Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|

Zofia Zborowska NIE OCHRZCI dziecka! "Nie godzę się na to"

673
Podziel się:

Odpowiadając na pytania obserwatorów, Zofia Zborowska wyznała, że nie zamierza ochrzcić potomka oraz posyłać go do komunii. Zdradziła także, dlaczego nie pokaże twarzy dziecka w sieci.

Zofia Zborowska NIE OCHRZCI dziecka! "Nie godzę się na to"
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona nie ochrzczą dziecka (AKPA)

Pod koniec marca Zofia Zborowska i Andrzej Wrona ogłosili, że wkrótce po raz pierwszy zostaną rodzicami. Celebrytka stosunkowo długo ukrywała błogosławiony stan. Od momentu podzielenia się ze światem radosną nowiną coraz chętniej publikuje w sieci ciążowe zdjęcia i opowiada o swoich doświadczeniach.

Ostatnio Zofia Zborowska po raz kolejny postanowiła odpowiedzieć na najbardziej nurtujące jej fanów pytania. Podczas instagramowego Q&A nie mogło rzecz jasna zabraknąć tematów związanych z ciążą i macierzyństwem. Celebrytka zdradziła, że nie zamierza ochrzcić dziecka, ani posyłać go do komunii. Uważa bowiem, że w przyszłości jej pociecha powinna sama podjąć decyzję w kwestii swojej wiary.

Oczywiście, że na ślub pójdę, bo to, że ja nie wierzę, nie oznacza, że wszyscy inni mają nie wierzyć. Dwójka dorosłych i świadomych swoich czynów ludzi chce się pobrać w instytucji pt. "Kościół" - proszę bardzo. To, na co się nie godzę, to chrzest i komunia. Bo jak dla mnie takie decyzje powinny być podejmowane świadomie i bez stresu. A w obydwu przypadkach mam wrażenie, że dzieci są bardziej zestresowane niż na maturze - stwierdziła Zofia.

Podczas Q&A Zborowska zapowiedziała także, że nie pokaże światu twarzy potomka. Celebrytce zależy na tym, by jej pociecha wychowywała się z dala od ciekawskich spojrzeń, chce także uchronić ją przed potencjalnymi zagrożeniami, których nie brakuje w sieci.

Nie chcę wychowywać dziecka na oczach milionów ludzi, nie chcę, aby od urodzenia wszyscy znali jego twarz. Chcę, aby mogło samo zadecydować o tym, czy będzie chciało być osobą publiczną, czy nie. Poza tym media społecznościowe to bardzo nowy wymysł, na tyle nowy, że tak naprawdę nie wiadomo, jakie będzie miało wpływ na psychikę dziecka robienie mu od dnia narodzin "Truman Show". A na sam jeszcze koniec: nigdy nie wiesz, kto ogląda zdjęcia twojego dziecka. A po obejrzeniu dokumentu na Netflix o porwaniu Madeleine McCann i o siatce pedofilów, którzy działają na całym świecie, odechciało mi się jeszcze bardziej - wyznała.

Doceniacie szczerość Zosi?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(673)
Mmmm
3 lata temu
Zofia Zborowska nie ochrzci dziecka.... to niech nie chrzci
Anna
3 lata temu
A kogo to obchodzi? Mam totalnie w zadzie czy obce dzieci są ochrzczone. Ale te wszystkie celebrytki powinny być konsekwentne i skoro dziecko ma podjąć kiedyś decyzję co do sakramentów to powinno decydować czy chce by jego wizerunek był publiczny. Pani Siwiec córki nie ochrzciła ale w sieci pełno małej. Zgodziła się na to?
Aso
3 lata temu
Wielka gwiazda z instagrama. Kto jej w ogóle zadaje te pytania? Kogo to w ogóle interesuje?
Kik
3 lata temu
Najpierw niech szczęśliwie donosi i urodzi a dopiero potem wynurza swoje denne przemyślenia
Janina
3 lata temu
Jeżeli chce dać dziecku prawo do wierzenia, w co chce, i w ramach tego nie zamierza go zapoznawać z Biblią czy chrześcijaństwem, niech będzie konsekwentna i nigdy nie wspomina o żadnych innych przekonaniach i ideologiach (czy to lewackich, czy to skrajnie prawicowych). Nie może ani słowem wspomnieć o popularnych ostatnio tematach aborcji czy feminizmu. W przeciwnym razie będzie nakierowywać dziecko na "właściwy" tok myślenia, co byłoby skrajną hipokryzją, bo przecież miało wybrać samodzielnie. Konsekwentnie - dziecko samo musi wybrać, co popiera, a co odrzuca.
Najnowsze komentarze (673)
kiss
3 lata temu
Pani Zorowska zdaje się już docenia czym jest DAR Życia i jak łatwo go stracić. Żal mi pani i tego dziecka ale może cierpienie wróci pani wrażliwość w kwestii życia.
Zocha
3 lata temu
Nie powiedziała, że nienawidzi Kaczyńskiego to się lepiej sprzedaje
ertc55
3 lata temu
Trzeba prosić Boga aby się zdrowe urodziło - na tą chwile !!!!!!
ertc55
3 lata temu
jeszcze nie urodziła a się ograża,po co na co?????
nina.
3 lata temu
a co to kogo obchodzi,byś sie jeszcze w zyciu nie zdziwiła niezbadane są wyroki boskie .zycie pokaze.
dsdasas
3 lata temu
Kto to jest? Zborowskiego córka? Dlaetgo jej wyrżygiło publikujecie?
beta
3 lata temu
A co ona nas i jej dziecko obchodzi??Niech robi co chce to nie zaden autorytet aby sie na nim wzorowac!!!
Paul
3 lata temu
Naprawde kogoś obchodzą wywody tej zaniedbanej i irytującej pani na jakikolwiek temat?
Igor
3 lata temu
Bądźmy poważni. Ludzie, kogo to interesuje?
BOŻENA 123456
3 lata temu
A ONA KIM JEST ,ŻE MA NAS TO OBCHODZIĆ. ŻADNYM TALENTEM NIE ZABŁYSŁA , NAZWISKO ZNANE PO OJCU. MAŁO KOGO OBCHODZI JEJ CIĄŻA , ŻYCIE , ORAZ CZY OCHRZCI CZY NIE.
przykre
3 lata temu
Szkoda mi dziecka ,ze ma taka matkę,egoistkę
PLO
3 lata temu
ALE NOVINA / PRZECIEZ KOMUNISCI NIGDY NIE CHODZILI DO KOSCIOLA I NIE CHCRZSCILI DZIECI / DIABLY WYCHOWUJA DIABELKOW / ZADNA NOVOSC /
Iza
3 lata temu
Powiedzcie jej, że fryzjer ją oszukuje :)))
Noi
3 lata temu
No i dobrze! Ma prawo je chrzcić albo nie. Co wam do tego
...
Następna strona