Górniak usiadła na czerwonym dywanie! (ZDJĘCIA)

"Największa gwiazda" na prezentacji ramówki. Wzięła coś przed imprezą?

Obraz

Wczoraj Telewizja Polska zorganizowała konferencję, podczas której zaprezentowano jesienne ramówki stacji. Największą gwiazdą imprezy miała z założenia być Edyta Górniak. Gwiazdorskim zachowaniom nie było więc końca.

Piosenkarka chętnie pozowała z jurorami z The Voice of Poland, którzy szli z nią pod rękę. Została później poproszona, by pozowała sama. Zaczęła tańczyć, obracać się, by ostatecznie usiąść na ziemi.

Myślicie, że wzięła coś przez imprezą?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą