Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Zenek Martyniuk optymistycznie o "przemianie" Daniela i kontaktach z wnuczką: "Wszystko powoli wraca na WŁAŚCIWE TORY"

242
Podziel się

Rozradowany Zenek Martyniuk wyznał, że co prawda on i Danuta nie spotkali się z byłą synową ani wnuczką na święta, ale za to wymienili uprzejmości poprzez wideokonferencję. Fajnie?

Zenek Martyniuk optymistycznie o "przemianie" Daniela i kontaktach z wnuczką: "Wszystko powoli wraca na WŁAŚCIWE TORY"
Zenek Martyniuk chwali się, że wszystko wraca do normy (AKPA, Facebook.com, Archiwum prywatne)
bDyKrymt

Rozwód Daniela Martyniuka i Eweliny z Russocic może już śmiało zaliczyć do najważniejszych wydarzeń zeszłego roku. Niewybredne uwagi Danuty Martyniuk pod sądem czy późniejsza krytyka ze strony patocelebryty na Instagramie jedynie dolały oliwy do ognia, a w rodzinny konflikt w pewnym momencie włączył się nawet sam Zenek.

W pewnym momencie niekończąca się telenowela z udziałem familii discopolowca jednak ustała, a skruszona Danuta Martyniuk zdobyła się nawet na pojednawczy gest wobec Eweliny. Była synowa z początku nie odwzajemniała jej nagłej troski o ich dobre relacje, jednak nadeszły święta i to wtedy postanowiła się przełamać i nie utrudniać dłużej kontaktów małej Laury z dziadkami i krnąbrnym ojcem.

bDyKrymv
Zobacz także: Skandale 2020. O nich było naprawdę głośno

Choć Danuta, ekspertka od "zamykania tych mord", zapraszała Ewelinę Golczyńską na wspólne święta, to nie było niestety jasne, czy ta przyjmie jej zaproszenie. Teraz okazuje się, że co prawda nie spotkali się osobiście, jednak udało im się wymienić uprzejmości poprzez wideokonferencję. Żeby ten fakt nikomu nie umknął, o sprawie poinformował tygodnik Twoje Imperium sam Zenek.

bDyKrymB

Z Laurą i jej mamą Eweliną złożyliśmy sobie życzenia przez aplikację Facetime w telefonie - skwitował krótko "król disco polo".

Nie wiemy co prawda, jak wyglądała ich rozmowa, ale liczy się w końcu sam gest. To na dodatek niejedyna pozytywna zmiana w rodzinie Martyniuków, bo Daniel podobno przestał być utrapieniem dla medialnego wizerunku znanego ojca. Dziś Zenek Martyniuk zapewnia, że sytuacja w końcu nieco się unormowała.

Daniel od pewnego czasu nie sprawia żadnych problemów. Wszystko powoli wraca na właściwe tory - mówił z optymizmem.

Wierzycie, że to faktycznie koniec ich problemów?

bDyKrymC
bDyKrymD
bDyKrymW
KOMENTARZE
(242)
Yyyy
2 tyg. temu
Co nas to interesuje?! Skończcie tą tragikomedię. I nie udostępniajcie wizerunku dziecka!!! Już dosyć wstydu ta mała dostała w pakiecie na start.
Pop
2 tyg. temu
Ja tam współczuję tej Ewelinie utrapienie do końca życia będzie miała teraz z tymi Martyniukami.
Dana
2 tyg. temu
To tak jak szanowny premier ogłaszał koniec pandemii 😂 niestety przedwczesny optymizm. Ty Zenek zamiast wywiadów udzielać to faktycznie pracuj nad relacjami z wnuczką i poskromieniem Danki 😀
bDyKrymX
???
2 tyg. temu
I PIĘĆSETNY raz znów te same zdjęcia Danuty Martyniuk w tej charakterystycznej sukience! Nie macie innych??? Czy to tylko złośliwość!?
Gosia
2 tyg. temu
Życzę tej pięknej dziewczynie i jej córeczce wszystkiego co najlepsze
Najnowsze komentarze (242)
Edyta
1 tyg. temu
Boże a ta mała to chyba do babki Danki podobna? Oby nie. Najlepszego dla mamy i małej.
Ewka
2 tyg. temu
Współczuję Ewelinie i jej rodzinie. Grunt,że ma małą ksiezniczke i oparcie u siebie w domu ale z Zenkami będzie miala do czynienia jeszcze wiele lat.
Kiki
2 tyg. temu
Mój wnuk stracił wzrok, tutaj zdrowe dziecko, ludzie mają gorsze zmartwienia, nie potrafią uszanować takiego szczęścia, niepełnosprawność jest straszna w dzieciach, wnukach straszne cierpienie, rodzice pomimo wielkiej miłości cierpią podwójnie, że dzieciom , wnukowi los zgotował takie cierpienie o którym się nie mówi nie żali, to jest bezradność, dla mnie ogromne codzienne w milczeniu cierpienie
KRZYCHU
2 tyg. temu
Ile razy będą te same fotki wstawiane do każdego artykułu???!!!
Mariola
2 tyg. temu
Piękna kobieta (Ewelina), „paskudny” mąż i teściowie 🤮 uciekaj śliczna była żono i znajdź swoje szczęście
n.n
2 tyg. temu
nie wiem co to za ludzie ale maja sliczne dziecko :)
ślązaczka
2 tyg. temu
widziałam zdjęcia Martyniukowej ,gdy była w wieku swojej -już byłej -synowej -wiem ,czemu tak nie lubi byłą syna -ta ją przerasta urodą !
Janina
2 tyg. temu
Mała wygląda jak Zenek
bDyKrymP
Basia
2 tyg. temu
Ta Laurunia jest podobna z buzi do babci .
www
2 tyg. temu
daniel szybko wracaj do eweliny lepszej od niej nie znajdziesz
Asdfghjkl
2 tyg. temu
Powiem tak daj boże że relacje się polepszyły.Alecoi do pani Danki nie mam zaufania.Poniewaz ta kobieta zmienia się jak kameleon.Dlatego nie ufam jej.
Koma
2 tyg. temu
A wnusia śliczna, była synowa bardzo atrakcyjna.
zizi
2 tyg. temu
Cało babcia Danusia i dziadek Zenek
dan60
2 tyg. temu
Zenek wieczny optymista.
...
Następna strona
bDyKrynr