Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Życie i kariera Żory Korolyova. Oddany ojciec, pasjonat piłki nożnej i ulubieniec publiczności (STARE ZDJĘCIA)

151
Podziel się:

We wtorek media obiegła wiadomość o śmierci 34-letniego Żory Korolyova. Przypomnijmy, jak zaczęła się jego kariera oraz za co pokochali go Polacy.

Życie i kariera Żory Korolyova. Oddany ojciec, pasjonat piłki nożnej i ulubieniec publiczności (STARE ZDJĘCIA)
Życie Żory Korolyova (fot. AKPA)

W nocy z wtorku na środę Polskę obiegła wiadomość o nagłej i niespodziewanej śmierci 34-letniego Żory Korolyova. Według nieoficjalnych doniesień Super Expressu bezpośrednią przyczyną zgonu miało być zapalenie mięśnia sercowego. Zdaniem informatorki tabloidu gwiazdor jeszcze wczoraj miał załatwiać sprawunki na mieście.

Żora urodził się 6 października 1987 roku. Wychowywał się w Odessie na Ukrainie. Jego mama była stewardesą, tata natomiast zawodowym piłkarzem. To właśnie on odpowiedzialny był za zaszczepienie w młodym chłopaku pasji do sportu. Swoją przygodę z tańcem Żora rozpoczął w wieku 8 lat. Zaledwie rok później święcił już pierwsze tryumfy jako mistrz Ukrainy juniorów stylów latynoamerykańskiego i standardowego. Równocześnie trenował w szkole piłkarskiej SKA-Odessa. Mało znanym faktem jest, że lata później Żora zdobył licencję menadżerską FIFY.

Zobacz także: Karolina Gorczyca: "W tym tańcu musimy wydobyć ze mnie seks"

Polskiej widowni Korolyov dał się poznać w 2007 roku w wieku zaledwie 20 lat. Wystąpił wtedy u boku Kasi Cerekwickiej w piątej edycji Tańca z Gwiazdami. Później partnerował także Isis Gee, Agnieszce Cegielskiej, Karolinie Gorczycy, Dominice Gwit i Martynie Kupczyk. Przy tworzeniu programu współpracował zarówno z TVN-em, jak i Polsatem.

Z czasem odkrył w sobie smykałkę do aktorstwa. Swoich sił próbował w serialach telewizyjnych, w tym w Egzaminie z życia, Tylko miłość, Niani i Ojcu Mateuszu. Mogliśmy go również obejrzeć w komedii romantycznej Kochaj i tańcz z 2008 roku.

Prywatnie Żora żył w latach 2010-2017 w związku małżeńskim z Anną Kuznecową. 29 grudnia 2010 roku para doczekała się przyjścia na świat jedynej córki Soni. Po rozstaniu z pierwszą żoną tancerz związał się z Eweliną Bator.

Zobacz także: Lewandowska jest zmęczona, Wojewódzki ma obsesję, a Pudelek wysyła Oliwkę Brazil na Eurowizję
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(151)
:((
miesiąc temu
Uroda aniola
well
miesiąc temu
Zawsze wydawał mi się najmilszy z tych wszystkich tancerzy z TzG.
gość
miesiąc temu
lubiłam go :(
Nick
miesiąc temu
Dużo młodych ludzi odchodzi w ostatnim czasie.
Gabs
miesiąc temu
Masakra :(
Najnowsze komentarze (151)
Ktoś
miesiąc temu
Szkoda Żory :-(
Maniunia
miesiąc temu
Żal młodego człowieka 😭
Prawdzica
miesiąc temu
To wszystko zmierza do obowiązkowych szczepień i chińskiego systemu kredytu społecznego, poprzez wprowadzenie cyfrowej waluty, to jest największe zagrożenie! Nie dajmy się już dalej gotować jak żaba, musimy już teraz powiedzieć STOP, dosyć przymusu i represji, dosyć testowania się jak bydło na każdym kroku, bo plan dalej jest taki, aby każdy miał najpierw swoje dane medyczne w czipie, później dane finansowe, wykształcenie, lokalizację i żeby władza, a trafniej byłoby już wtedy określić WŁASCICIELE LUDZI określali , co nam wolno, a czego nie… czy możemy podróżować samolotem, pociągiem, do jakiej szkoły możemy wysłać dziecko i co możemy kupić… a nieposłusznych systemowi, można całkowicie wyłączyć i skazać nawet na śmierć głodową… nie bez powodu Gates jest już największym właścicielem ziemi uprawnej w USA, marzy mu się rządzić i decydować, komu sprzeda jedzenie, a komu nie… ludzie musimy się OBUDZIĆ!
Smutna
miesiąc temu
Okropna strata- mlody, utalentowany czlowiek, ojciec dziecka, ktore jeszcze bardzo go potrzebuje. RIP, Żora.
miska
miesiąc temu
....a traz do wszyskich celebrytow promujacych cudowny eliksir, macie krew na rekach. .... jakby wszyscy magicznie milcza
123456
miesiąc temu
piekny
To straszne
miesiąc temu
To wodorotlenek grafenu, czyli żyletka w krwioobiegu, znajdujący się w tych znanych preparatach, został wstrzyknięty do żyły i zabił tego młodego człowieka. U osób bardzo aktywnych fizycznie (sportowcy, tancerze, itd.), a takim był Żora Korolyov, krew krąży dużo szybciej niż u zwykłych ludzi, stąd ich gwałtowne zgony. Wodorotlenek grafenu, który dostaje się do układu krwionośnego podczas wstrzyknięcia wiadomego preparatu, tnie żyły od wewnątrz. Zbadał to, zamordowany po opublikowaniu, niemiecki ekspert od grafenu Andreas Noack. Szczegóły w google.
;(((((
miesiąc temu
Przed samymi świetami i urodzinami córki… tragedia
Gość 1
miesiąc temu
Zegnaj zdecydowanie za wcześnie.
Jura i Dima
miesiąc temu
RIP Żora
ghi
miesiąc temu
Ładny chłopak.
Wic
miesiąc temu
Wyrazy współczucia bliskim , ogromny żal
janek
miesiąc temu
To efekt szczepienia się eksperymentalnymi preparatmi Pfizera i innych. Skutkiem ubocznym jest zapalenie mięśnia sercowego. W polsce od początku roku stwierdzono już ponad 1 300 tys. takich przypadków. W tym większość stanowią ludzie młodzi., czego wcześniej nie było. Ale o tym się milczy.
Luis
miesiąc temu
tragikomiczne ,ze antyszczepionkowcy wola eksperymentlny wirus z chinskiego laboratorium od szepionki z krajow zachodnich
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie