Trwa ładowanie...
Ivy
Ivy
|

Znane prezenterki BEZ MAKIJAŻU: Paulina Krupińska, Katarzyna Cichopek, Anna Popek... (ZDJĘCIA)

293
Podziel się:
293
Podziel się:

Na co dzień widzimy je na wizji w profesjonalnym makijażu. Po pracy lubią jednak odpocząć od ciężkiego make-up'u. Zobaczcie, jak znane prezenterki prezentują się w wersji sauté. Mają idealne cery?

1
 / 16
Znane prezenterki BEZ MAKIJAŻU: Paulina Krupińska, Katarzyna Cichopek, Anna Popek... (ZDJĘCIA)
Znane prezenterki bez makijażu. Jak wyglądają?
Znane prezenterki bez makijażu. Jak wyglądają? (Instagram)
0
0

W świecie show-biznesu i mediów społecznościowych od lat promowany jest niedościgniony wzorzec piękna. Patrząc na wyretuszowane zdjęcia celebrytek i influencerek, można ulec iluzji, że perfekcyjna cera czy idealne proporcje ciała to "norma". Stąd już tylko krok do nabawienia się kompleksów.

Na szczęście ostatnio można zaobserwować pewne pozytywne zmiany. Gwiazdy, które przez lata były poddawane presji związanej z idealnym wyglądem, zaczynają powoli odchodzić od nadmiernego stosowania makijażu i retuszu. Zamiast tego, coraz częściej pokazują się w naturalnej odsłonie.

Znane polskie prezenterki na ekranie zawsze prezentują się nieskazitelnie, bo dba o to cały sztab stylistów, makijażystów i fryzjerów. Każda z pań lubi jednak czasem odpocząć od make-up’u, a część z nich zamieszcza swoje zdjęcia w wersji sauté na Instagramie.

Zobaczcie, jak bez makijażu prezentują się m.in. Paulina Krupińska, Katarzyna Cichopek, Marcelina Zawadzka, Izabela Janachowska czy Karolina Gilon.

2
 / 16
Paulina Krupińska
3
 / 16
Karolina Szostak
4
 / 16
Agnieszka Woźniak-Starak
5
 / 16
Agnieszka Hyży
6
 / 16
Katarzyna Cichopek
7
 / 16
Marcelina Zawadzka
8
 / 16
Izabella Krzan
9
 / 16
Izabela Janachowska
10
 / 16
Małgorzata Ohme
11
 / 16
Małgorzata Opczowska
12
 / 16
Karolina Gilon
13
 / 16
Paulina Sykut-Jeżyna
14
 / 16
Magdalena Ogórek
15
 / 16
Marta Manowska
16
 / 16
Anna Popek
KOMENTARZE
(293)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Yyy
2 lata temu
Bez makijażu ale za to z filtrami 🙄
Ooooooo
2 lata temu
Gilon to prawdziwy facet ogier 😏
RZiig
2 lata temu
Po co im te rybie usta i te wachlarze na oczach? Stndardy niczym z ZSRR
Gocha
2 lata temu
muszę przyznać, że w większości przypadków różnica jest ogromna
obiektywnie
2 lata temu
Co z tego, że bez makijażu, jak większość po potężnych ingerencjach medycyny estetycznej + obowiązkowe filterki...
NAJNOWSZE KOMENTARZE (293)
Ewa
2 lata temu
Pipek jest okropna w zachowaniu zawsze wchodzi w słowo brak kultury
Dzik
2 lata temu
Każdy facet z makijażem wyglądałby wcale nie gorzej niż te kobiety. Więc o co te halo z ich niby pięknością?
Azaaza
2 lata temu
Murem za Linkiewicz
Azaaza
2 lata temu
Fajny chłop z tej Gilon
KońskiUśmiech
2 lata temu
Nie widziałem zdjęcia Pyzy bez wyszczerzonych sztucznych tureckich zębów ! Czy jak jej wstawiali te szuflady to spaprali coś ze szczękami i teraz jej się nie domykają ?
gość
2 lata temu
dla mnie Popek, znaczy tyle samo co Cichopek, nie mieszajcie w nic Krupińskiej.
I ładnie
2 lata temu
Chyba tylko Paulina Sykut-Jeżyna jest naprawdę bez makijażu, bez filtrów i bez permanentnego.
Ona
2 lata temu
Cichopek najładniejsza. Szulim strasznie sztuczne usta i nos jak nie jej
Egosciu
2 lata temu
Brzydko bez makijażu Krzan i Zawadzka. Bardzo poważnie. Paulinka K strasznie rozmytą twarz ma bez makijażu.
Karol
2 lata temu
To są inne osoby hehe Cichopek jaka asymetria twarzy. I ta sztuczna szczęka.
Marianne
2 lata temu
Hyzy, Ogörek, Manowska bez makijazu, jeszcze ladniejsze, naturalne, i mlodsze...
Zofija
2 lata temu
W zasadzie tylko Agnieszka Hyży wygląda dobrze bez makijażu
jola
2 lata temu
popek najgorzej i janachowska tez
Sara
2 lata temu
Żadna z nich nie jest piękna, wszystkie są przeciętne. Daleko im do miss. Udało im się tylko dostać do telewizji i teraz zarabiają sporą kasę.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Zofia Zborowska i jej ferie: nauka jazdy na nartach półtorarocznej Jaśminy, selfie z mężem i pokaz siły z Borysem Szycem (ZDJĘCIA)

Zofia Zborowska pochwaliła się na Instagramie serią zdjęć z zimowego szaleństwa na stoku. Pokazała swoją półtoraroczną córkę, Jaśminę, uczącą się jeździć na nartach i zrobiła sobie fotkę z mężem. W pamiątkowej galerii z wyjazdu znalazł się także Borys Szyc.
9.

17-letnia pociecha Bena Afflecka i Jennifer Garner gra na komputerze, siedząc na chodniku. Też tak czekacie na autobus? (ZDJĘCIA)

Niedawno paparazzi zauważyli w Los Angeles 17-letnią pociechę Jennifer Garner i Bena Afflecka. Uwiecznili dziecko znanej pary siedzące na chodniku i wpatrujące się w skupieniu w ekran laptopa.
8.

Dorosłe dzieci Umy Thurman i Ethana Hawke'a zawitały na pokaz mody. Podobne do znanych rodziców? (ZDJĘCIA)

Uma Thurman i Ethan Hawke wychowali dwoje dzieci, które kilka lat temu przekroczyły próg pełnoletności. Jak widać na załączonym obrazku, rodzeństwo cieszy się świetnymi relacjami. Wygrali na loterii genów?
7.

Książę Harry rozsyła uśmiechy i pozdrowienia w drodze na proces przeciwko tabloidowi w Londynie (ZDJĘCIA)

Książę Harry zawitał w Londynie, gdzie odbywa się proces przeciwko Daily Mail. Syn króla Karola III został sfotografowany przed sądem.
6.

Michał Mikołajczak chwali się rajskimi wakacjami w Tajlandii z Edytą Zając. Miłość kwitnie? (ZDJĘCIA)

Edyta Zając i Michał Mikołajczak nie epatują specjalnie swoim życiem uczuciowym, ale postanowienie o chronieniu prywatności zawieszają zwykle na czas wakacji. Aktor pochwalił się właśnie rajskim urlopem z ukochaną i wypoczynkiem w słonecznej Tajlandii.
5.

Smutna Helena Englert snuje się po Warszawie okutana wielkim futrem i z torebeczką za 5 tys. złotych... (ZDJĘCIA)

Helena Englert przystąpiła do prawdziwej ofensywy medialnej i postanowiła podbić świat filmu, muzyki i podcastów do tego stopnia, że aż ciężko się od niej opędzić. Nie wprawiło ją to najwyraźniej w dobry nastrój, bo paparazzi przyłapali celebrytkę w centrum Warszawy, a na jej twarz próżno było szukać uśmiechu. Nadrabiała za to efektowną stylizacją!
4.

Maja Rutkowski wspomina czasy doklejanych rzęs i mocnego mejkapu, pokazując fotki z 2016 roku (STARE ZDJĘCIA)

Maja Rutkowski dołączyła do grona celebrytów ulegających trendowi #2016challenge i odkopała stare fotki, którymi podzieliła się z fanami. Większe wrażenie robi na was metamorfoza ukochanej Krzysztofa czy jego samego?
3.

Tak wygląda LEŚNA WILLA Agnieszki Dygant: basen, wielki ogród i przestronny salon

Agnieszka Dygant nie przestaje rozpływać się nad swoimi "nowym-starym" domem. Aktorka na bieżąco relacjonowała w social mediach postępy w wykańczaniu wnętrz swego wymarzonego miejsca na ziemi. Jej dom jest już gotowy, a Agnieszka nie może się powstrzymać, by od czasu do czasu pokazać widzom, jak jej się mieszka.
2.

Przyjaciółki Kinga Rusin i Karolina Ferenstein bawią się w najlepsze na zaśnieżonych Mazurach. Dołączylibyście do nich? (ZDJĘCIA)

Kinga Rusin i Karolina Ferenstein postanowiły odtworzyć miłe wspomnienia podczas najbardziej dokuczliwej zimy od wielu lat. Ich profile wzbogaciły bajkowe widoki Mazur pokrytych białym puchem. Opatulone panie jak za starych dobrych czasów udały się na długi spacer, urządziły sobie bitwę na śnieżki, a nawet wybrały się na kulig.
1.

Dorosły już syn Britney Spears wyłania się z marketu. Podobny do sławnej mamy? (ZDJĘCIA)

Synowie Britney Spears, których pamiętamy jeszcze jako małych chłopców, dziś są już pełnoletnimi, choć wciąż niesamodzielnymi mężczyznami. Młodszy z nich, Jayden James, natrafił na fotoreportera koczującego pod jednym ze sklepów w Los Angeles. Wiele wskazuje na to, że 19-latek połączy wkrótce siły z mamą.