Edyta Górniak na elegancko... (SEXY?)

Wreszcie przestała się odmładzać... Tak jest lepiej?

Obraz

Edyta Górniak eksperymentuje mocno ze swoim wizerunkiem od czasu _**Jak ONI Śpiewają**_. Jako jurorka programu prezentowała różne, najczęściej udziwnione i nietrafione kreacje, które przez długi czas były przedmiotem żartów. Ostatnio jednak te stylistyczne próby idą całkiem ciekawym kierunku, a sama piosenkarka wygląda coraz lepiej.

Na imprezie z okazji 65. urodzin generała Sławomira Petelickiego Górniak zjawiła się w eleganckiej sukience w oryginalnym odcieniu koloru niebieskiego. Oprócz czarnych dodatków - ozdobnej róży, torebki i szpilek - uwagę zwracały również rozjaśnione pasemka. Sama fryzura również była korzystna.

Jak sądzicie, czy Górniak powinna zrezygnować z odmładzania się na siłę i pójść w takim kierunku?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą