Trwa ładowanie...
Paww
|
aktualizacja

15 URODZINY PUDELKA. Co działo się w 2009 roku? Śmierć Michaela Jacksona, głośne zakończenie związku Edyty Górniak z Dariuszem Krupą i Oktomama (ZDJĘCIA)

47
Podziel się:
47
Podziel się:

Na kartach historii zapisała się również afera bankowa z udziałem Tomasza Kammela, brudny stół Kamila Durczoka oraz gorący romans Dody z Nergalem.

1
 / 30
15 URODZINY PUDELKA. Co działo się w 2009 roku? Śmierć Michaela Jacksona, głośne zakończenie związku Edyty Górniak z Dariuszem Krupą i Oktomama (ZDJĘCIA)
15 URODZINY PUDELKA. Co działo się w 2009 roku? Śmierć Michaela Jacksona, głośne zakończenie związku Edyty Górniak z Dariuszem Krupą i Oktomama (ZDJĘCIA)
Co działo się w 2009 roku? Śmierć Michaela Jacksona, głośne zakończenie związku Edyty Górniak z Dariuszem Krupą i Oktomama (pudelek)
0
0

Pudelek w tym roku kończy 15 lat. Przez cały ten czas opisywaliśmy dla Was najgorętsze newsy ze świata show biznesu. Tym razem zapraszamy w sentymentalną podróż do 2009 roku. Zebraliśmy dla Was najbardziej emocjonujące wydarzenia, które miały miejsce 12 lat temu. Wśród nich znalazł się medialny związek Dody z Nergalem oraz Alicji Bachledy-Curuś z Collinem Farrelem. Nie zabrakło również kąśliwych komentarzy Sary May i szczerych wywiadów Miśka Koterskiego.

Przypomnimy również historię Kamila Durczoka, który stanął na straży czystego stołu. W 2009 roku do sieci trafiło nagranie z przygotowań dziennikarza do głównego wydania "Faktów". Durczok nie szczędził wulgaryzmów, widząc plamę na stole redaktorskim. Soczysta wiązanka szybko została hitem w serwisie YouTube. Przypomnimy również występ polskiego rapera, "Kammelgejt" oraz najgłośniejsze rozstanie 2009 roku.

2
 / 30
Śmierć Michaela Jacksona

25 czerwca 2009 roku świat obiegła informacja o śmierci króla popu, Michaela Jacksona. Przyczyną zgonu było nagłe zatrzymanie krążenia. Śmierć piosenkarza przerwała jego pracę nad kolejną płytą i przygotowania do trasy koncertowej. Zaledwie dwa dni przed niespodziewaną śmiercią ciężko pracował na sali prób. Dwa lata później zakończył się proces osobistego lekarza Michaela Jacksona - Conrada Murraya - który został uznany za winnego nieumyślnego spowodowania śmierci wokalisty poprzez podanie mu leku usypiającego, którego używanie w warunkach domowych jest zabronione.

3
 / 30
Tomasz Kammel "Gejt"

Tomasz Kammel w 2009 roku na chwilę pożegnał się z pracą w telewizji. Afera bankowa odbiła się nie tylko na jego karierze, ale również bankowej ścieżce zawodowej jego ówczesnej narzeczonej, Katarzyny Niezgody. W wyniku dziennikarskiego śledztwa na światło dzienne wyszedł fakt, że Niezgoda zlecała kontrakty na olbrzymie kwoty firmie Kammela. Dziennikarz długo milczał na temat afery, by potem z beztroską wypierać się wszystkiego w programie Kuby Wojewódzkiego.

4
 / 30
Gwiazdy zarabiają na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

Jedna z największych afer 2009 roku miała miejsce już w styczniu. Przy okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyszło nie jaw, że nie wszyscy artyści grają z potrzeby serca. Do sieci trafiły informacje o stawkach, które artyści zażyczyli sobie w ramach występu na WOŚP. Na niechlubnej liście znalazły się Elektryczne Gitary, Arka Noego oraz Bracia Cugowscy.

5
 / 30
85-LETNI Andrzej Łapicki wziął ślub z 25-letnią Kamilą

Drugą żoną Andrzeja Łapickiego została teatrolog Kamila Mścichowska, która była od niego młodsza o blisko 60 lat. Choć nieraz razem pozowali do zdjęć, a aktor od kilku już lat był wdowcem, nikomu nie przyszło wtedy do głowy, że blondwłosa dziewczyna to jego nowa miłość. Małżeństwo Andrzeja i Kamili Łapicckich trwało od 2009 roku do śmierci artysty. Kamila pozostawiła w rodzinie jedynie niesmak, pozbywając się tuż po śmierci aktora jego osobistych pamiątek.

6
 / 30
Rozstanie Edyty Górniak i Dariusza Krupy

Małżeństwo Edyty GórniakDariusza Krupy rozpadło się z dnia na dzień. Z początku panowało przekonanie, że rozwód z Górniak nastąpił z winy humorzastej diwy. Edyta postanowiła odegrać się na partnerze i zdecydowała się opowiedzieć czytelników kolorowego magazynu o traumatycznych kulisach ślubu z Dariuszem K., który niedawno zakończył odsiadywać wyrok za potrącenie kobiety na pasach ze skutkiem śmiertelnym.

7
 / 30
Oktomama

W 2009 roku Nadya Suleman została mamą ośmioraczków po tym, jak kazała wykorzystać dwanaście zapłodnionych komórek jajowych. Stała się słynną na całym świecie "Oktomamą". Mama w sumie czternaściorga dzieci została medialną sensacją nie tylko dlatego, że poddała się in vitro i próbowała zrobić karierę w branży porno, ale także z powodu licznych operacji plastycznych, które miały ją upodobnić do Angeliny Jolie.

8
 / 30
Tiger Woods i koniec jego kariery

Liczne zdrady i seksoholizm Tigera Woodsa ujrzały światło dzienne po tym, jak sportowiec został pobity kijem golfowym przez swoją żonę. Informacja ta pociągnęła za sobą lawinę sensacji, które pokazały, że jedna z największych legend amerykańskiego sportu skrywa mroczne tajemnice. Golfista ostatecznie postanowił zawiesić karierę i udać się na odwyk.

9
 / 30
Rozwód Anny Ibisz-Nowak i Krzysztofa Ibisza w godzinę

Anna Nowak-Ibisz wraz z Krzysztofem Ibiszem byli małżeństwem przez cztery lata. Pomimo niepowodzenia ich związku, nadal są dobrymi przyjaciółmi. Przypomnijmy, że rozprawa rozwodowa Ibiszów trwała niecałą godzinę. Najwyraźniej wcześniejsze wyznania Krzysztofa na łamach kolorowej prasy, który stwierdził, że jego drugiej żonie zależało tylko na pieniądzach, ułatwiły sędziemu rozwiązanie małżeństwa.

10
 / 30
Ślub Cezarego i Edyty Pazurów

Historia miłosna Cezarego Pazury i Edyty Zając z pociągiem w tle zaprowadziła ich w 2009 roku przed ołtarz. Edyta niejednokrotnie podkreślała, że dzieląca ją z mężem 25-letnia różnica wieku w codziennym życiu nie ma tak naprawdę żadnego znaczenia. Dziś 33-latka jest nie tylko partnerką aktora, ale również jego menadżerką.

11
 / 30
Romans Dody i Nergala

Nietrudno było się domyśleć, że ten medialny związek Dody i Nergala zakończy się równie medialnymi wyznaniami i oskarżeniami. Urodzinowe niespodzianki, wspólne mieszkanie oraz walka o zdrowie muzyka nie zagwarantowały przetrwania uczucia. Po latach Darski gorzko opisał w swojej książce relację z piosenkarką.

12
 / 30
Wywiad Mandaryny

Marta Wiśniewska chciała zaimponować byłemu mężowi, udzielając wywiadu, w którym opowiedziała między innymi o księciu, który "dał jej helikopter" i chciał zrobić z niej gwiazdę. W opowieści o nowej miłości przemyciła również informację o swoich arystokratycznych korzeniach. Cały wywiad czytelnicy odebrali jako niesmaczny żart i próbę lansu.

13
 / 30
Zatrzymanie Weroniki Marczuk

Do tej pory nikt wcześniej aż tak malowniczo i błyskawicznie nie zakończył kariery w telewizji jak Weronika Marczuk. Była żona Cezarego Pazury zamieszana była w aferę korupcyjną, aresztowało ją, gdy... przyjmowała łapówkę pod stołem. Weronika Marczuk po perypetiach związanych z agentem Tomkiem postanowiła swoje żale przelać na papier.

14
 / 30
Działalność Sary May

Sara May zasłynęła jedynie z soczystym uwag skierowanych w stronę celebrytów. Jej muzyczne aspiracje przyćmiły uwagi w kierunku Dody, Mai Sablewskiej, Anny Komorowskiej czy Małgorzacie Kożuchowskiej. Ostatecznie Sara zrezygnowała z show biznesu i poświęciła się macierzyństwu.

15
 / 30
Iza 3d

Po Izie 3D zostało już tylko wspomnienie. Izabela Mularonek próbowała zaistnieć w mediach prowadząc program Homofonia w telewizji ITV. Tańczyła również w programie Kayah na TVN "To było grane". Potem próbowała swoich sił jako prowadząca erotycznej "Różowej landrynki" w Polsacie.

16
 / 30
Afera z senatorem Krzysztofem Piesiewiczem

Żaden rok nie może obejść się bez afery z politykiem w roli głównej. W 2009 roku senator Krzysztof Piesiewicz został nagrany na wciąganiu białego proszku. Przyznał też, że na imprezie "był sztuczny penis".

Przez udział w domówce zostały mu przedstawione zarzuty popełnienia przestępstw związanych z narkotykami. W grudniu 2009 zawiesił swoje członkostwo w klubie parlamentarnym PO. Ostatecznie w maju 2018 został prawomocnie uniewinniony również od tych czynów, co zakończyło całe postępowanie.

17
 / 30
Tomasz Stockinger zatrzymany za jazdę po pijaku

W 2009 roku opinią publiczną wstrząsnęła informacja o Tomaszu Stockingerze, który został zatrzymany za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. Aktor mając 2,3 promila, wjechał w dwa inne pojazdy i zbiegł z miejsca zdarzenia. Stockinger został skazany na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. Aktor zapłacił grzywnę w wysokości 10 tysięcy złotych.

18
 / 30
Medialna spowiedź Miśka Koterskiego

Misiek Koterski szybko zachłysnął się sławą. Syn reżysera stał się stałym bywalcem ścianek i głównym bohaterem skandali. Po kilku hucznych imprezach postanowił zacząć się wyżalać na łamach tabloidów. Celebryta z chęcią opowiadał o tym, jak jego syn "brał wszystko, wąchał i wstrzykiwał". Po przyznaniu się do kryzysu i problemu z używkami postanowił wycofać się z show biznesu i popracować nad sobą.

19
 / 30
Rihanna i Chris Brown

W drodze na rozdanie nagród Grammy Chris Brown wpadł w szał i pobił w samochodzie do krwi jadącą z nim Rihannę. Piosenkarka miała liczne siniaki na twarzy oraz obrażenia na szyi od duszenia. Muzyk został skazany na 5 lat więzienia w zawieszeniu za pobicie i 6 miesięcy pracy społecznej. Ostatecznie Rihanna wróciła do swojego oprawcy. Cztery lata później para pogodziła się i czule obejmowała na widowni, podczas tego samego wydarzenia, na które kilka lat wcześniej nie udało im się dotrzeć.

20
 / 30
Agnieszka Chylińska zmienia styl

W 2009 roku Agnieszka Chylińska pochwaliła się nową płytą oraz odmienionym wizerunkiem. Powrót do mediów zbiegł się z nowym sezonem "Mam Talent", w którym piosenkarka zasiadła w fotelu jurora. Do tej pory Aga słynęła z ciężkiego i mrocznego brzmienia. Fani artystki przeżyli szok, kiedy zobaczyli w nowym teledysku piosenkarkę wystylizowaną w body i rajstopy, która wiła się do piosenki w rytmie disco.

21
 / 30
Kamil Durczok gwiazdą YouTuba

Kamil Durczok w 2009 roku tuż przed wejściem na antenę zgotował swoim współpracownikom porywający wykład na temat czystości w studio. Głównym odbiorcom obelg był Rurek, któremu oberwało się za "upie*dolony stół". Choć TVN starał się usunąć filmik ze wszystkich możliwych kanałów, na YouTube można znaleźć cały zapis sytuacji.

22
 / 30
Lady Gaga jako Kermit

Lady Gaga, pojawiając się w show biznesie, na zawsze odmieniła jego oblicze. Piosenkarka od początku wzbudzała ogromne zainteresowanie ze względu na ekstrawaganckie podejście do tematu mody. Jedną z najbardziej zapamiętanych kreacji była sukienka stworzona z maskotek przedstawiających Kermita z Muppetów.

23
 / 30
Patrick Swayze, Brittany Murphy i David Carradine

W 2009 roku pożegnaliśmy nie tylko Michaela Jacksona. Po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Patrick Swayze. Aktor chorował na raka trzustki, którego nie można było zoperować. Smutne wieści dotyczyły również Brittany Murphy i David Carradine, który został znaleziony martwy w pokoju hotelowym. Polacy żegnali Marka Walczewskiego, którego pokochali przez rolę w "13 posterunku" oraz lekkoatletkę Kamilę Skolimowską.

24
 / 30
Wymiar sprawiedliwości upomniał się o Romana Polańskiego

Jeden z najsłynniejszych polskich reżyserów, Roman Polański, w 2009 roku został zatrzymany w Szwajcarii. Przebywał tam na Zurich Film Festiwal, gdzie miał odebrać nagrodę za całokształt twórczości. Aresztowanie nastąpiło na podstawie listu gończego wystawionego 31 lat temu, który dotyczy sprawy oskarżenia Polańskiego o gwałt na 13-letniej wówczas Amerykance, Samanthcie Geimer. Wielu znanych artystów domagało się natychmiastowej interwencji rządu w tej sprawie.

25
 / 30
Fenomen Susan Boyle

Susan Boyle zajęła drugie miejsce w brytyjskiej wersji "Mam Talent" i z dnia na dzień stała się popularną celebrytką. Rozgłosu tuż po programie dodały jej kłopoty zdrowotne. Gwiazda "Britain’s Got Talent" przeszła poważne załamanie nerwowe po ogłoszeniu wyników, które mogło skończyć się atakiem serca lub udarem mózgu. Na pocieszenie Susan otrzymała kilka lukratywnych propozycji wydania płyty, a także rozpoczęła planowanie światowej trasy koncertowej.

