Marcela z "Top model" TOPLESS!

Już zaczyna "wielką karierę"?

Obraz

Marcela Leszczak była typowana przez jurorów na faworytkę tegorocznej edycji programu Top model. Ostatecznie ulubienica sędziów nie wygrała i w finale została pokonana przez Zuzannę Kołodziejczyk. Zobacz: "Top model" wygrała ZUZA! Marcelina wielką przegraną! Modelka, która w trakcie trwania programu miała problemy z językiem angielskim, a także okazała się za niska na wybieg, postanowiła skupić się na pozowaniu do zdjęć.

Oto jedna z pierwszych sesji Marceli po zakończeniu show. Młoda modelka została twarzą marki w kampanii marki "Chaos by Marta Boliglova", a także zdecydowała się na zdjęcia topless.

Jak oceniacie jej podwójny debiut?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą