Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Żona Fabiana Drzyzgi GRZMI na Instagramie: "Jesteśmy ludźmi, NIE MAŁPAMI W ZOO. Mam dość"

893
Podziel się:

Monika Drzyzga przyznała, że od lat ma problemy z akceptacją samej siebie. Będąc żoną Fabiana Drzyzgi, jest jednak nieustannie narażona na niepochlebne komentarze. "To my jesteśmy zawsze te głupie i lecące na hajs"- odniosła się do hejtu wymierzonego w stronę innych WAGs.

Żona Fabiana Drzyzgi GRZMI na Instagramie: "Jesteśmy ludźmi, NIE MAŁPAMI W ZOO. Mam dość"
Żona Fabiana Drzyzgi odpowiada na złośliwe komentarze (Instagram, East News, ANDRZEJ IWANCZUK)
bEISmryZ

W niedzielę polscy siatkarze stoczyli walkę o brązowy medal mistrzostw Europy. Biało-czerwoni pod wodzą Vitala Heynena rozgromili reprezentację Serbii 3:0, ostatecznie zajmując trzecie miejsce w turnieju. Po zwycięskim meczu zawodnicy świętowali w towarzystwie ukochanych, które wiernie wspierały ich na trybunach katowickiego Spodka. Spotkanie śledziły m.in. Anna Kurek czy żona Fabiana Drzyzgi, Monika.

We wtorek Monika Drzyzga zamieściła na instagramowym profilu serię nagrań, w których zwróciła się do obserwatorów. Żona Fabiana Drzyzgi postanowiła pokazać się światu w naturalnym wydaniu. Przy okazji przyznała, iż ostatnimi czasy padła ofiarą niepochlebnych komentarzy dotyczących swego wyglądu.

bEISmrzb

(...) Mam ochotę Wam coś powiedzieć... Jak się uśmiecham, tak wyglądam (...) Teraz mogę wyglądać tak, zaraz pójdę się pomalować i będę wyglądała inaczej, za miesiąc mogę wyglądać inaczej, codziennie mogę wyglądać inaczej. Ale ja tym krzywdy nikomu nie robię, a wy jesteście zgnici - rozpoczęła.

Monika zauważyła, że obecnie kobiety coraz częściej ocenia się jedynie przez pryzmat wyglądu zewnętrznego. Tego typu myślenie, w połączeniu z negatywnymi komentarzami ze strony innych przedstawicielek "płci pięknej", nierzadko wpędza w kompleksy.

Ta za brzydka, nie pasuje do tego, bo ten za przystojny, ta żółte włosy, ta się brzydko uśmiechnęła, a ta za bardzo porobiona. Potem się dziwicie, że macie kompleksy? (...) Jak właśnie zaczynacie tylko i wyłącznie oceniać przez pryzmat wyglądu? Kobiety wpadają w kompleksy. Właśnie przez takie kobiety jak wy. Jesteśmy kobietami i powinnyśmy się wspierać. Tu mój apel do młodych dziewczyn, bo wiem, że te zaściankowe pindy już się nie zmienią, ale wy możecie, wy możecie stworzyć sobie trochę inną przyszłość dziewczyny - zaapelowała do obserwatorek.

bEISmrzh

Monika Drzyzga nie ukrywała również, że wyjątkowo nie podoba jej się fakt, iż ukochane siatkarzy są nieustannie oceniane.

Chcecie znać prawdę o żonach siatkarzy? My też jesteśmy ludźmi, nie małpami w zoo do oceniania. Dlaczego, ku*wa, nie oceniacie żony doktorów czy lekarzy, czy, ku*wa, nie wiem kogo. To my jesteśmy zawsze te głupie, lecące na hajs i w ogóle... Nie oceniam z marszu nawet, jak mi się kogoś zachowanie nie podoba. Nie wiem, co ta osoba w danej chwili przeżywa - podkreśliła.

Żona Fabiana Drzyzgi przyznała, że ma dość powszechnej powierzchowności i ma nadzieję, że jej córka w przyszłości nie będzie zwracała uwagi na komentarze innych.

bEISmrzi

Młode kobiety i dzieci mają takie kompleksy, są wyzywane, szykanowane, bo wyglądają tak, srak i owak... Przestańmy to robić, proszę. Mam, ku*wa, dość oceniania przez pryzmat wyglądu. To jest chore. Chcę, żeby moja córka miała tak wyje*ane na to (...) Tak wychowam swoją córkę, żeby patrzyła na to, jakim człowiekiem ktoś jest... - zapowiedziała.

Ukochana siatkarza zdradziła, że już od najmłodszych lat miała poważne problemy z samooceną i po dziś dzień walczy o akceptację samej siebie.

Od dzieciaka spotykałam się z jakimiś głupimi komentarzami, z oceną, zawsze wyglądałam inaczej. Zawsze miałam bardzo niską samoocenę. Tyle, ile łez wylałam o to, że nie akceptowałam siebie, to jak wyglądam, to tylko ja wiem. Do tej pory walczę z akceptacją siebie. Zrobili mi to ludzie, którzy wyrażali swoje poglądy, bo przecież jest wolność słowa. Nie chcę, żeby moja córka przechodziła przez to co ja (...) - wyznała.

Jak zdradziła Drzyzga, choć z czasem nauczyła się akceptować własny wygląd, wciąż czuje się nieustannie oceniania przez innych. Zwłaszcza, że wielu traktuje jej związek ze znanym sportowcem jako automatyczne przyzwolenie na komentowanie jej wyglądu.

bEISmrzj

(...) Zawsze gdzieś ta ocena nade mną jest... A potem zresztą, ku*wa, przecież poznałam siatkarza... To znaczy, wzięłam sobie siatkarza, więc to już w ogóle jest prawo do oceniania i do wszystkiego... (...) Mówi się, że Instagram przekłamuje rzeczywistość, filtry, moda na brzydotę, moda na ładnotę (...) A ja mówię: kobiety, mówmy swoim dzieciom, że są piękne, mądre, fantastyczne, bez względu na to, jak wyglądają (...) - zaapelowała.

Zdaniem Moniki powszechny na Instagramie kult idealnego wyglądu spowodowany jest ciągłą krytyką ze strony innych. W obliczu niepochlebnych komentarzy wiele kobiet zwyczajnie obawia się pokazać w naturalnym wydaniu. Drzyzga zaapelowała więc do obserwatorów o większą tolerancję i szerzenie jej wśród dzieci.

(..) Wrzucajmy ładne zdjęcia, mamy ochotę, wrzucajmy brzydkie zdjęcia. Ja nie jestem ani za modą na brzydotę, ani na ładnotę... To jest fajne i to jest fajne - oceniła.

Drzyzga podkreśliła, że przeglądając "ładne profile" w sieci, nie odczuwa zazdrości, lecz czerpie z nich inspirację. Kobieta zaapelowała więc do obserwatorów, by nie kierowali się w życiu zawiścią i to samo wpajali pociechom.

bEISmrzk

Zawsze znajdziemy kogoś ładniejszego, szczuplejszego, bogatszego. Kim byś nie był, ile byś nie miał. Każdy z nas ma problemy (...) Warto czasem spojrzeć niżej i docenić to, co się ma (...) Każdy z nas ma do tego powód, żeby się smucić lub cieszyć. Ja wolę się cieszyć, mimo że nie zawsze mam z czego - zakończyła.

Podzielacie jej zdanie?

