Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|
aktualizacja

Zaniepokojona koronawirusem Małgorzata Rozenek zaszywa się w domu: "Z ciążą kłopot jest taki, że nie można podawać żadnych leków"

125
Podziel się:

"Gdyby doszło do zakażenia, pomoc jest ograniczona" - wyjaśnia Małgosia.

Zaniepokojona koronawirusem Małgorzata Rozenek zaszywa się w domu: "Z ciążą kłopot jest taki, że nie można podawać żadnych leków"
Małgorzata Rozenel, Radosław Majdan (Instagram, East News)
bFdWCXKJ

Koronawirus jest ostatnio najpopularniejszym tematem w mediach na całym świecie. Z dnia na dzień panika spowodowana jego rozprzestrzenianiem się rośnie. Do tej pory w Polsce odnotowano 51 przypadków zarażenia. Wśród nich znalazła się pierwsza ofiara śmiertelna - 57-letnia pacjentka z Poznania.

Aby zapobiec kolejnym zakażeniom, w Polsce zdecydowano o zamknięciu wielu szkół, uczelni, kin i teatrów. Odwoływane są również imprezy masowe, natomiast popularne programy rozrywkowe, taki jak Taniec z Gwiazdami, będą nagrywane bez udziału publiczności. Temat zagrożenia koronawirusem jest chętnie komentowany przez polskich celebrytów. Wielu z nich postanowiło wykorzystać swoje zasięgi i za pośrednictwem mediów społecznościowych poradzić fanom, aby w miarę możliwości pozostali w domach i przestrzegali zasad higieny.

bFdWCXKL

W czwartek obecną sytuację postanowiła również skomentować Małgorzata Rozenek. W obszernym instagramowym wpisie Perfekcyjna poradziła swoim obserwatorom zachowanie ostrożności i ograniczenie kontaktów społecznych. Podzieliła się również osobistymi doświadczeniami.

bFdWCXKR

Kochani, przepraszam Was, że odzywam się dopiero teraz, ale wydarzenia ostatnich dni wymagały od nas pełnego zaangażowania. Mocno przejmuję się doniesieniami o koronawirusie i z ogromnym niepokojem obserwuję rozwój wypadków. Kochani‼️! Musimy być rozsądni‼️! ZOSTAŃMY W DOMACH‼️ Potraktujmy najbliższe dni, jak szansę na powstrzymanie fali zachorowań. Dzięki naszym działaniom możemy wpływać na sytuacje. Ograniczmy kontakty społeczne do minimum. Odwołałam wszystkie aktywności na najbliższy tydzień i uprzedziłam, że może to potrwać jeszcze jeden tydzień. R jeszcze jutro i chyba pojutrze musi iść do pracy, ale ja i chłopcy zamykamy się w domu. Może później wyjedziemy na wieś, żeby jeszcze bardziej odizolować się od dużych skupisk ludzkich - zdradziła.

Ciężarna celebrytka podobnie jak pewnie większość z nas w obecnej sytuacji ma wiele obaw. Zaapelowała jednak do swoich fanów, aby zachowując rozwagę, jednocześnie nie zapominali o empatii.

Pytałam lekarza o ryzyko dla ciężarnych i powiedział, że największy kłopot jest taki, że kobiecie w ciąży nie można podawać prawie żadnych leków, więc gdyby doszło do zakażenia, to i pomoc dla niej byłaby ograniczona. Trochę to przytłaczające. Kochani‼️! Musimy być mądrzy! Odpowiedzialni! Empatyczni! Stosować się do zaleceń służb sanitarnych i państwowych‼️ Nie wolno nam lekceważyć zagrożenia! Ale przede wszystkim musimy też myśleć o innych. Pamiętajmy o seniorach! Już niedługo sytuacja się uspokoi, ale jak szybko to nastąpi, w dużej mierze zależy od nas. Nie dajmy się chorobie! #zostańwdomu 💪 Wysyłamy Wam całą masę dobrej energii😁 I życzymy Wam wszystkim dużo, dużo zdrowia ❤️❤️❤️ p.s. Pysiula niezwykle mocno przejął się sytuacją i nawet w domu chodzi w stroju wojsk powietrznych😉🤣 - zakończyła żartobliwie Małgosia, nawiązując do udostępnionej wraz z wpisem fotografii.

Kilka dni temu przez zagrożenie koronawirusem celebrytka zmuszona była odwołać konferencję z okazji Dnia Kobiet, której była współorganizatorką. Chociaż w serii opublikowanych na Insta Story nagrań wyznała fanom, że włożyła w przygotowania ogrom pracy, podkreśliła, że zdrowie jest dla niej priorytetem.

bFdWCXKS
bFdWCXKT
bFdWCXLm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(125)
Lola
2 lata temu
Wow, będzie mogła napisać książkę o ciąży w czasach zarazy, zostanie bohaterką, lans nieziemski.
ewa
2 lata temu
Piękna ta Małgosia - niech siedzi w domu i pilnuje rodzinnego szczęścia.
Ola
2 lata temu
Pomoc jest ograniczona dla wszystkich, nie tylko dla kobiet w ciąży.
bFdWCXLn
Prilrytety
2 lata temu
Rodzinka i zdrowie najważniejsze:)
Jaak
2 lata temu
Dobrze gada, siedźmy lepiej w domu oczywiście nie każdy może sobie na to pozwolić. Ale te osoby które mogą niech ograniczą wychodzenie z domu. I nie róbmy zapasów jedzenia jak na wojnę bo stojąc w takiej kolejce możemy się zarazić najszybciej.
Najnowsze komentarze (125)
gosc
2 lata temu
50 latka w ciazy to masakra, powinno byc ograniczenie wiekowe przy zapladnianiu in vitro
ewa
2 lata temu
Piękna ta Małgosia - niech siedzi w domu i pilnuje rodzinnego szczęścia.
ewa
2 lata temu
Piękna ta Małgosia - niech siedzi w domu i pilnuje rodzinnego szczęścia.
aaa
2 lata temu
Na koronawirusa nie ma leków, poza zwykłymi na gorączkę , które ciężarne też mogą brać, a pamiętam, jak nie tak dawno p. Rozenek chwaliła się, mimo , że wirus już szalał, ze ona będzie chodzić do pracy :)
radzio
2 lata temu
Spadaj pustaku! ZAMILCZ I PRECZ!
amigos
2 lata temu
Stara desperatka
ginekolog
2 lata temu
W wieku 50+ ciąża to POWAŻNA SPRAWA.
miki
2 lata temu
przeciez ona nie jest w domu tylko na mazurach...
bFdWCXLf
gość
2 lata temu
myślałam że jest w domu i nie zabiera głosu, niech skończy pleść bzdury
Gość
2 lata temu
Podobno jest w ciąży i tak sie naszprycowana ze twarz jej pęknie , nie boi sie o dziecko , przecież krew zatrówa , kobieta w ciąży , pięćdziesiąt lat i zdjęcia wstawia jak do pornusa , jak ten Radzio jaj na to pozwala
modclitwa
2 lata temu
MODLITWA O URATOWANIE PRZED KORONAWIRUSEM Wszechmocny Panie Wszechświata! Wylecz mnie i cały Świat z koronawirusa, ponieważ odkupienie jest bliskie. I przez swą łaskę odsłoń przed nami 50. bramę świętości, tajemnicę ibur, a od tego dnia niechaj będziemy mocni w przestrzeganiu przykazań wewnątrz swoich serc (tj. życzliwość dla innych). Z tej mocy pozwól nam doznać cudów, jakich nie było od czasu stworzenia Świata. I niech cały Świat, cała ludzkość, mężczyźni, kobiety i dzieci doznają dobra Twoich sądów. Boże, proszę! Błagam, wylecz koronawirusa na całym Świecie, tak jak to było w przypadku Prorokini Miriam: „Panie, proszę, ulecz ją, błagam”. Błagam Cię, Boże! Ciebie, któryś Wszechmocny! Ześlij całkowite uzdrowienie na cały Świat! Na wszystkich mężczyzn, kobiety, dzieci, chłopców i dziewczęta, na wszystkich ludzi, gdziekolwiek się znajdują, i na wszystkie zwierzęta, ptaki oraz stworzenia. Niechaj wszyscy doznają wyleczenia z tej choroby w mgnieniu oka i niech nie pozostanie żaden ślad po niej. A wszyscy dostąpią bojaźni przed Niebem i Bogiem, Ojcze Miłosierny i Współczujący. Boże, proszę, obdarz nas cudami tak, jak to uczyniłeś naszym przodkom przy wyjściu z Egiptu. A teraz wyzwól nas i cały Świat z tej choroby, uwolnij nas i ocal nas przed koronawirusem, który chce wyeliminować wszystkich śmiertelników. Teraz żałujemy za wszystkie popełnione przez nas grzechy i szczerze prosimy o wybaczenie. Dzięki zasługom naszej skruchy ta przeklęta choroba, która nie omija mężczyzn, kobiet, chłopców, dziewcząt i zwierząt, zostanie wyeliminowana. Boże, proszę, tak szybko jak ta choroba nadeszła, tak szybko zniknie, w mgnieniu oka, a dzięki temu dusza Mesjasza ben Dawida zostanie objawiona. Boże, proszę, obdarz nas możliwością włączenia się w zastępy Świętych i Czystych oraz pobłogosław wszelki nowy owoc i roślinność, aby wszyscy zostali uzdrowieni w mgnieniu oka, a na własne oczy ujrzymy oblicze Mesjasza ben Dawida. Boże, proszę, Ty, który działasz z wielkością nie do pojęcia i czynisz nieskończone cuda. Błagam, niechaj i my dostąpimy teraz Twych niepojętych cudów, i nie zostaw żadnego śladu po tej przeklętej chorobie. I niech cały Świat zostanie uleczony w mgnieniu oka. Ponieważ HaSzem uczynił to wszystko, abyśmy mogli żałować, wszystko po to, abyśmy kierowali swoje serca do swojego Ojca w Niebie, a przez to On ześle błogosławieństwo i powodzenie wszystkim naszym dziełom.
kawa
2 lata temu
Dobrze byłoby, gdyby została tam na stałe.
Mandarynka
2 lata temu
Szkoda, że nie biadolila tak, jak jeszcze niedawno beztrosko do Stanów leciała. Ale hipokrytka
no tak
2 lata temu
ale można, a nawet zalecane jest się zaszczepić 😂✌️
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdWCXLY
bFdWCXLZ
bFdWCXMa
bFdWCXMb
bFdWCXMc
bFdWCXLH