Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Ewelina z Russocic chce się POGODZIĆ z Martyniukami? "Egoizm zastępuję dbaniem o dobro mojej córki"

112
Podziel się:

Choć jeszcze niedawno Danuta Martyniuk ubolewała, że była synowa nie chce spędzać z nią świąt, to teraz Ewelina z Russocic zapewnia o gotowości do rozejmu. Kibicujecie im?

Ewelina z Russocic chce się POGODZIĆ z Martyniukami? "Egoizm zastępuję dbaniem o dobro mojej córki"
Ewelina z Russocic wybaczy Martyniukom? (East News, AKPA)

Rozwód Daniela Martyniuka i Eweliny z Russocic niewątpliwie może aspirować do miana wydarzenia roku. Jeszcze nie tak dawno Danuta Martyniuk pomstowała na byłą synową i kazała "pozamykać te mordy" krytykom swojej krnąbrnej latorośli, a sam Daniel nie szczędził matce swojego dziecka przykrych słów. Mimo tego była żona patocelebryty nie dała się sprowokować.

W pewnym momencie pompowany od tygodni konflikt Daniela Martyniuka i jego byłej żony w końcu nieco ucichł. Danuta Martyniuk nie dawała jednak za wygraną i niebawem poskarżyła się w tabloidach, że Ewelina nie chce spędzać z nimi świąt. Podkreślała wtedy, że chciałaby zobaczyć małą Laurę i pogodzić się z jej mamą przy wigilijnym stole.

Zobacz także: Daniel Martyniuk potwierdza odzyskanie rodowego pierścienia

Do tej pory Ewelina unikała komentowania sprawy i dość oszczędnie wypowiadała się o konflikcie z byłym mężem i jego rodziną. Okres świąteczny skłonił ją jednak do refleksji nad ostatnimi wydarzeniami, dlatego udostępniła na swoim prywatnym koncie na Facebooku dość osobisty wpis. Do treści posta byłej żony Daniela dotarł Super Express.

Święta to wyjątkowy czas na refleksję nie tylko w obliczu naszych prywatnych wydarzeń, ale również tych na całym świecie. Warto dla dobra najbliższych spróbować stłumić żal i smutek, by w przyszłości z czystym sumieniem móc wspominać ten wyjątkowo trudny okres. Ten rok dla nas wszystkich był bardzo trudny. Mam nadzieję, że kolejny będzie pozbawiony wszelkich trosk - pisze Ewelina.

Zdaniem tabloidu jest to jednoznaczny sygnał, że mama małej Laury chce dać szansę rodzinie byłego męża na poprawę stosunków. W dalszej części wpisu podkreśliła też, że to dobro córki jest dla niej najważniejsze, dlatego nie chce jej utrudniać kontaktu z dziadkami i prywatne animozje odstawiła na bok.

Kiedy kobieta zostaje matką, to jej decyzje mają wpływ również na życie dziecka, dlatego egoizm i dbanie o własny interes zastępuję dbaniem o dobro mojej córki. Każde dziecko ma prawo do poznawania swoich bliskich, a w przyszłości do wysnuwania własnych opinii i decydowania, z kim i dlaczego chce spędzać czas. Zawsze będę jednak szła u boku Laury i dopilnuję, by nie działa jej się żadna krzywda - stawia sprawę jasno.