KOMENTARZE
(47)
Adam
3 lata temu
Ad - Rozwodniona bidulka Doropa Robaczewska posiada "talent" którego skutkiem jest kalekie krążenie po obrzeżach szołbiznesu od lat. Jej płyty chodnikowe sprzedają się w liczbie ok. 1- 2 tys. egzemplarzy, a poodwoływane z braku sprzedaży biletów koncerty (och! pardon! "bo jej biedny tata ma raka") przeszły na stronę z napisem 'nigdy więcej tej żenady'. Ostatnia płyta cichutko wyleciała z listy OLIS po 2 (sic!) tygodniach od debiutu, co oznacza, że nie kupował tego praktycznie NIKT, oprócz niej samej. Grafomańskie, śmieszne teksty, nieumiejętność gry na żadnym (!) instrumencie, brak umiejętności komponowania, nieznajomość jakiegokolwiek języka obcego jak również ojczystego na chociażby podstawowym poziomie. Tragicznie doświadczona babinka, która przes*ała lata rozwoju, bo uroiła sobie, że jest "krUlową" nie umiejąc właściwie nic, oprócz robienia z siebie pośmiewiska...
Mój nick
3 lata temu
Stół Durczoka najlepszy (choć niekoniecznie najważniejszy). Niezapomniany klasyk polskiego internetu.
Wierna fanka ...
3 lata temu
Z Durczokiem to było tyle lat temu?!? Wow, a My nadal pamietamy😜
Ana
3 lata temu
Właśnie poczułam się staro
Zonk
3 lata temu
Stare dobre czasy
Najnowsze komentarze (47)
GGGG
2 lata temu
jestem lezbijka od 10 lat
SAWIHH
3 lata temu
JESTEM LEZBIJKA OD 8 LAT
HHHH
3 lata temu
NA DRZEWO CHYBA HAHAHA
KADDD
3 lata temu
KOCHAM LUDZISKA TYLKO RIJANE RESZTA NIECHAJ SPADA NA DREWO
Ziemieszek
3 lata temu
Doda wygląda jak babcia od tej pracy na wysypiskach, nawet na pudelka jej nie stać, nikt jej nie chce, tylko śmiechu jest jeszcze warta. Zawsze to coś buhahhahaha
Winda
3 lata temu
Wszyscy się wyśmiewają z biednej Dody, ludzie trochę taktu i litości, bo jej jest bardzo przykro, weście dajcie trochę lózu, przecierz wierzący jesteście. A to jest bardzo poczciwe i radosne dziecko z wodogułowiem od urodzenia. Niedługo będzie mieć szósty krzyżyk do dźwigania.
Dżagul
3 lata temu
No cóż, Doda cierpi na nietrzymanie stolca,- w biegu po zapewnienie sobie pierwszego miejsca na podium żenady, pewnie się poślizgnęła nie raz nie dwa na swojej dwójce.
piękna Gosia
3 lata temu
hahaha poczciwa to starowina ta babcia Dodzia o której tu niżej czytamy ze śmiechu się turlając, bo to najwieksza nudziara szol biznesu, to juz lepsza jest Rutowicz z jednorożcem albo Kinia z lisem na rekach ahhaha
Tupocik pawia
3 lata temu
Gdy na wyżebranym Sopocie, gdzie wyglądająca jak wysuszona samica pelikana jako babcia Doda kiedyś ludziom znana, wpełzła owa ptaszyca na scenę na koślawych nogach i zabeczała swój przebój pod tytułem "Wierzyciele, jestem chora nie tylko na ciele", to grzmot jej 156-ciooktanowego głosu zerwał jej z dyniogłowy berecik i tupecik z doczepami i zaniósł na Gubałówkę, aż hen pod Tatrami. Dopiero za miesiąc z okładem toprowcy będą go ściągać przy pomocy sprzętu gaśniczego z bratniej Hameryki, więc na nic Wandzine lamenty oraz Dodzi pełne trwogi krzyki. Tak 'wysokich' lotów talent ma ta babcia Doda, narodowa dodiwa z żółtymi zębami i okiem zezującym na księcia w Maroku oraz falującymi z wychudzenia udami i pieluchą w luźnym kroku. Nie chodźcie więc w góry, bo mdły zapach tłuszczu z doczepów i tupecika będzie się utrzymywał aż do października.
Chrrr...
3 lata temu
Pełen bólu krzyk budzi w środku nocy Nositorbę Stępieniek. Obraca się na drugi bok, gdzie śpi z pierdzącymi psami jego żona babcia Dodzia bez peruki wyglądająca jak Fantomas, a ona znowu tęsknie, cała we łzach krzyczy przez sen: RADEK… RADEK… RADEK…BŁAGAM...KOCHAM CIĘ... Nositorba budzi ją, a ona znowu w płacz, patrzy na niego i krzyczy O BOSZE, CO TU ROBI FANTOMAS?!!! Nositorba też w płacz i tulą się do siebie dwa dyniogłowe stwory. Zawsze to we dwoje raźniej, nie licząc bezokich psów, mniej się w kupie boją w halołinową noc.
Sasza
3 lata temu
Nie da się słuchać Dodzi seplenienia, a do tego maniery mlaskania tymi ustami jak ponton. A jej zapadnieta twarz az straszy.
Milena
3 lata temu
Doda to przegryw, czego się nie ima, to jej nie wychodzi. Zaliczyła same porażki w sporcie jako nastolatka oraz wcześnie została porażką okołoartystyczną, ponieważ już w wieku trzynastu lat wywalili ją z Bufflo. Była strachem na wróble, grała ogony w kabaretach, jest także bankrutką. Nie dziwi nikogo, że jej IQ jest tak niskie, a wygląd babci na ostatnim wirażu.
cziń
3 lata temu
Dosia Robaczewska - Stępieniek to wielkie życiowe nieszczęście! Krzywe, pałąkowate nogi i brak urody uniemożliwiły jej bycie kobietą, została więc dublerką Rafaluli. Pierwsze małżeństwo to pomyłka, ze względu na różnicę inteligencji, oczywiście na korzyść męża Radosława. Później ZAOCZNIE ukończona Zawodowa szkoła robienia z siebie pośmiewiska (ma to po jokerze?). Drugie małżeństwo z ofiarnym nositorbą również rozpada się, bo Dosia puściła się z kelnerem z Hameryki (różnica inteligencji oczywiście na korzyść kelnera, bo ma całe 57 IQ)! Co DALEJ? Bekę z Dosi mamy zapewnioną na najbliższy rok, bo odmrożona na Sylwestra babcia Dosia jonkajonc siem s pszejencia życzyła nam wszystkim przez nią ukochanym - 'Dosiego' roku! A na walentynki zawyje w dożynki! Po dożynkach przy kotlecie będzie siedzieć... na klosecie XD
Niko
3 lata temu
Nie da się słuchać seplenienia Dodzi, a do tego jej prowincjonalna maniera mlaskania tymi biednymi ustami jak stary ponton, gdy śpiewa albo mówi banialuki śmiechu warte. A jej zapadnięta twarz aż straszy - jeśli to rzeczywiście akromegalia, to za dwa lata będzie już po herbacie i nawet maska z makulatury jej nie pomoże.
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Zofia Zborowska z ciążowym brzuchem buszuje po sklepach i delektuje się lodem (ZDJĘCIA)

W oczekiwaniu na narodziny drugiego dziecka Zofia Zborowska zorganizowała sobie ostatnio wypad do centrum stolicy. Krążącą po centrum handlowym aktorkę przyuważył paparazzo.
9.

Gigi Hadid i Bradley Cooper PUBLICZNIE wymieniają czułości. Robi się między nimi coraz poważniej? (ZDJĘCIA)

Romans Bradleya Coopera i młodszej od niego o 20 lat Gigi Hadid nabiera rumieńców. Aktor i modelka regularnie widywani są podczas romantycznych randek w Nowym Jorku. Pasują do siebie?
8.

Córka Izy Macudzińskiej z "Królowych życia" rośnie jak na drożdżach! Eliza przeszła TOTALNĄ METAMORFOZĘ (ZDJĘCIA)

Wszyscy pamiętamy malutką Elizkę, córkę Izabeli Macudzińskiej, jak przemykała przed kamerami "Królowych życia". Od czasu zdjęcia z programu z anteny dziewczyna sporo się zmieniła. Poznalibyście ją jeszcze?
7.

Borys Szyc łamie przepisy na mieście. Zaparkował na zakazie, aby następnie zawrócić na podwójnej ciągłej (ZDJĘCIA)

Podczas ostatniego wypadu na miasto Borys Szyc najwidoczniej zapomniał nieco o przepisach ruchu drogowego. Aktor zaparkował auto w niedozwolonym miejscu, a później wykonał manewr zawracania na podwójnej ciągłej.
6.

Gwiazdy brylują na premierze spektaklu: Katarzyna Skrzynecka, Edyta Zając, Katarzyna Bosacka (ZDJĘCIA)

Na premierze spektaklu "Rodzinne piekiełko" nie zabrakło znanych twarzy. Na wydarzeniu pojawiły się m.in. Katarzyna Skrzynecka w sukience z głębokim dekoltem i Edyta Zając w odważnym kombinezonie. Na ściance pozowała też Katarzyna Bosacka.
5.

Gwiazdy na premierze drugiej części "Diuny": Malwina Wędzikowska, Paulina Krupińska i Katarzyna Zillmann z partnerką (ZDJĘCIA)

W środę wieczorem odbyła się polska premiera drugiej części filmu "Diuna". Na wydarzeniu nie zabrakło rodzimych celebrytów. Zobaczcie, kto najlepiej zaprezentował się na ściance.
4.

Paweł Królikowski odszedł cztery lata temu. Rodzina odwiedziła jego grób w rocznicę śmierci (ZDJĘCIA)

27 lutego minęły cztery lata od śmierci Pawła Królikowskiego. Liczna rodzina uczciła jego pamięć, spotykając się przy grobie aktora. Na miejscu niespodziewanie pojawili się paparazzi.
3.

TYLKO NA PUDELKU: Tak wygląda apartament mieszkanki Złotej 44: salon z widokiem, marmurowa łazienka, luksusowe dodatki (ZDJĘCIA)

Mieszkanka Złotej 44 oprowadziła Pudelka po wnętrzach swojego apartamentu na 45. piętrze. Izabela Tomaszewska może pochwalić się salonem i sypialnią z widokiem na stolicę oraz pokaźną kolekcją markowych dodatków.
2.

56-letni David Guetta i jego młodsza o 24 lata CIĘŻARNA ukochana przyłapani na CZUŁOŚCIACH. DJ pochwalił się imponującą formą (ZDJĘCIA)

56-letni David Guetta i jego młodsza o 24 lata ukochana, wkrótce powitają na świecie swoją pierwszą wspólną pociechę. Ostatnio paparazzi przyłapali parę na jednej z plaży na Florydzie. Miłość kwitnie?
1.

Znane pary z DUŻĄ RÓŻNICĄ WIEKU. Rekordzistów dzieli prawie 50 lat: Cieślak i Miszczak, Kondrat i Turnau, Tuchlińska i Wojciechowski (ZDJĘCIA)

Jak pokazują liczne przykłady, wiek nie jest żadną przeszkodą w budowaniu udanych związków. W polskim show-biznesie nie brak par z dużą różnicą wieku, które udowadniają, że miłość nie patrzy na cyfry w peselu.