Górniak podlizuje się TVP!

"Jestem wielką fanką!" - deklarowała. Wcześniej siadała na czerwonym dywanie...

Obraz

Edyta Górniak jest wyraźnie zadowolona z wyników negocjacji, jakie przeprowadziła z Dwójką w sprawie swojego udziału w 3. edycji The Voice of Poland. Stacja obiecała spełnić jej oczekiwania finansowe, za co zapłacą solidarnie wszyscy abonenci. Edyta tak się z tego ucieszyła, że dla pieniędzy zrezygnowała nawet z obiecanych synowi wakacji. Zobacz:Dla 200 TYSIĘCY odwołała wakacje z synem!

Podczas konferencji programowej TVP piosenkarka postanowiła pokazać kierownictwu stacji, że dobrze zainwestowało pieniądze. Najpierw próbowała być kontrowersyjna, tańcząc i siadając na czerwonym dywanie, a potem postanowiła powiedzieć coś od siebie.

Przechwyciła mikrofon i wyznała publicznie, że nie może się obejść bez jednego z seriali TVP.

Dziękuję za "Czas honoru" - powiedziała wzruszona. Jestem wielką fanką!

Miejmy nadzieję, że jej wysiłki zostaną docenione.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą