Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Zadurzony po uszy Piotr Stramowski wylewa na Instagramie swoją miłość do Kasi Warnke: "Tak Cię widzę, KOCIE"

86
Podziel się

"Kocham Cię za to, że czasami Cię nie rozumiem" - rozpływa się nad swoją małżonką aktor. Wzruszające?

Zadurzony po uszy Piotr Stramowski wylewa na Instagramie swoją miłość do Kasi Warnke: "Tak Cię widzę, KOCIE"
(fot. ONS)
bDKxiLph

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke już od ponad czterech lat tworzą razem jedno z najbardziej (przynajmniej pozornie) zgranych małżeństw polskiego show biznesu. Młody amant polskiego kina akcji nie ukrywa, że starsza od niego o ponad dekadę małżonka stanowi dla niego stałe źródło inspiracji, a narodziny ich córeczki we wrześniu zeszłego roku jedynie spotęgowało i tak już ogniste uczucie, które ich łączy.

Nawet zbliżając się do drewnianej rocznicy ślubu, zakochani nadal pamiętają, jak istotne jest podtrzymywanie w związku romantycznej iskry. Dlatego też Piotr Stramowski postanowił w ostatni piątek podzielić się ze swoimi fanami najnowszą fotografią Kasi Warnke - jak przypuszczamy jego autorstwa - którą okrasił pełnym wzruszeń i romantycznych wynurzeń podpisem.

bDKxiLpj

Tak Cię widzę, Kocie... Ta jedyna, nie do podrobienia, niezastąpiona, piękna i tak tajemnicza, że mógłbym czytać z Niej bez końca. Kocham Cię za to, jaka jesteś, za to, że czasami Cię nie rozumiem, za Twoją radość, smutek, złość i szczęście. Wrrr! Love - czytamy pod najnowszym postem na instagramowym profilu Stramowskiego.

Jak się okazuje, swym intymnym wyznaniem Stramowski skradł serce nie tylko ukochanej Kasi, ale także licznych fanek, które zachwycone są sposobem, w jaki traktuje on swoją miłość.

bDKxiLpp

I tak właśnie wygląda prawdziwy facet. Miłość do kobiety ponad wszystko. Dlaczego mężczyźni nie potrafią wyznawać uczuć i podziwiać swoje kobiety publicznie? - pyta w sekcji komentarzy sfrustrowana internautka.

Faktycznie sądzicie, że Piotr jest "jednym na milion"?

bDKxiLpq
bDKxiLpr
bDKxiLpK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(86)
hohohoho
7 miesięcy temu
moja ulubiona para:)
Gość
7 miesięcy temu
Nieciekawi i jako aktorzy i wygląd nie wiem co w nich uroczego?
Gość
7 miesięcy temu
Nie wiem co widzą w nim kobiety ale o gustach się nie dyskutuje a ona już wogôle wygląd nieciekawa kobieta na temat ich aktorstwa jak dla mnie żenada.
bDKxiLpL
Klara
7 miesięcy temu
Piękni.
nana
7 miesięcy temu
Co jak co, ale to czarno-białe zdjęcie jest piękne
ira
7 miesięcy temu
Pradziwa miłośc to nie publiczne deklaracje .Miłosc wymaga intymnosci.BRZYDZĄ MNIE TAKIE PUBLICZNE WYZNANIA
VS Kati
7 miesięcy temu
Jeśli p. Katarzyna już ma takie włosy, jak na ostatnim zdjęciu, to świetnie, piękna kobieta, bo Kasia ogolona na pałę jest po prostu aseksualna i nie do oglądania.
Jakdzieci
7 miesięcy temu
Jak do pani Kasi przyjedzie "ciocia z Ameryki",to informuje o tym męża na instagramie?
Chwost
7 miesięcy temu
no i, ...fajnie. co najmniej nie mamy tu zjawiska ze wyznają co pól roku na fb lub ig milośc zupełnie innej osobie.
verinia
7 miesięcy temu
Panie Piotrze , broda dodaje Panu powagi i wieku. Prosze nie golic brody bo bedzie pan wygladal przy zonie jak dzieciak.. lub jak brat z duzo starsza siostra......przepraszam ale taka jest prawda
Zośka
7 miesięcy temu
Panie pani Kasiu panie Piotrze Pozdrawiam Jesteście bardzo fajną parą panią uwielbiam za rolę w tym filmie Gdzie pani była panią doktor ginekolog Wow rola majstersztyk tylko tytuł teraz zapomniałam tak przez chwilkę
Ziryt
7 miesięcy temu
Jak bchory co za żenada ze ludzie koło 30 stki( ta kobieta koło 40stki) ekhm sobie wyznaja miłosci w internecie na to byla moda 10lat wstecz i to wsrod atencyjnych mało rozgarnietych nastolatkow xd nie dksx ze sa cofnięci niedorozwinięci to jeszcze sa ludzje ktorzy ich obserwuja oboze
rejczel
7 miesięcy temu
bardzo dobrana para. On zakochany w niej, ona również zakochana w sobie :D
bDKxiLpD
bleee
7 miesięcy temu
on jest odrażający a ona bardziej w sobie zakochana, niż w nim :(
...
Następna strona
bDKxiLqf