Sylwia Bomba i Greg Collins poznali się na planie programu "Nasi w mundurach". Od razu między nimi zaiskrzyło, co szybko przerodziło się w poważny związek. Sylwia Bomba, znana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem", i Greg Collins, brat Rafała Collinsa, szybko stali się jedną z ulubionych par w polskim show-biznesie. Ich związek nie był jednak wolny od wyzwań. Sylwia przyznała, że na początku relacji przeszkadzały jej wiadomości od innych kobiet, które Greg otrzymywał na Instagramie. Mimo to, para wspiera się nawzajem i cieszy się wspólnym życiem.
Sylwia Bomba nie ukrywa, że marzy o ślubie z Gregiem. Celebrytka przyznała, że chciałaby, aby jej córka Antonina nosiła nazwisko Collins.
Moja Antosia ma moje nazwisko. Antonina Bomba-Ochman, bo jej tata był Ochman. Jest jeszcze inny pomysł, bo jak wydarzą się pewne rzeczy, to może będzie Antonina Bomba-Collins. (...) Jak się hajtniemy z Grześkiem, to fajnie, żeby była Collins - mówiła celebrytka w rozmowie z Pomponikiem.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Sylwia Bomba i Greg Collins żartują z pogody w Polsce
Para chętnie publikuje też wspólne treści w social mediach. Ich zabawne filmiki spotykają się z uznaniem internautów. Tym razem zakochani postanowili wykpić nieco wakacyjną pogodę w Polsce, która od kilku dni nie rozpieszcza urlopowiczów. Na instagramowych profilach influencerów pojawiło się nagranie, na którym pokazali, jak grilują w deszczu i opalają się w strugach wody. Przy okazji Sylwia zaprezentowała swoją wysportowaną sylwetkę w bikini.
W tym roku podczas lata będziemy grillować, opalać się i jeść na świeżym powietrzu i nic nam w tym nie przeszkodzi. Wygląda znajomo? - napisali na Instagramie.
Wyszło zabawnie?