Środa 05.09.2012

Mokry krok Beaty Kozidrak... (ZDJĘCIA)

Beata Kozidrak Bajm

Mokry krok Beaty Kozidrak... (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVE

Pod koniec sierpnia w Połańcu w województwie świętokrzyskim odbył się zamknięty koncert zespołu Bajm. Obecna na nim nasza czytelniczka wspomina, że widzowie zaczęli w pewnym momencie krzyczeć: "plama na ścianie!", co, jak po chwili zauważyła, nie odnosiło się jedyne do tytułu jednej z piosenek zesołu.

Na początku zauważyłam małą plamę na jej spodniach - opisuje autorka zdjęć. Po paru piosenkach nie miałam jednak wątpliwości, bo plama stawała się coraz większa i większa. Kozidrak występowała tak przez prawie cały koncert. Pod koniec najwidoczniej ktoś ją o tym poinformował, bo wyszła na moment i wyjęła koszulę ze spodni by się zasłonić.

Szukamy słów pocieszenia... Może przypomnijmy, że podobny "wypadek" miała już Fergie (dowód na dole :).

Mokry krok Beaty Kozidrak... (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVEMokry krok Beaty Kozidrak... (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVEMokry krok Beaty Kozidrak... (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVEMokry krok Beaty Kozidrak... (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVEMokry krok Beaty Kozidrak... (ZDJĘCIA)Mokry krok Beaty Kozidrak... (ZDJĘCIA)Mokry krok Beaty Kozidrak... (ZDJĘCIA)Mokry krok Beaty Kozidrak... (ZDJĘCIA)Mokry krok Beaty Kozidrak... (ZDJĘCIA)Mokry krok Beaty Kozidrak... (ZDJĘCIA)Mokry krok Beaty Kozidrak... (ZDJĘCIA)Mokry krok Beaty Kozidrak... (ZDJĘCIA)Mokry krok Beaty Kozidrak... (ZDJĘCIA)Mokry krok Beaty Kozidrak... (ZDJĘCIA)Mokry krok Beaty Kozidrak... (ZDJĘCIA)Mokry krok Beaty Kozidrak... (ZDJĘCIA)Mokry krok Beaty Kozidrak... (ZDJĘCIA)

Komentarze (2755)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 2755
Odpowiedz zgłoś
gość 05.09.2012 02:45
ZGRZAŁA SIE KOBITA A WY JUZ NEI WIADOMO CO SUGERUJECIE, KAŻDEMU SIE ZDAŻA!!!!!
Odpowiedz zgłoś
awa 05.09.2012 02:46
okres? :O
Odpowiedz zgłoś
gość 05.09.2012 02:46
mam nadzieje ze to nie jest to o czym mysle
Odpowiedz zgłoś
gość 05.09.2012 02:46
poszło jej po rajtuzach, może ma mokre orgazmy
Odpowiedz zgłoś
gość 05.09.2012 02:46
zdoiła się :D ale w tym wieku to prawie normalne
Odpowiedz zgłoś
gość 05.09.2012 02:47
ludzka rzecz, nic wielkiego! nie nienawidzmy od razu!
Odpowiedz
73 24
zgłoś
gość 05.09.2012 02:47
ludzka rzecz, nic wielkiego! nie nienawidzmy od razu!
Odpowiedz zgłoś
gość 05.09.2012 02:47
niech spadnie z nieba złoty deszcz!
Odpowiedz zgłoś
gość 05.09.2012 02:47
o fuk! ze tez nikt z obslugi nie zwrocil jej na to uwagi...
Odpowiedz
34 9
zgłoś
gość 05.09.2012 02:47
zonk
Odpowiedz
64 35
zgłoś
KUBA W> to dziad 05.09.2012 02:47
Always bez skrzydelek :)
Odpowiedz
64 82
zgłoś
gość 05.09.2012 02:47
w końcu pokazala co tak naprawdę potrafi
Odpowiedz
56 69
zgłoś
gość 05.09.2012 02:47
Widocznie czegoś się boi.. To reakcja na stres.. Po prostu zesikała się ze strachu! Ale i tak Beti jest wporzo;)
Odpowiedz zgłoś
gość 05.09.2012 02:48
ale obciach! i dobrze jej tak! Karma dziala ;P
Odpowiedz
94 18
zgłoś
gość 05.09.2012 02:48
no i co tu komentować zwyczajna wpadka
Odpowiedz
91 16
zgłoś
gość 05.09.2012 02:48
oj oj każdemu się może zdarzyć
Odpowiedz zgłoś
gość 05.09.2012 02:48
spiewa i istnieje tylko dzieki ukladom, dzieki pieniądzom państwowym, z naszych podatkow
Odpowiedz
52 63
zgłoś
gość 05.09.2012 02:49
Albo popuscila albo cipka sie jej spocila hehe.... Pozdro ze Staszowa!!!!!!
Odpowiedz zgłoś
gość 05.09.2012 02:50
Stara ma uplawy.Fuj!!!!!!!!!!!
Odpowiedz zgłoś
gość 05.09.2012 02:51
no i co z tego? na scenie różne wpadki się zdarzają. Założę się, że większość z nas się kiedyś posikała. To tylko trochę amoniaku, wody itp.
Odpowiedz
17 14
zgłoś
gość 05.09.2012 02:51
gość: Albo popuscila albo cipka sie jej spocila hehe.... Pozdro ze Staszowa!!!!!!
Slabe ma juz zwieracze to popuszcza.Wiek!!!!!!!!!!
Odpowiedz
14 2
zgłoś
gość 05.09.2012 02:51
Upss.. No troszke jej pocieklo .. :) Zdaza sie najlepszym.
Odpowiedz
12 4
zgłoś
gość 05.09.2012 02:51
nie masz juz o czy pisac? pudel robisz sie tragiczny....
Odpowiedz
6 3
zgłoś
gość 05.09.2012 02:51
gość: tancerze też mają, czyli znaczy, że było gorąco i to pot. młotki
kochanie, ktorzy tancerze tez tak maja?, bo na zdjeciu nie widac, czlowiek po godzinie ciezkich cwiczen na silowni nie ma takiej plamy
Odpowiedz
8 6
zgłoś
gość 05.09.2012 02:52
gość: Stara ma uplawy.Fuj!!!!!!!!!!!
podleczyłeś kompleksy ułomie?
Odpowiedz