Poniedziałek 19.12.2011

Bill Kaulitz z Tokio Hotel BLONDYNEM! (POZNAJECIE?)

Bill Kaulitz

Bill Kaulitz z Tokio Hotel BLONDYNEM! (POZNAJECIE?)

Bill Kaulitz od zawsze kojarzył się z mocnym makijażem, skórzanymi ciuchami oraz czarnymi włosami i fryzurą "porażonego prądem jeża". Pomimo tak niemęskiego stylu w liderze Tokio Hotel kochają się tysiące nastolatek na całym świecie. A właściwie chyba "kochały się", bo ostatnio jego gwiazda trochę przygasła... Ciekawe czy obecnym i byłym fankom przypadnie do gustu radykalna zmiana jego wyglądu.

Bill postanowił zafarbować włosy na blond, wygolić się po obu bokach głowy i zapuścić trzydniowy zarost. Choć było o to trudno, wygląda gorzej nić w wersji emo. Oto najnowsze zdjęcia piosenkarza i jego brata, którzy wybrali się na imprezę do Greystone Manor w Hollywood.

Poznalibyście, że to ten Bill Kaulitz?

Bill Kaulitz z Tokio Hotel BLONDYNEM! (POZNAJECIE?)Bill Kaulitz z Tokio Hotel BLONDYNEM! (POZNAJECIE?)Bill Kaulitz z Tokio Hotel BLONDYNEM! (POZNAJECIE?)Bill Kaulitz z Tokio Hotel BLONDYNEM! (POZNAJECIE?)Bill Kaulitz z Tokio Hotel BLONDYNEM! (POZNAJECIE?)

Komentarze (1474)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1474
Odpowiedz
3 10
zgłoś
iza_bella_96 01.01.1970 01:00
OMG. ale szybcy jesteście , w necie ten artykół był już dawno. A tak poza tym to Bill właśnie usunął swój znak rozpoznawczy (czarne włosy), teraz wygląda strasznie.
Odpowiedz
0 50
zgłoś
gość 19.12.2011 01:20
Pierwsza!
Odpowiedz
75 46
zgłoś
foki 19.12.2011 01:26
Wygląda zupełnie inaczej. Może i wydoroślał ale w każdej z wersji wygląda zupełnie niemęsko :/
Odpowiedz
35 14
zgłoś
gość 19.12.2011 01:28
lepiej wygląda przecież
Odpowiedz
10 15
zgłoś
gość 19.12.2011 01:28
nie znam
Odpowiedz
19 21
zgłoś
gość 19.12.2011 01:29
gdzie Ci prawdziwi faceci
Odpowiedz
12 43
zgłoś
gość 19.12.2011 01:30
kogo obchodzi jakis ciotex,którego nikt nie zna
Odpowiedz zgłoś
gość 19.12.2011 01:31
blond wersja lepsza.
Odpowiedz
18 27
zgłoś
gość 19.12.2011 01:31
W życiu bym nie powiedziała, że to Bill Kaulitz, ale chyba o to chodziło. Sądzę, że powinien zmienić diametralnie swój, bądźmy szczerzy, żenujący styl, o ile zakładanie damskiej (a przynajmniej na takową wyglądającą) koszulę, rureczki i torebkę (podobną mam w posiadaniu). Niech zdecyduje się wreszcie na męski, konkretny ubiór, a nie wciąż pozostawiał nas w przekonaniu, że wyglądaj jak baba. Włosy to całkiem niezły początek oderwania się od przeszłości.
Odpowiedz
14 15
zgłoś
gość 19.12.2011 01:31
gość:
gość: emo dzieci to takie żenujące zjawisko społeczne... dawniej dzieciak wiedział, że ma mieć szacunek do życia i problemów i nie bawić się w próby samobójcze, bo fryzjer źle z boku przyciął... dzieci są coraz głupsze, bo wychowują się w coraz bardziej demoralizujących warunkach... spójrzmy chociażby na dzisiejsze bajki, muzykę, gry... agresja, seks, dzieci uczą się wyrachowania, prostactwa, pogoni za kasą i lansem, hedonizmu... zero wartości i moralności ma ten współczesny świat...
stul pysk....gówno wiesz o zyciu i niemów innym co jest normalne a co nie!
emosy za to znają życie lepiej niż niejeden weteran wojny w Wietnamie bez ręki i oka...
Odpowiedz
12 7
zgłoś
billu 19.12.2011 01:32
hmmm no nieźle:)
Odpowiedz
29 12
zgłoś
gość 19.12.2011 01:32
Gorzej? Wygląda jak facet i chociaż blondynów nie lubię to teraz bym może zawiesiła na nim oko. O wiele lepiej niż w czarnych kudłach
Odpowiedz
10 16
zgłoś
gość 19.12.2011 01:33
Dajcie spokój... wygląda jakby ciągle wciągał białą... mąkę
Odpowiedz
12 8
zgłoś
gość 19.12.2011 01:34
gość: kogo obchodzi jakis ciotex,którego nikt nie zna
to po co komentujesz jak nie znasz xD pipa z Ciebie he i co fajnie:P?
Odpowiedz
9 10
zgłoś
gość 19.12.2011 01:35
To na pewno on?? Jakoś mu się twarz zmieniła!
Odpowiedz
125 6
zgłoś
gość 19.12.2011 01:35
ten jego brat wygląda jak Sean Paul.
Odpowiedz
3 10
zgłoś
gość 19.12.2011 01:36
Na tym zdjęciu w czarnych włosach jest do Sowińskiej podobny
Odpowiedz
13 10
zgłoś
gość 19.12.2011 01:36
Wygląda jak młodsza wersja Jareda Leto teraz :]
Odpowiedz
9 19
zgłoś
gość 19.12.2011 01:36
zero męskości
Odpowiedz
14 12
zgłoś
gość 19.12.2011 01:37
Jakby zmienił ciuchy i wyjął te metalowe g*wna z gęby byłby całkiem całkiem ;) paznokcie widze już ma normalne i oczy niepomalowane... powoli powoli widzę postępy ;p
Odpowiedz
12 4
zgłoś
gość 19.12.2011 01:38
gość: A kogo to obchodzi?
z całą pewnością nie obchgodzi to osoby która wchodzi na PUDELKA, czyta tego posta i w dodatku go komentuje..
Odpowiedz
17 7
zgłoś
gość 19.12.2011 01:38
No tak...to bardzo szokująca informacja, zwłaszcza dla FANÓW Tokio Hotel, że Bill zafarbował włosy na blond...jedyne kilka miesięcy temu... Masz ten refleks, emily...
Odpowiedz
15 7
zgłoś
gość 19.12.2011 01:39
on wtym wcieleniu wyglada swietnie. ja nie wiem co za miernoty siedza tam po drugiej stronie szkla w tym pudlu. on jest na prawde stylowym kolesiem. a ze nie w typie kellana.. to nawet lepiej. ile moze byc takich samych osilko-osiolkow?? nie cieprpie jego muzy ale wyglada swietnie.
Odpowiedz
6 7
zgłoś
gość 19.12.2011 01:39
ostateczny krach systemu korporacji
Odpowiedz
6 5
zgłoś
kto jak nie ja 19.12.2011 01:40
ha ma zarost czyli jednak to facet :P
Odpowiedz
1 7
zgłoś
gość 19.12.2011 01:42
co soe k..... z PUDLEM stało, portal dla małolatów czy dla nieogarnietych ?
Odpowiedz
2 5
zgłoś
czlowiek z sensem 19.12.2011 01:44
no a k,u,r,w,a, c,h,u,j i c,i,p,a, to co? malo czy jak?
Odpowiedz
9 4
zgłoś
gość 19.12.2011 01:44
gość:
grazz: a co moga smieszne Polaczki wiedziec o modzie na zachodzie ludzie ubieraja sie normalnie tylko w Polsce kanonem normalnosci jest DRES, Bluza z kapturem i koszula z jeansami.....zacofane polaczki wyzwa kolesia od pedala tylko dlatego czuja sie lepsi bo ubieraja sie niby normalnie!
człowieku widać że wiesz tyle o Zachodzie co naopowiadają w propagandowym tvnie... jedź sobie do Stanów, Włoch czy UK i zobacz, jak tam ludzie się ubierają, przeważa lumpenmoda, luz "na bezdomnego" a o smrodzie od Włochów już nie wspomnę... u nich Bill to jak u nas Szpak, w każdym kraju trafi się pajac, ufo albo "kolorowy ptak". Nasłuchałes się niestworzonych historii o Zachodzie, który w istocie boryka się z efektami wdrażania nadmiernej tolerancji wszystkich wypaczeń, idiotyzmów i żenad...
(do odpowiadajacego) ale 'intelektualna riposte' zes koledze jeb. nal. hohoho... na pewno Ty mieszkasz na codzien w L.A. i latasz na lancze do Niu Jorku, wiec bankowo dobrze wiesz jak to sie nosi na swiecie, a jeszcze wiecej wiesz o tolerancji. chyba od konca mlocie jeden.
Odpowiedz
8 4
zgłoś
gość 19.12.2011 01:46
gość: W życiu bym nie powiedziała, że to Bill Kaulitz, ale chyba o to chodziło. Sądzę, że powinien zmienić diametralnie swój, bądźmy szczerzy, żenujący styl, o ile zakładanie damskiej (a przynajmniej na takową wyglądającą) koszulę, rureczki i torebkę (podobną mam w posiadaniu). Niech zdecyduje się wreszcie na męski, konkretny ubiór, a nie wciąż pozostawiał nas w przekonaniu, że wyglądaj jak baba. Włosy to całkiem niezły początek oderwania się od przeszłości.
zadzwon do niego i mu osobiscie zabron noszenia babskich ciuchow lazjo jedna. wyrocznia mody i meskosci sie znalazla.
Odpowiedz