Myślicie, że Danusia się ucieszy?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(112)
Prawda
rok temu
Naprawdę ale ta Ewelina jest mega mądra, pełna kultura w wypowiedziach i klasa. Tak trzymaj !
Edel
rok temu
Wyjatkowo przemyslana wypowiedz. To dziecko ma szczescie, ze ma ogarnieta matke.
Gość
rok temu
Ewelina jest najmądrzejsza od tej calej wsiowej rodziny Martyników
Ride on Time
rok temu
Jak w VOX FM leci ten Martyniuk, to od razu przyciszam to wycie.
!!!
rok temu
"W pewnym momencie pompowany od tygodni konflikt Daniela Martyniuka i jego byłej żony..." - Nikt, ale to nikt, NIE POMPOWAŁ tak jak p.udel!!!
Najnowsze komentarze (112)
Koturbasz
4 tyg. temu
skroiła ich na wieloletnie alimenty warte majątek i jeszcze się obraża ?
Grazka
rok temu
Bardzo mądra i kulturalna Ewelina. Piękna kobieta. Na taką wyrośnie jej sliczne potomstwo. Panie Zenku, niech Pan pilnuje uroczej wnusi... Nikt tego lepiej nie zrobi. Też mam śliczną wnusie, mądrego syna i synowa. Szanuję to pokolenie.
Zuzka
rok temu
A Ewelina terz pochodzi zewsi i to z zabitej wiochy tyle że bogata a po co brała chłopa 10 lat starszego dzie mama z tatem byli
Insider
rok temu
To nie jest tylko pragnienie na święta widzieć dzidziusia, tylko tez chęć. Podreperowania całkowicie zepsutego już wyglądu rodziny Martyniukow . Cała rodzinka okazała się z grubsza ciosana . Ich zachowanie mocno wulgarne . Najlepiej by było całkowicie odseparować się od nich . Każde spotkanie jest i dla Eweliny i dla dziecka niebezpieczne . Zaraz będzie fotografowane komentowane i przez Danielka i babcie krytykowane . Ewelina ich do szczęścia nie potrzebuje . Ma własnych rodziców którzy jak widać stoją za nią murem . Znajdzie tez kiedyś rozsądnego partnera i będzie szczęśliwa . Danielem do śmierci zostanie maminym Danielkiem w pokoju dziecinnym i grami dla małolatów .
Gość
rok temu
Niech ta dziewczyna ma swój honor i godność ja bym nie wróciła nazwisko i sława to nie wszystko.😠😠😠😠,!
Iga
rok temu
Też twierdziłam, że dziecko musi mieć rodzinę, samo zobaczy i będzie wiedziało z kim "chce spędzać czas". Na chwilę obecną spędza ze wszystkimi, bo wszystkich kocha, ale od lat mierzy się z toksyczna rodzina, która wygaduje na moją niestworzone rzeczy, wraca często z płaczem, nie mogąc już słuchać tego, co na nas mówią. Jednocześnie nie chce mówić nam za dużo, bo przecież ich kocha i nie chce abyśmy zabronili tam jeździć - a tak mu powiedzieli. "Nie możesz powiedzieć tego o czym ci mówimy, bo zabronią ci przyjeżdżać", Toksyczna relacja, na którą nie mam pojęcia jak zaradzić... Oby jej się czkawka nie odbiło. Jej i dziecku.
My mi
rok temu
Żona Zenka na wygląda jak chomik 😱
Lila
rok temu
Ewelina materjalistka czuje u Zenka kasę dretwa dziewucha nie dziwię się że Daniel zostawił te dziewuche
Podejrzliwa
rok temu
Ciekawe czy będzie taka w porządku, gdy okaże się, że Daniel chce spędzać czas z córką i Faustyną sam na sam... Raczej mydłą jej oczy, a ona zaczyna to źle rozumieć, mieć nadzieję, że jeszcze wszystko będzie dobrze i stara się pokazać w ładny sposób- zdjęcia, chęć pojednania ...
Xxc
rok temu
Potrafi się zachować i nie pierze brudow publicznie jak jej mąż i teściowa. Aż dziwne że zadała się z tym Danielem.
afhh
rok temu
Uciekaj Ewelina od takich ludzi i zmień nastawienie żeby w przyszłości nie przyciągać ludzi z problemami. Najlepiej zamieszkać z rodzicami przyszłych wybranków przed ślubem czy decyzją o dziecku bo dzieci to chcą czy nie to odbicie lustrzane rodziców jeśli rodzina jest problematyczna nie ma do nikogo szacunku to dzieci też nawet jak na początku są zbuntowane i nie wypowiadają się dobrze o rodzicach to koniec końców później powielają zachowania
Gosia
rok temu
Po tylu przykrosciach, nigdy bym nie poszła tam w święta. Chyba bym to przyplacila zdrowiem. Skoro Danka i Danielek takie teksty walą na cała Polskę, to wyobrażam sobie jakie przytyki dawaliby sam na sam w domu. Dac ojcu, żeby zabrał do dziadków w święta- ok. Ale moja noga by tam nie stanęła.
Chlop
rok temu
Jak on ciebie nie chce to ja ciebie wezmę
Aka
rok temu
Mądrze
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie