Trwa ładowanie...
Michu
|

Gwiazdy, które przyznały się do zdrady w związku: Sebastian Fabijański, Małgorzata Rozenek, Joanna Krupa... (ZDJĘCIA)

183
Podziel się:
183
Podziel się:

Zdrada jest przyczyną rozpadu wielu związków, również w świecie show-biznesu. Niektórzy celebryci otwarcie mówili o tym, że nie dochowali wierności. Zobaczcie, które gwiazdy same przyznały się do niewierności.

1
 / 10
Gwiazdy, które przyznały się do zdrady w związku: Sebastian Fabijański, Małgorzata Rozenek, Joanna Krupa... (ZDJĘCIA)
Gwiazdy, które przyznały się do zdrady w związku: Sebastian Fabijański, Małgorzata Rozenek, Joanna Krupa... (ZDJĘCIA)
Celebryci, którzy przyznali się do zdrad (AKPA)
0
0

Zdrada w związku to bardzo skomplikowany i bolesny temat, który może mieć głębokie skutki dla wszystkich zaangażowanych osób. Jak wiadomo, jednym z podstawowych elementów związku jest zaufanie. Niestety dopuszczenie się zdrady może skutecznie podkopać fundamenty relacji. W wielu takich przypadkach dochodzi do rozpadu relacji. Co ciekawe jednak nie zawsze tak jest. W show-biznesie nie brakuje historii osób, które mimo niewierności drugiej połówki zdecydowały się dać drugą szansę.

Osoby zdradzające często nie przyznają się do winy. Dzieje się to z kilku powodów. Przede wszystkim mogą obawiać się konsekwencji swojego działania, takich jak konflikt z partnerem, utrata zaufania czy nawet zakończenie związku. Zdarza się jednak, że niektórzy decydują się na szczerość.

Nie inaczej jest w przypadku celebrytów, którzy dopuścili się zdrady. Wielu z nich otwarcie mówiło o swoich czynach. Zobaczcie, które gwiazdy nie ukrywały swojej niewierności.

2
 / 10
Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska parokrotnie wspominała, że była zdradzana. W wywiadzie u Żurnalisty dziennikarka wyjawiła, że dla niej taki czyn jest wręcz niewyobrażalny. Podobno model bezwarunkowej miłości między partnerami wyniosła z domu. Wówczas Żurnalista zaznaczył, że ponoć w przeszłości Wendzikowska sama miała problem z dochowaniem wierności w związku. Co na to sama zainteresowana?

Na szczęście ja zawsze miałam w sobie dużo uczciwości. Niestety miałam taki schemat, że potrzebowałam udowadniać sobie swoją atrakcyjność, więc stąd się brały moje zdrady, natomiast jak już zdradzałam, czy też poznawałam kogoś innego, to odchodziłam, więc jakiś element takiej mojej uczciwości w tym wszystkim był i to mi pewnie pomogło potem to przepracować, ale to jest bardzo ważny moment w takim procesie pokochania siebiemówiła.

3
 / 10
Joanna Krupa

Okazuje się, że wiele lat temu Joanna Krupa poważnie nabroiła. W rozmowie z "Pudelkiem" modelka wyjawiło, że jako 22-latka zdradziła partnera. Co ciekawe, celebrytka nie ukrywała, że ma świadomość, jak bardzo zraniła ówczesnego chłopaka.

Zawsze byłam na nie, bo wiem, że to boli. Ja kiedyś zdradziłam boyfrienda, jak miałam 22 lata, bo już nie chciałam z nim być i zdradziłam go, zamiast mu podziękować - wyjawiła.

4
 / 10
Małgorzata Rozenek

Temat niewierności w związku nie jest również obcy Małgorzacie Rozenek. Niedawno celebrytka gościła w podcaście Żurnalisty. Wyjawiła wówczas, że nie tylko była ofiarą zdrady, ale również sama nie dochowała wierności. Naturalnie wyznanie celebrytki odbiło się w mediach szerokim echem. Później temat postanowił pociągnąć reporter "Pomponika", który zapytał ją, jak z perspektywy czasu patrzy na cały incydent.

Pytanie zostało zadane w perspektywie życia. (...) Każdy z nas miał kiedyś 15 lat i chłopaka, i zatańczył taniec wolny z innym chłopakiem - odparła.

Rozumiem, ale to w młodości się wydarzyło? - spytał reporter.

Oj tak, i to takiej dalekiej, że już nie pamiętam - odpowiedziała Małgosia.

5
 / 10
Piotr Fronczewski

W gronie celebrytów, którzy dopuścili się zdrady, znajduje się również Piotr Fronczewski. Kilka lat temu publika przeżyła szok, gdy aktor opowiedział o swoim romansie w książce "Ja Fronczewski".

Jak do tego doszło? Czy to ważne? Bardzo dużo wtedy pracowałem. Do tego dom z dwójką małych dzieci, więc brak snu. W pewnym momencie miałem ochotę od tego wszystkiego uciec. Wyrwać się. Dokądkolwiek. I tak się jakoś stało - zdradził.

Ukrywanie zdrady było ponad siły Fronczewskiego, dlatego zdecydował o wszystkim opowiedzieć żonie.

Szczątki uczciwości nie pozwalały mi dłużej tkwić w tym gigantycznym oszustwie. Trwanie w kłamstwie było ponad moje siły. Musiałem to powiedzieć, również po to, by całkowicie egoistycznie sobie ulżyć. Zrzucić ten ciężar z barków. Była zdruzgotana. Kompletnie sparaliżowana tą wiadomością. Zdemolowana psychicznie. Nie odezwała się chyba nawet słowem. Płakała - stwierdził.

6
 / 10
Sebastian Fabijański

Przez dłuższy czas Sebastian Fabijański był w związku z Maffashion. Niestety ich relacja nie przetrwała próby czasu. Będąc z blogerką aktor stał się bohaterem afery z Rafalalą. Przypomnijmy, że wiele osób sugerowało, że Sebastian zdradził swoją ówczesną partnerkę z transseksualistą. Sam gwiazdor przyznał na łamach "Pudelka", że rzeczywiście spotkał się z Rafalalą w jej mieszkaniu, jednak był pod wpływem narkotyków, które w połączeniu z przyjmowanymi przez niego lekami, spowodowały swego rodzaju amnezję. Fabijański zarzekał się jednak, że podczas wspomnianej wizyty nie doszło do zbliżenia. Celebryta odniósł się natomiast do swoich rzekomych zdrad.

Czy zacząłem zdradzać? Na pewno miałem bardzo różne myśli emocje. Targały mną różne bardzo pomysły. Natomiast nie byłem fair wobec Julki. Bardzo to jest dla mnie trudne i haniebne wręcz, że nie byłem fair i bardzo mi jest z tego powodu przykro i wstyd. Nie chce tutaj świrować na jakiegoś lowelasa, bo ja nigdy nie robiłem takich rzeczy, ja nie zdradzałem swoich kobiet. Tutaj jakoś zwariowałem po prostu. Bardzo przepraszam z tego tytułu i tutaj przepraszam publicznie Julię za to, że takie rzeczy się działy. Nie boję się prawdy na swój temat - wyjawił.

Po publikacji wcześniej wspomnianego wywiadu wiele osób wciąż sugerowało, że Fabijański dopuścił się zdrady z Rafalalą. Aktor postanowił raz jeszcze zabrać głos w tej sprawie.

Przy okazji chcę zaznaczyć, wbrew różnym interpretacjom tego wywiadu, moja zdrada nie odbyła się z Rafalalą - mówił w rozmowie z "Faktem" Fabijański.

7
 / 10
Małgorzata Tusk

Małgorzata i Donald Tuskowie stanęli na ślubnym kobiercu w 1978 roku. Niestety ich w małżeństwie nie zawsze było kolorowo. Przyszły premier miał być wyjątkowo zaangażowany w politykę, w efekcie czego nie miał czasu dla żony. Ta znalazła sobie więc pocieszenie w ramionach innego mężczyzny.

Wydawało mi się, że po pierwsze, mało znaczę w twoim życiu, a po drugie, że nie sprawdzasz się jako mąż - wygarnęła mężowi w wywiadzie dla magazynu "Pani".

Znalazłam. Zakochałam się, tak po prostu, nie wiadomo kiedy. Znowu ktoś zwracał na mnie uwagę - opisywała romans Małgorzata w swojej autobiografii.

Ostatecznie Donald Tusk postanowił zawalczyć o uczucie żony, a dziś tworzą szczęśliwe małżeństwo.

8
 / 10
Natalia Siwiec

Obecnie Natalia Siwiec wiedzie szczęśliwe życie u boku Mariusz Raduszewskiego. Niestety w jej życiu uczuciowym nie zawsze układało się tak kolorowo. W przeszłości Natalia wyjawiła, że została zdradzona przez jednego ze swoich partnerów. W akcie zemsty modelka postanowiła zrobić to samo.

Byłam zdradzana, ale widać bardzo mi nie zależało na tych osobach. Tamten związek trwał potem jeszcze przez chwilę, potem ja szybko zdradziłam, weszłam w inny związek. Było jeden do jednego. Czułam się z tym lepiej. Jak to zrobiłam, zrobiło mi się lepiej. To była taka ulga w sumie, powiem szczerze. Chyba jestem trochę mściwa - mówiła na łamach "Super Expressu".

9
 / 10
Dariusz Michalczewski

Niestety wierności nie potrafił także dochować Dariusz Michalczewski, który publicznie mówił o swoich zdradach.

Oprócz żony miałem też Kingę i jeszcze dwie inne kobiety, w których byłem zakochany. Byłem też mistrzem świata w boksie i miałem związane z tym obowiązki. To był bardzo kosztowny czas w moim życiu - mówił w wywiadzie dla magazynu "Grazia".

Dziś bokser żałuje tego, jak się zachowywał.

Bycie nielojalnym było z mojej strony słabe. Wszystkim kobietom, z którymi się umawiałem w latach 95-96 mówiłem to samo, ze wszystkimi chodziłem do tej samej restauracji włoskiej w Hamburgu... Nigdy nie chciałbym tego powtórzyć. To był pstryk w nos dla mnie. Wtedy myślałem, że jestem super cool, a dziś się tego brzydzę - wyjawił.

10
 / 10
Dominika Chorosińska

W przeszłości zdrady dopuściła się również Dominika Chorosińska. Przed laty, będąc żoną Michała Chorosińskiego, zaszła w ciążę z kochankiem.

Michał nie podgrzewał naszej miłości. Uczucie umierało we mnie od wielu miesięcy - wyznała na łamach "Rewii", gdy zdrada wyszła na jaw.

O kobiecie zrobiło się wyjątkowo głośno, kiedy to wzięła udział w kampanii "Wierność jest sexy". Spadła na nią wówczas fala krytyki. Internauci wytykali jej romans i zdradę.

KOMENTARZE
(183)
ja
2 miesiące temu
Najbardziej boli zdrada osobę, która kocha i ufa bezgranicznie ukochanej osobie. Wiemy, do czego prowadzi zdrada. Ona boli najbardziej i często nie jesteśmy zdolni do jej wybaczenia. Ja podziwiam osoby, które potrafią wybaczyć zdradę. Przecież robią dobrowolnie.
To się
2 miesiące temu
ma w genach ten gen nazywa się na k
Fenella
2 miesiące temu
Ja mam mieszane uczucia. Taki Fronczewski, dobry aktor, wydawałoby się że dojrzały człowiek. Zdradził żonę, bywa. Uznał że to błąd, rzucił kochankę, ok. Ale on musił wciągnąć w to swoją żonę, która miała święte prawo do świętego spokoju. Zresztą, nawet gdyby miał zamiar rzucić żonę to i tak mógł sobie darować szczegóły. Ale nie, wrócił do żony, wszystko wywalił kawę na ławę, chociaż widział że kobieta cierpi. Mało? To jeszcze zmusił ją do wybaczenia. Dla dobra rodziny, spodziewam się. Mało? To jeszcze to wszystko opisał w książce!
Lol
2 miesiące temu
Nie pochwalam, nie sa to mile i moralne zachowania ale coraz bardziej dziwi mnie buta ludzi roszczacych sobie prawo, do komentowania i wchodzenia do lozka kazdej obcej osobie. Nie jest to przestepstwo a ludzie pluja na takie osoby bardziej niz zonobijcow, pedo czy kryminalistow.
Iwi
2 miesiące temu
Jak można zdradzać osobę, która kocha cię najbardziej na świecie, ufa jak nikomu innemu.. To jest niewyobrażalna podłość..
Najnowsze komentarze (183)
Halinka
2 miesiące temu
Jak kasy brakuje w portfelu, to kazdy celebryta sprzeda wszystko, bo wszystko jest na sprzedaz... Bylo w modzie sprzedawanie wiadomosci o skrobankach, utraconych ciazach, hashimoto, depresji, molestowaniu, brak zrozumienia w rodzinie, 5 mezach, 10 kochankach, co wymysla teraz
Ewa
2 miesiące temu
Obrzydliwe towarzystwo
Riichardson
2 miesiące temu
Chciala wyprobowac albo zakosztowac innego fistaszka. Odwrotnie tez tak jest, inna szparka dla kanarka.
Nie dla zdrad
2 miesiące temu
Jak oni wszyscy pięknie,tłumaczą sobie te swoje zdrady....Normalnie wina innych albo tak ,to jakoś wyszło...szkoda słów
Kamila
2 miesiące temu
Panowie w garniturach to jest klasa! Jeśli ktoś szuka dobrej jakości garniturów to polecam zerknąć do Vratelli, bo mają świetną jakość materiałów, wykonania, a do tego w super cenach.
Kamila
2 miesiące temu
Panowie w garniturach to jest klasa! Jeśli ktoś szuka dobrej jakości garniturów to polecam zerknąć do Vratelli, bo mają świetną jakość materiałów, wykonania, a do tego w super cenach.
Kamila
2 miesiące temu
Panowie w garniturach to jest klasa! Jeśli ktoś szuka dobrej jakości garniturów to polecam zerknąć do Vratelli, bo mają świetną jakość materiałów, wykonania, a do tego w super cenach.
żałosne
2 miesiące temu
Kogo to jeszcze interesuje te bzdety w kółko to samo
Ola 23
2 miesiące temu
Ja swoich partnerów zdradzam po ciuchu , bo lubię zmieniać ogonki , w końcu każdy inny i inne doznania :)
Zibi
2 miesiące temu
Guzik mnie to obchodzi kto bzyknął kogo. A czy syfilis aids i ile tabletek zostało użytych? Równie
Daria
2 miesiące temu
Ja zdradzalam jak miałam 19 lat ; byłam w związku 3 lata , robiłam to po to aby poznawać nowe siusiaki
Ddd
2 miesiące temu
co wstydzicie się teraz, Tak słabo
Bond nie Jame...
2 miesiące temu
Kłamstwem jest , że zdradzona/zdradzony wybaczą. Nigdy nie wybaczą ani nie zapomną. Dlatego , jeśli chce się utrzymać małżeństwo albo związek a zdrada była incydentem, to nie należy o tym mówić. Zdarzyło się w Vegas i tam pozostaje.
AWA
2 miesiące temu
No niestety nie ma sie czym chwalic
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Gerard Pique "przyłapany" na ulicach Barcelony w towarzystwie 25-letniej speszonej ukochanej (ZDJĘCIA)

Gerard Pique i Clara Chia Marti zostali sfotografowani podczas jednego z wyjść na miasto. Podczas gdy z twarzy piłkarza nie schodził uśmiech, jego partnerka sprawiała wrażenie nieco zestresowanej.
9.

Gwiazdy brylują na gali rozdania nagród Tony: Angelina Jolie z córką, Nicole Scherzinger, Alicia Keys... (ZDJĘCIA)

W niedzielny wieczór już po raz 77. wręczono Nagrody Tony. Najwybitniejszych twórców teatralnych oklaskiwali znamienici przedstawiciele kina i muzyki. Kogo można było spotkać na czerwonym dywanie?
8.

Zagraniczni internauci ZACHWYCENI stylizacją Michała Probierza na meczu z Holandią: "KLASA SAMA W SOBIE" (ZDJĘCIA)

Na osłodę po porażce Biało-Czerwonych z Holendrami Michał Probierz został zalany komplementami dotyczącymi jego eleganckiej stylizacji, w której zadał szyku na murawie. "Panowie, co was powstrzymuje, by tak wyglądać" - padł komentarz zagranicznej internautki.
7.

WAGs wspierają Biało-Czerwonych przed meczem z Holandią: Mizgalska, Lewandowska, Dawidowicz (ZDJĘCIA)

Tuż przed pierwszym meczem polskiej reprezentacji w ramach Euro 2024, media społecznościowe zalała fala fotek rodzimych WAGs. Ukochane piłkarzy zameldowały się w Hamburgu, aby wspierać Biało-Czerwonych w starciu z Holandią.
6.

Odpicowane gwiazdy brylują na gali "Hasztagi Roku": Roksana Węgiel, Agnieszka Hyży, Ewa Chodakowska z mężem... (ZDJĘCIA)

W sobotę złaknieni blasku fleszy celebryci znów mieli okazję nieco pobłyszczeć. Tym razem brylowali na czerwonym dywanie eventu See Bloggers w Łodzi. Kto wypadł najlepiej?
5.

Krzysztof Ibisz z ciężarną żoną posyłają uśmiechy prosto z gali influencerów (ZDJĘCIA)

Krzysztof Ibisz przyjął zaproszenie organizatorów festiwalu See Bloggers. Po całym dniu spotkań z fanami wybrał się z żoną na rozdanie nagród dedykowanych czołowym twórcom internetowym. Joanna Ibisz promienieje podczas swojej drugiej ciąży.
4.

Znane twarze dokazują na Paradzie Równości: Rafał Trzaskowski, Andrzej Piaseczny, Joanna Senyszyn i Luna... (ZDJĘCIA)

W sobotę ulicami Warszawy przemaszerowała Parada Równości. Wśród uczestników nie brakowało znanych twarzy ze świata show biznesu i polityki. Wsparcie sprawie okazali m.in. Rafał Trzaskowski, Andrzej Piaseczny i Luna.
3.

Znudzony Książę Louis ponownie skradł show na balkonie Pałacu Buckingham, prezentując cały wachlarz min (ZDJĘCIA)

Brytyjska rodzina królewska wreszcie pojawiła się w komplecie podczas narodowego święta urodzin monarchy. Po raz kolejny show skradł jej najmłodszy członek, który niespecjalnie przejmuje się panującą na dworze etykietą. Chłopiec nie wyglądał na zainteresowanego przebiegiem uroczystej parady.
2.

Tak wyglądała STŁUCZKA Anny Lewandowskiej. Milionerka uszkodziła inny samochód (ZDJĘCIA)

Anna Lewandowska, wyjeżdżając z warszawskiego parkingu, uderzyła w samochód stojący za jej autem. Do sieci trafiły zdjęcia zestresowanej żony "Lewego".
1.

Trooping the Colour 2024: Czułe gesty księżnej Kate. Nagrano, jak dbała o idealny wygląd księżniczki Charlotte (FOTO)

Księżna Kate na chwilę przed rozpoczęciem Trooping the Colour 2024 została uchwycona z córką. W uroczy sposób poprawiała jej włosy, a później krok w krok szły w kierunku karocy. Uroczo?