odwrotnie. Widocznie jesteś taki odważny tylko w stosunku do kobiet. Pogadamy, jak się zobaczymy. Co do tego, że ktoś jest o mnie zazdrosny, to totalnie się nie dziwię. Zmagam się z tym codziennie. To, że ta cała historia jest jakąś zmyśloną bajką osoby niepoczytalnej, to chyba nie muszę dodawać" - podsumował 25-latek.

Muzyk postanowił zareagować także na wypowiedzi osób, według których nie powinien wdawać się w spór między Cwynar a Kartky'm. Żabson uważa, że medialna wojenka rozgrywa się w tym momencie o honor, który, jak wiemy, w środowisku hip-hopowym jest niezwykle cenioną wartością.

"A ci co piszą, że wp…dalam się w nie swoją sprawę albo, że nie zostałem obrażony, to chyba** nie mają żadnego honoru. Nie dość, że ktoś mnie pomawia i p…doli głupoty, to **używa słowa, które w moim środowisku jest największą obrazą. Rozumiem, że niektórych już nie obchodzą uliczne zasady. Ja wychowałem się w innych czasach" - grzmi.

bCPlcKqm

Przypomnijmy tylko, że chłopak urodził się w 1994 roku, więc wcale nie tak dawno, jak mogłoby się co niektórym wydawać.

Myślicie, że Kartky ma jeszcze szansę na powrót do branży muzycznej? Czy jest już na zawsze skreślony?

bCPlcKqn
bCPlcKqG
KOMENTARZE
(133)
Bbbb
9 miesięcy temu
25 lat temu to ja skończyłam podstawówkę i chciałabym wrócić do tych czasów, normalnych i lubię je wspominać i często sni mi sie szkoła i moi przyjaciele.
Dżejdi
9 miesięcy temu
Faktycznie dwa wielkie raperzyny za pięć złotych, szacunek ulicy i w ogóle a ledwo im jaja obrosły. Teksty na poziomie gimbazy i taka też publika.
Gggua
9 miesięcy temu
Co te dzieciaki maja teraz w glowach. Potatuowali sie i mysla, ze sa jay-z🤦🏼‍♀️
bCPlcKqH
Mari
9 miesięcy temu
Nie nazywajcie ich artystami. Artystą był Czesław Niemen, a oni ze swoją „twórczością” nie powinni występować publicznie- ich teksty są wulgarne i obraźliwe, nie ma tam miejsca na artyzm..
BibiAnna
9 miesięcy temu
Boże jaka muszę być już stara... Kim są ci ludzie??? O co chodzi?
Najnowsze komentarze (133)
podata
9 miesięcy temu
Żabson, widzimy się w Opolu ;-) Ktoś jeszcze wybiera się na ten koncert? Na Empik Bilety są jeszcze normalnie wejściówki, więc ze wbiciem się na miejsce problemów nie będzie. Kogo tam spotkam?
gosc
9 miesięcy temu
kim oni w ogóle są, nie znam ani jednego, ani drugiego.
Gregor
9 miesięcy temu
Zenada goni zenade . Ich poziom jest ponizej zera . Raperzy za dyche
gość
9 miesięcy temu
Żabson, akurat brawo. Nie ma przyzwolenia na facetów, którzy okładają laski, tym bardziej, że to nie pierwsza!
Eva
9 miesięcy temu
Kto im wymyśla te pseudonimy?
pudelekkkk
9 miesięcy temu
wypowiem sie dlatego ze tez doświadczyłam takiego „związku”. Panowie i Panie - ten Kartky brzmi prawie jak mój eks na nagraniach . Manipulator i socjopata który podniósł reke nawet na własna matke ! niestety ciężko takich gości odrazu przejrzeć gdyż zazwyczaj to dobrze wyglądający , zabawni i wygadani ludzie . Chrońcie się i uciekajcie szybko ! Nigdy się nie zmieniają - zmienia się tylko ofiara
Wawer
9 miesięcy temu
Na nagraniu audio, które opublikowała V. nie ma ani jednego dowodu co do bicia. Pudelek, wyjdź do normalnego świata bo to co tu wypisujecie jest żenujące i mija się z prawdą.
Rafcio
9 miesięcy temu
Akurat Żabson do Kartkyego nie ma polotu.. a Igni robi robote masakra
bCPlcKqz
Piotrek
9 miesięcy temu
Kim oni są? W czym oni grają?!
Janusz
9 miesięcy temu
Dzieci-śmieci
mio
9 miesięcy temu
ale patola, słowa piosenek ambitne jak rozgotowany makaron
Cozasyf
9 miesięcy temu
Rapery milionery.... Wiza się jakby po bańce tygodniowo z dilerki wyciągali.
Ktos
9 miesięcy temu
To ja urodziłam się w 91 i szczerze nie mam zielonego pojęcia kim oni są, nie znam też ani jednego kawałka w ich wykonaniu...
stella
9 miesięcy temu
Ten żabson jest taki żałosny. Teksty jak widać prymitywne i wulgarne. Pamiętam jak pierwszy raz usłyszałam go w snl Polska i myślałam, że to jakiś nieśmieszny żart albo część kabaretowa. Kolejne wypromowane beztalencie...
...
Następna strona
bCPlcKrb