Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zrelaksowany Makłowicz puszcza dymka do lampki winka

66
Podziel się

Po odejściu z TVP nie ma już zmartwień?

bCPgMnFh

Nieco ponad rok temu Robert Makłowicz w nieprzyjemnych okolicznościach rozstał się z telewizją publiczną. Krytyk kulinarny został zwolniony z pracy po tym, jak nie zgodził się na występ w zmanipulowanym spocie wizerunkowym. Na szczęście szybko znalazł pracę u boku Magdy Gessler w TVN-ie. Obecnie prowadzi na należącym do koncernu kanale Food Network program utrzymany w dotychczasowej stylistyce Makłowicz w drodze. W jednym z wywiadów przyznał, że gotowania uczył się od kobiet, jednak w jego obecnej branży to przeważnie mężczyźni bywają słynnymi szefami kuchni. Zobacz: Makłowicz wyjaśnia, dlaczego wśród szefów kuchni przeważają mężczyźni: "Chciałabyś mieć hemoroidy i żylaki po kilku latach pracy?"

Kilka dni temu paparazzi natrafili na Makłowicza, który w gronie kolegów relaksował się przy lampce wina oraz papierosie.

bCPgMnFK
KOMENTARZE
(66)
gość
2 lata temu
Nie macie o czym pisać? Niech sobie gość odpoczywa, należy mu się jak każdemu. O dzidzi piernik Rozenek, prostytutkach z instagrama i celebrytkach z podrzędnych seriali i reality show piszecie często i w samych superlatywach, a normalnych ludzi się czepiacie.
gość
2 lata temu
A ja lubię jego programy. Nikt nie ma obowiązku oglądania a potem wylewania hejtów. Super facet, wybił się chociaż nie wygląda jak model. Ale teraz jest zapotrzebowanie na pustych Maślaków
Inez
2 lata temu
Fajny facet, konsekwentny w tym co robi. Pierwszy NIE celebryta, tylko człowiek z pasją. Bardzo ciekawie opowiada o regionie. Ja z jego programów czerpię wiedzę nie tyle, jak się gotuje ale gdzie można pojechać i co zwiedzić! Popularność zawdzięcza dzięki swojej pracy. Mega pozytywny chłop!
bCPgMnFL
Misio69
2 lata temu
Pan Robert Maklowicz jest bardzo pozytywnym człowiekiem o miłej przyciągające oko aparycji! Jest bardzo miły i sympatyczny! Świetnie prowadził swój program! Widać że zna się na tym co robi! Jest bardzo eleganckim mężczyzna zawsze ładnie gustownie elegancko nienagannie ubrany! Ale jak to mówią Ładnemu we wszystkim ładnie! Pan Robert jest bardzo przystojnym atrakcyjnym eleganckim zadbanym mężczyzna! Pod każdym względem i w każdym detalu Super Mężczyzna!
gość
2 lata temu
Ostatnio mój mąż zrobił rybę według jego przepisu, po prostu niebo w gębie:) człowiek odpoczywa przy jego programach ;)
Najnowsze komentarze (66)
telekamera
2 lata temu
Fajny gościu bardzo ciekawie prowadzi program. Nie tylko przedstawia kulinarne zasoby krajów ale i ich kulturalne dziedzictwo.
gość
2 lata temu
to ten co znajdzie mieso na szosie,wyplucze w kaluzy i usmazy na ognisku?fajny gosc
gość
2 lata temu
Ludzie, kto dał Wam prawo tak krytykować człowieka, ile w Was jadu , pamiętajcie, że ten jad za jakiś czas obróci się w Waszą stronę . Przykre czytać takie okrutne słowa, człowieka nie znacie , a tak oczerniacie. Wstyd mi za Was!
gość
2 lata temu
Stary kutos
Sarenka
2 lata temu
Czy jest taki, czy owaki,niezaprzeczalnym faktem jest, ze ma dużą wiedzę i ciekawie ją sprzedaje.Ja lubię podróżować i ciekawi mnie wszystko, co się tego tematu tyczy.Pan Makłowicz świetnie opowiada, zarówno o historii danego miejsca i o kuchni. Oglądałam jakis odcinek w Food,ale bardziej mi sie podobaly programy wcześniejsze tzn.w TVP.
gość
2 lata temu
A ja go lubie fajnie i ciekawie prowadzi te programy ale jestem przerażony że pali fajki. To i tak, że żyje to cód
gość
2 lata temu
Oglądam powtórki w TVP-ciekawe spostrzeżenia,dużo wiedzy i dobre,madre przepisy kulinarne Lwowiak-ta joj!
gość
2 lata temu
Pije wino bo jest dystrybutorem wina matołki
bCPgMnFD
gość
2 lata temu
wygląda jak teletubiś ;)
azrg
2 lata temu
reklama ponad 20 sek. a film z Makłowiczem niecałe 5. denna wp.pl i Pudelek
gość
2 lata temu
a kto to? nie znam .
gość
2 lata temu
Przesympatyczny facet. Miły i mądry. Z wielką przyjemnością przeczytałam wywiady udzielone przez Pana Roberta do gazet.
gość
2 lata temu
precz z pis'iorową komuną !!!!
Deuter
2 lata temu
Program miał bardzo fajny kuchnia w jego wykonaniu bliska mojej ale mógłby coś zrobić z wyglądem wygląda strasznie
...
Następna strona
bCPgMnGf