Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Zofia Zborowska NIE OCHRZCI dziecka! "Nie godzę się na to"

672
Podziel się:

Odpowiadając na pytania obserwatorów, Zofia Zborowska wyznała, że nie zamierza ochrzcić potomka oraz posyłać go do komunii. Zdradziła także, dlaczego nie pokaże twarzy dziecka w sieci.

Zofia Zborowska NIE OCHRZCI dziecka! "Nie godzę się na to"
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona nie ochrzczą dziecka (AKPA)
bEIElfIl

Pod koniec marca Zofia Zborowska i Andrzej Wrona ogłosili, że wkrótce po raz pierwszy zostaną rodzicami. Celebrytka stosunkowo długo ukrywała błogosławiony stan. Od momentu podzielenia się ze światem radosną nowiną coraz chętniej publikuje w sieci ciążowe zdjęcia i opowiada o swoich doświadczeniach.

Ostatnio Zofia Zborowska po raz kolejny postanowiła odpowiedzieć na najbardziej nurtujące jej fanów pytania. Podczas instagramowego Q&A nie mogło rzecz jasna zabraknąć tematów związanych z ciążą i macierzyństwem. Celebrytka zdradziła, że nie zamierza ochrzcić dziecka, ani posyłać go do komunii. Uważa bowiem, że w przyszłości jej pociecha powinna sama podjąć decyzję w kwestii swojej wiary.

bEIElfIn

Oczywiście, że na ślub pójdę, bo to, że ja nie wierzę, nie oznacza, że wszyscy inni mają nie wierzyć. Dwójka dorosłych i świadomych swoich czynów ludzi chce się pobrać w instytucji pt. "Kościół" - proszę bardzo. To, na co się nie godzę, to chrzest i komunia. Bo jak dla mnie takie decyzje powinny być podejmowane świadomie i bez stresu. A w obydwu przypadkach mam wrażenie, że dzieci są bardziej zestresowane niż na maturze - stwierdziła Zofia.

Podczas Q&A Zborowska zapowiedziała także, że nie pokaże światu twarzy potomka. Celebrytce zależy na tym, by jej pociecha wychowywała się z dala od ciekawskich spojrzeń, chce także uchronić ją przed potencjalnymi zagrożeniami, których nie brakuje w sieci.

bEIElfIt

Nie chcę wychowywać dziecka na oczach milionów ludzi, nie chcę, aby od urodzenia wszyscy znali jego twarz. Chcę, aby mogło samo zadecydować o tym, czy będzie chciało być osobą publiczną, czy nie. Poza tym media społecznościowe to bardzo nowy wymysł, na tyle nowy, że tak naprawdę nie wiadomo, jakie będzie miało wpływ na psychikę dziecka robienie mu od dnia narodzin "Truman Show". A na sam jeszcze koniec: nigdy nie wiesz, kto ogląda zdjęcia twojego dziecka. A po obejrzeniu dokumentu na Netflix o porwaniu Madeleine McCann i o siatce pedofilów, którzy działają na całym świecie, odechciało mi się jeszcze bardziej - wyznała.

Doceniacie szczerość Zosi?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEIElfIu
bEIElfIv
bEIElfIO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(672)
Mmmm
5 miesięcy temu
Zofia Zborowska nie ochrzci dziecka.... to niech nie chrzci
Anna
5 miesięcy temu
A kogo to obchodzi? Mam totalnie w zadzie czy obce dzieci są ochrzczone. Ale te wszystkie celebrytki powinny być konsekwentne i skoro dziecko ma podjąć kiedyś decyzję co do sakramentów to powinno decydować czy chce by jego wizerunek był publiczny. Pani Siwiec córki nie ochrzciła ale w sieci pełno małej. Zgodziła się na to?
Aso
5 miesięcy temu
Wielka gwiazda z instagrama. Kto jej w ogóle zadaje te pytania? Kogo to w ogóle interesuje?
bEIElfIP
Kik
5 miesięcy temu
Najpierw niech szczęśliwie donosi i urodzi a dopiero potem wynurza swoje denne przemyślenia
Janina
5 miesięcy temu
Jeżeli chce dać dziecku prawo do wierzenia, w co chce, i w ramach tego nie zamierza go zapoznawać z Biblią czy chrześcijaństwem, niech będzie konsekwentna i nigdy nie wspomina o żadnych innych przekonaniach i ideologiach (czy to lewackich, czy to skrajnie prawicowych). Nie może ani słowem wspomnieć o popularnych ostatnio tematach aborcji czy feminizmu. W przeciwnym razie będzie nakierowywać dziecko na "właściwy" tok myślenia, co byłoby skrajną hipokryzją, bo przecież miało wybrać samodzielnie. Konsekwentnie - dziecko samo musi wybrać, co popiera, a co odrzuca.
Najnowsze komentarze (672)
Zocha
5 miesięcy temu
Nie powiedziała, że nienawidzi Kaczyńskiego to się lepiej sprzedaje
ertc55
5 miesięcy temu
Trzeba prosić Boga aby się zdrowe urodziło - na tą chwile !!!!!!
ertc55
5 miesięcy temu
jeszcze nie urodziła a się ograża,po co na co?????
nina.
5 miesięcy temu
a co to kogo obchodzi,byś sie jeszcze w zyciu nie zdziwiła niezbadane są wyroki boskie .zycie pokaze.
dsdasas
5 miesięcy temu
Kto to jest? Zborowskiego córka? Dlaetgo jej wyrżygiło publikujecie?
beta
5 miesięcy temu
A co ona nas i jej dziecko obchodzi??Niech robi co chce to nie zaden autorytet aby sie na nim wzorowac!!!
Paul
5 miesięcy temu
Naprawde kogoś obchodzą wywody tej zaniedbanej i irytującej pani na jakikolwiek temat?
Igor
5 miesięcy temu
Bądźmy poważni. Ludzie, kogo to interesuje?
bEIElfIH
BOŻENA 123456
5 miesięcy temu
A ONA KIM JEST ,ŻE MA NAS TO OBCHODZIĆ. ŻADNYM TALENTEM NIE ZABŁYSŁA , NAZWISKO ZNANE PO OJCU. MAŁO KOGO OBCHODZI JEJ CIĄŻA , ŻYCIE , ORAZ CZY OCHRZCI CZY NIE.
przykre
5 miesięcy temu
Szkoda mi dziecka ,ze ma taka matkę,egoistkę
PLO
5 miesięcy temu
ALE NOVINA / PRZECIEZ KOMUNISCI NIGDY NIE CHODZILI DO KOSCIOLA I NIE CHCRZSCILI DZIECI / DIABLY WYCHOWUJA DIABELKOW / ZADNA NOVOSC /
Iza
5 miesięcy temu
Powiedzcie jej, że fryzjer ją oszukuje :)))
Noi
5 miesięcy temu
No i dobrze! Ma prawo je chrzcić albo nie. Co wam do tego
zuzanna
5 miesięcy temu
KOGO TO OBCHODZI
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEIElfJA
bEIElfJB
bEIElfJC
bEIElfJD
bEIElfJE
bEIElfJj