bEISmrzC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(893)
Lea
4 tyg. temu
Niech jej ktoś powie, że na instagramie można mieć konto prywatne i obserwować tylko znajomych, polecam.
Nick
4 tyg. temu
Musi tak szkaradnie kląć?
trzydziestola...
4 tyg. temu
Jako czytelnik po 30-tce, czuję się mocno zawiedziony tym, jakie postaci królują teraz na tym portalu..... Gdzie się podziali prawdziwi celebryci i gwiazdy, dzięki którym Pudelek zaistniał i się wybił? Gdzie są Doda, Frytka, Sara May, Jola Rutowicz, Iga Wyrwał, Gosia Andrzejewicz, Magda Femme, Ewa Sonnet, Tomasz Jacyków, Grycanki, Dawid Woliński, Mandaryna, "Polska Angelina", Luntek, Piguła z Gdyni, Aga Moja Torebka, Tola Szlagowska, Gracjan Roztocki, Rafalala, Marcin "Madox" Majewski, Candy Girl, Piotr "Pikej" Kukulski? BEZ NICH NIE BYŁOBY PUDELKA. Dlaczego tak nagle odwróciliście się do nich plecami, droga Redakcjo? Dlaczego teraz wypychacie portal postaciami, z którymi Wasi czytelnicy po 30-tce nie mają kompletnie żadnej więzi emocjonalnej, a większości z których w ogóle nie kojarzą? Postaciami, które są puste i nijakie, a przepychane są tylko dzięki kupionym lajkom i subskrybcjom albo znanym małżonkom lub rodzicom? Z dnia na dzień odczuwam, że mam coraz mniej powodów by tu wchodzić, pomimo, że kiedyś był to mój ulubiony portal. Czuję, jakby ta część czytelników, do której należę, nagle przestała mieć dla Pudelka jakąkolwiek wartość. W drugą stronę też to zaczyna działać, bo Pudelek już nie jest taki sam.
bEISmrzD
Ehhh
4 tyg. temu
Jak masz" kur... dość " to proponuję z publicznego konta zrobić konto prywatne i będą chwalić, wielbić, broń boże oceniać, tylko Pani znajomi. Czy to jest jakiś problem? Cóż czuję, że tak więc proszę nie narzekać.
Alelujaidoprz...
4 tyg. temu
Nie znam tych ludzi
Najnowsze komentarze (893)
naprawdę
1 tyg. temu
ona jest niestety najlepszym przykładem na to jak zabiegami medycyny estetycznej można sie oszpecić, wystarczy spojrzeć na jej zdjęcia sprzed kilku lat była niebywale piękną dziewczyną
anna
2 tyg. temu
mądrze gada. Ładna kobieta
Kkkm
3 tyg. temu
Przepraszam bardzo , ale co jest w niej nie tak ? jest ładna. ludzie naprawdę potrafią być zgnici. co prawda każdy ma prawo do wyrażenia własnego zdania , no ale szanujmy się, chociaż trochę, każdy jest człowiekiem, a niektórych tak ponosi bo przecież pisząc coś głupiego i obraźliwego o kimś można mieć ''władzę''.. jakby każdy chociaż trochę bardziej szanował drugiego, było by odrobine lepiej.
ada
3 tyg. temu
Monika popieram Cię w całości. Zawsze uważałam, że ci którzy ostro oceniają innych po wyglądzie są bardziej zakompleksieni niż my. Pamiętaj piękno jest w oku. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Dla mnie jesteś piękna w każdej chwili i tego się trzymajmy.
o(((((boże to...
3 tyg. temu
o(((((boże to... przed chwilą ed 3 dni temu 18 2 Odpowiedz Mam to gdzieś ale fabianka to już z tej reprezentacji zabierzcie. Żaden przeciwnik nie potrafi wyłączyć Kurka, Leona i naszych środkowych. Fabianek potrafi grając swoje balonejro. Ukryj odpowiedzi ORTOGRAFIA przed chwilą Też podzielam ten pogląd,żadna Słowenia by druzynie nie poszkodziła tak bardzo jak Fabian Drzyzga-.Czas na zmiany w druzynie
o(((((boże to...
3 tyg. temu
ed 3 dni temu 18 2 Odpowiedz Mam to gdzieś ale fabianka to już z tej reprezentacji zabierzcie. Żaden przeciwnik nie potrafi wyłączyć Kurka, Leona i naszych środkowych. Fabianek potrafi grając swoje balonejro. Ukryj odpowiedzi ORTOGRAFIA przed chwilą Też podzielam ten pogląd,żadna Słowenia by druzynie nie poszkodziła tak bardzo jak Fabian Drzyzga-.Czas na zmiany w druzynie
lusia
3 tyg. temu
Ale Fabianek jest ładniutki !!!
kasza
3 tyg. temu
Kolejna, niech się zamknie. Zrobi prywatne nto, nie komentuje i nie robi wokół siebie szumu to nie będą komentować. Np Joanna Brodzik, znana jako świetna aktorka, nie żona (więc byłoby DUŻO więcej do pisania, oceniana), ale sie nie wychyla, nie gada głupot, nie instagramuje, nie lata po ściankach. I co? I MA ŚWIĘTY SPOKÓJ! WIEC LASKA ZAMILCZ!!
bEISmrzv
Anik
3 tyg. temu
zaczęłam czytać i powstał bełkot, nie doczytałam
Asia
3 tyg. temu
Niska samoocena - dopiero co czytałam, że była hostessą i Fabian musiał cały rok za nią latać.... I że zna swoją wartość i takie tam... Jakoś nie widać tej niskiej samooceny, za to owszem - chirurg plastyk, czy kosmetyczka zrobili z ładnej dziewczyny montrum..... Prawie jak Ewa Minge
Zrezygnuj
3 tyg. temu
z Instagrama i FB to skończą się twoje sztuczne problemy. No ale wtedy nie będzie się czym i komu chwalić swoim źyciem i wyglądem prawda?
ksa
3 tyg. temu
Wyglada na 50 lat karykatura
Janek
3 tyg. temu
Ja mogę odpowiedzieć pani Drzyzdze dla czego nie ocenia się żon lekarzy czy "nie wiem kogo". Dla tego, że one nie publikuja swoich zdjęc w necie. Żaden normalny człowiek nie umieszcza swoich prywatnych zdjęć w necie, do oglądania całemu światu.
Ala
3 tyg. temu
Dwa razy az przeczytalam jej teksty powyzej.Uderzylo mnie jej ciagle nawolywanie do samoakceptacji mlodych kobiet I jego kompletny brak u niej samej.No jest tak "upiekszona" raczej nie make upem, ze az strach.W tak mlodym wieku.Sama jest zaprzeczeniem tego, o czym tak krzyczy.Oraz fakt drugi, ze skoro nie chcesz byc traktowana jak tzw.wag czy jej podobna, to nie epatuj luksusowymi stylizacjami na publicznym profilu ig. Ze o rynsztokowym slownictwie nie wspomne...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEISmrAo
bEISmrAp
bEISmrAq
bEISmrAr
bEISmrAs
bEISmrzX