W worku czy w spódniczce? (FOTO)

Edyta Górniak pokazała majtki na koncercie.

Obraz

Edyta Górniak była jedną z gwiazd, które wystąpiły wczoraj w Uniejowie na koncercie Radia Zet i Telewizyjnej Dwójki. Oprócz zaśpiewania na scenie promowała także nowy sezon The Voice pozując na scenie z kolegami z jury.

Za kulisami Górniak przechadzała się w luźnej sukience z opuszczonym rękawem, której pozazdrościłaby jej była "koleżanka", Maja Sablewska. Na scenie natomiast pojawiła się w krótkiej spódniczce i dwóch podkoszulkach założonych jeden na drugi.

Podoba Wam się?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą