Górniak ścięła włosy! LEPIEJ?

Zaśpiewała na koncercie charytatywnym.

Obraz

Wczoraj odbyła się impreza charytatywna na rzecz Beaty Jałochy, fizjoterapeutki sparaliżowanej po tym, jak spadł na nią samobójca skaczący z bloku. Jedną z gwiazd, które wzięły udział w koncercie, była Edyta Górniak.

Piosenkarka zaprezentowała się w nowej, krótszej fryzurze. Na scenie wystąpiła w różowej bluzie i luźnych, jasnych spodniach. Dobrała do nich wysokie, wiązane buty.

Jak wypadła?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą