Wtorek 17.02.2009

Największa gwiazda Wielkiej Brytanii? 13-LETNI OJCIEC!

Alfie Patten Chantelle Steadman

Największa gwiazda Wielkiej Brytanii? 13-LETNI OJCIEC!

Zawsze przypuszczaliśmy, że największe głupoty popełniają młode gwiazdki Disney’a. Okazuje się jednak, że zasada ta generalnie dotyczy wszystkich nastolatków. Brytyjski The Sun opisał ostatnio historię Alfie Pattena, 13-letniego ojca (nie pomyliliśmy się - trzynastoletniego). Chłopiec zapłodnił miłość swojego życia, 15-letnią Chantelle Steadman. Wydawało nam się, że w tym wieku chłopcy bardziej interesują się grami komputerowymi niż seksem…

Wielką Brytanię natychmiast obiegła informacja, że Alfie, który nie przeszedł jeszcze mutacji, jest najmłodszym ojcem w kraju. Dzieciak stał się największą narodową gwiazdą, po tym jak jego dziewczyna urodziła córeczkę - Maisie Roxanne. Chłopiec pojawił się już w dziesiątkach programów telewizyjnych i ma swój własny fanklub.

Nie trzeba było długo czekać, aż koledzy Pattena pozazdrościli mu sławy. Dwóch z nich również zaczęło utrzymywać, że spali z Chantelle i to oni mogą być ojcami dziecka. 14-letni Tyler Barker i 16-letni Richard Godsell zgłosili się do redakcji The Sun z żądaniem przeprowadzenia testów na ojcostwo. Matka dziecka zaprzeczyła tym doniesieniom i zapewniała, że Alfie to jej jedyna miłość.

To z nim straciłam dziewictwo – powiedziała Steadman. Postanowiliśmy, że zaczniemy współżyć, bo się kochaliśmy. Jesteśmy ze sobą od dwóch lat i chcemy być razem do końca życia. Z nikim innym nie poszłam do łóżka.

Jeśli córeczka Alfiego i Chantelle wda się w rodziców, to oboje mają szanse zostać dziadkami za 13 lat… czyli jeszcze przed trzydziestką.

ZOBACZ: Wywiad z nastoletnimi rodzicami (WIDEO)

Największa gwiazda Wielkiej Brytanii? 13-LETNI OJCIEC!

Komentarze (6806)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 6806
Odpowiedz
7 0
zgłoś
gość 17.02.2009 01:02
przeiceż to dziecko... okropność
Odpowiedz
9 0
zgłoś
gość 17.02.2009 01:03
on wygląda jak dziecko z 3 klasy podstawówki...
CO TE DZIECI SOBIE MYŚLĄ!?
Czy nikt ich tam nie uświadamia...?:/
Odpowiedz
8 2
zgłoś
gość 17.02.2009 01:04
patologia... dzieci maja dzieci...
Odpowiedz
7 2
zgłoś
gość 17.02.2009 01:05
SWIAT ZWARIOWAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
4 1
zgłoś
bim 17.02.2009 01:06
ale kwas. dzieci rodzą dzieci
Odpowiedz
6 1
zgłoś
gość 17.02.2009 01:07
hahahha dzieci mają dzieci xD wyglada raczej jak starszy braciszek xD
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 17.02.2009 01:08
jak rodzenstwo ;/
Odpowiedz
6 1
zgłoś
krecik ona 17.02.2009 01:10
w Angli to wszystko mozliwe mieszkam tu i jak widze jak dzieci prowadzaja sie za rączke wielka miłośc po 12-14 lat ,całuja sie po ulicach ,przeciesz to dzieci i powiem wam ze wszystkiemu sa winni rodzice ,bo oni daja przykład tym dzieciaą
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 17.02.2009 01:10
pamiętam mojego syna kiedy miał 13 lat i nie wyobrażam sobie go w roli ojca
Odpowiedz
3 3
zgłoś
gość 17.02.2009 01:10
oh my!
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 17.02.2009 01:10
Wyglada jak 8 letni brat tego maleństwa,NIEKTORZY jego rowiesnicy wygladaja na dorosłego chłopaka w tym wieku ale on to istny dzieciak.No dla nie to jest szok bo mam córke 12-letnia i nie wyobrażam sobie gdybym została tearz babcią.RODZICE panujcie nad swoimi dziecmi i nie pozwalajcie im tak szybko dorastać!!!!!!!!!
Odpowiedz
4 3
zgłoś
gość 17.02.2009 01:10
ta dziewczna to kto?
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 17.02.2009 01:11
hehe, na 100% on jest ojcem, ta mała wygląda jak jego klon :) a że on jest jeszcze dzieckiem to dobrze widać... wogóle to dzidziuś miał szczęśćie, że sie wdał w tate, mama jest dużo brzydsza :P
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 17.02.2009 01:11

patrząc na młodzież w Anglii wcale mnie ten fakt nie szokuje. dziewczynki wyglądają i zachowują się po prostu beznadziejnie, jak młodociane zdziry... chłopcy nie lepsi.
Odpowiedz
2 4
zgłoś
kotek521 17.02.2009 01:12
dzieci rodzą dzieci-->> z braku zajęcia, bo nie mają go dla nich ich rodzice,,,
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 17.02.2009 01:12
patologia...
Odpowiedz
2 2
zgłoś
goooostek 17.02.2009 01:12
Ja chyba śnie niech ktoś mnie obudzi...
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 17.02.2009 01:13
oj pudlu, juz kilka dni temu zastanawialam sie czy nie napisac do was w tej sprawie.
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 17.02.2009 01:13
Ciekawe czy on w ogóle wszedł ;D 13 lat to nie 20 xD Ogólnie szkoda tego malucha bo te tępaki nie wychowają go za dobrze...
Odpowiedz
2 4
zgłoś
gość 17.02.2009 01:13
No czego to ludzie nie zrobia, zeby sie znaleść na pudelku xD
Odpowiedz
2 3
zgłoś
so_sad)) 17.02.2009 01:14
a gdzie sa ich rodzice?
kurde
co sie z tym swiatem dzieje???
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 17.02.2009 01:14
Wyglada jak 8 letni brat tego maleństwa,NIEKTORZY jego rowiesnicy wygladaja na dorosłego chłopaka w tym wieku ale on to istny dzieciak.No dla nie to jest szok bo mam córke 12-letnia i nie wyobrażam sobie gdybym została tearz babcią.RODZICE panujcie nad swoimi dziecmi i nie pozwalajcie im tak szybko dorastać!!!!!!!!!
13 i na dorosłego? Idź ty tępy polaczku może spać ;)
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 17.02.2009 01:15
obrzydzenie mnie bierze,a najgorsze ze na Wyspach to robi się jakoś dziwne normalne....rozpuszczone,dzikie dzieciaki bez nadzoru!!!!!!!
Odpowiedz
0 3
zgłoś
gość 17.02.2009 01:15
powinni ich wysterylizowac jak koty, zeby sie wiecej nie rozmnalazli i nie przekazywali genów glupoty dalej!!!!!
Odpowiedz
3 3
zgłoś
gość 17.02.2009 01:16
JAKOŚ NIE WIDAĆ W NIM RADOŚCI Z OJCOSTWA ...
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 17.02.2009 01:16
k.....r...............a !!!!!!!!!!!! PRZESADA NA MAKSA. NALEZE DO OSOB TOLERANYJNYCH W GRANICACH ROZSADKU....LE TO PRZEKRACZA WSZELKIE GRANICE WSZYSTKIEGO!!!!!!!!!!!! DO CZEGO TO DOSZLO. ?????????JESTEM, W SZOKU....BRAK SłOW
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 17.02.2009 01:16
ZADNA SENSACJA PUDLU, AJUZ TYDZIEN TEMU O TYM TRĄBILI , ogladaj tv angielską częsciej
Odpowiedz
3 1
zgłoś
DZIGIS 17.02.2009 01:16
przepraszam...a to on ma ptaszka??
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 17.02.2009 01:17
straszne on to dzieciak na calego!!!!!!!!!!
Odpowiedz