Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Zakleszczona w kanapie Maffashion odpowiada na krępujące pytania o związek z Fabijańskim: "Zagubiłaś się..."

82
Podziel się

Część fanek blogerki najwyraźniej nie jest zadowolona z łączącej ją z kontrowersyjnym aktorem zażyłości. Myślicie, że Julka posłucha ich rad i wróci do Czarka?

Zakleszczona w kanapie Maffashion odpowiada na krępujące pytania o związek z Fabijańskim: "Zagubiłaś się..."
(Fot. Instagram)
bCPaMnGZ

Jeszcze kilka tygodni temu, gdyby ktoś powiedziałby nam, że Maffashion zeszła się z Sebastianem Fabijańskim, potraktowalibyśmy to najpewniej jak słaby żart. Wiecznie spoglądający na świat spode łba aktor nieraz podkreślał w końcu, jak to bardzo gardzi ściankami i całym tym showbiznesowym blichtrem, który dla Julii stanowi chleb powszedni. Polscy celebryci bywają jednak nieobliczalni i tak oto na naszych oczach kwitnie dziś niezwykle osobliwe uczucie łączące dwa skrajnie różne światy. Pikanterii całemu zajściu dodaje fakt, że Kuczyńska jeszcze chwilę temu związana była z Czarkiem Jóźwikiem.

Maffashion nie przewidziała najpewniej, że jej nowa miłosna relacja nie za bardzo trafi w gusta wiernych obserwatorów, którzy zwyczajnie martwią się o szczęście swojej ukochanej blogerki. Niektórzy z nich żywią nawet nadal nadzieję, że Julii uda się udobruchać Czarka i reanimować łączące ich niegdyś uczucie.

bCPaMnHb

"Maff... coś czuję, że posłuchasz serca i wybierzesz Czarka... Zagubiłaś się, ja też się zagubiłam, ale mój mężczyzna to zrozumiał i po powrocie nasz związek jest jeszcze mocniejszy. Tego też wam życzę" - napisała pod najnowszym postem Maff zatroskana i ewidentnie nieco zbyt zaangażowana w życie swojej idolki fanka.

Komentarz wyraźnie rozjuszył Julkę, która potraktowała go jako naruszenie własnej sfery prywatnej. Trudno, co prawda, mówić o sferze prywatnej, gdy całe twoje życie odbywa się na Instagramie...

bCPaMnHh

"Zagubiłam się? A czy my się w ogóle znamy?" - odpowiedziała wyraźnie poirytowana.

Fanka stwierdziła, że faktycznie nie dane jej było spotkać Julki osobiście, to jednak czuje, jakby znakomicie ją znała, obserwując jedynie jej poczynania w sieci.

"Nie znamy się. Wyrażam tylko swoje odczucia po tym, co widzę w twoim świecie instagramowym. Życzę wszystkiego dobrego".

Czy Maffashion powinna była przewidzieć, że po sprzedaniu swojej prywatności w sieci trudno jej będzie powstrzymać ciekawość fanów wtedy, gdy już nie będzie jej sobie życzyła?

bCPaMnHi
bCPaMnHj
bCPaMnHC
KOMENTARZE
(82)
Megi
8 miesięcy temu
Mafff źle założyłaś łóżko, to po pierwsze. Po drugie to tylko sex daję im max 2 miesiące
Kaja
8 miesięcy temu
Ten jego wytrzeszcz....i wywalony jęzor......odruch wymiotny mam 🤢🤮
lana
8 miesięcy temu
Przecież ten Czarek to dzieciak, już lepszy Fabijański, ale oni chyba nie pasują do siebie pod względem intelektu.
bCPaMnHD
AJka
8 miesięcy temu
Ten cały świat insta to bagno
Xxx
8 miesięcy temu
A kogo to obchodzi?
Najnowsze komentarze (82)
gosc
8 miesięcy temu
dwa pustaki pasuja do siebie,pobzykaja sie i potem nastepni partnerzy
Gość K
8 miesięcy temu
“gdyby ktoś powiedziałby nam” - ręce opadają...
Beatricze84
8 miesięcy temu
A kim ta Pani jest ? Bo nie znam
Tom
8 miesięcy temu
Zaraz i ten się znudzi. Więcej niech wyjeżdża, to ciągle będzie coś nie tak.
Ola
8 miesięcy temu
Mi jedynie szkoda Czarka, że od razu po zerwaniu zero szacunku do niego tylko od razu wszędzie się pokazuje i lansuje z innym. Straciła w moich oczach. Jak ten chłopak się musi czuć.
Gość
8 miesięcy temu
Maff-żółty ząbek xp
Kiu
8 miesięcy temu
Straciłam do Sebixa szacunek. Jednak każdy facet myśli ptakiem
Alex
8 miesięcy temu
Ta dziewczyna zawsze wyglada na taka nie domytą....
bCPaMnHv
Mariolaczek
8 miesięcy temu
Żadnej pracy, żadnej pasji???? Ahhahaha a pasja-moda? Praca- babo zielonego pojęcia nie masz ile dziewczyna może pracować. Jakby mi ktoś płacił 1/10 tego co jej za malowanie facjaty, sesje, wyjazdy i nagrywanie na insta to rzucam Wszystko dziś dla takiej roboty.
Ricky
8 miesięcy temu
Jeżeli ona ma takie podejście do ludzi, którzy interesują się jej stroną (ja nie wiem kim ona jest - reklamuje jakieś kremy - jak na zdjęciu? nie znam jej z teatru ani kina) to oni powinni przestać ja obserwować bo chyba dzięki nim zarabia.
Inna
8 miesięcy temu
Z innej beczki ogarnia ktoś jaki to filtr i jak go znaleźć? 😅
Olga
8 miesięcy temu
Powidzenia. Jak wytrzymają miesiąc będzie cud
Obserwatorka
8 miesięcy temu
Jej związki alurat nigdy nie były mocno medialne, sciankowe i nachalne.
Ytey
8 miesięcy temu
Sprzedaniu swojej prywatności? To ze cokolwiek nagrywa i publikuje nie jest równoznaczne z tym ze jej prywatność cała jest na forum dla ludzi. Przecież akurat ona nagrywa mniej i pokazuje mniej niż obecne influencerki.
...
Następna strona
bCPaMnHX