Trwa ładowanie...
Przejdź na

"To zdemoralizowane chuje! Nie podam im ręki!"

1060
Podziel się

Hołdys i Owsiak atakują "artystów" biorących kasę za granie na Wielkiej Orkiestrze.

"To zdemoralizowane chuje! Nie podam im ręki!"
bDmXpibV

17 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Pełna kwota, jaką udało się zebrać, będzie znana dopiero, gdy zakończą się wszystkie aukcje i licytacje. Jednak już dziś można zapytać, ile za występy podczas tej imprezy zgarnęli "artyści", którzy przy okazji akcji postanowili nieźle sobie zarobić i przypozować na dobroczyńców.

Stanowisko w tej bulwersującej Polaków sprawie postanowił zabrać Zbigniew Hołdys, legenda polskiej muzyki rockowej. W opublikowanym na oficjalnej stronie internetowej mailu do Owsiaka napisał: Jeżeli jakiś artysta bierze wynagrodzenie za występ na WOŚP, to jest zdemoralizowanym chujem niewartym podania ręki. Możesz to przekazać Reutersowi jako moje oficjalne stanowisko. Zbyszek Hołdys

Owsiak w pełni podpisał się pod tymi słowami:

bDmXpibX

Zbyszek, w imieniu swoim, całej ekipy naszej Fundacji, a także organizatorów finałowych sztabów i imprez - BARDZO CI DZIĘKUJĘ ZA TE SŁOWA!

Sie ma! Jurek Owsiak

O kogo chodzi? Może czas byłoby przedstawić oficjalną listę hien, żerujących na chorych dzieciach i ludziach z dobrym sercem? Czekamy z niecierpliwością.

bDmXpicd
bDmXpicy
KOMENTARZE
(1060)
gość
12 lat temu
wiwat orkiestra i Owsiak! :)
gość
12 lat temu
Zbyszek ma racje! a granie dla Orkiestry powinna byc powodem do dumy, a nie do zarobienia...przeciez te gwiazdeczki i tak sa absurdalnie bogate.
gość
12 lat temu
jak można prosić o kasę WOSP... wstyd
bDmXpicz
gość
12 lat temu
Owsiak jest rewelacyjny, niech Orkiestra gra i gra, jeszcze wiele lat!
gość
12 lat temu
Feel to hiena! Kupicha do piachu!
Najnowsze komentarze (1060)
gość
7 lat temu
Holdys , a kto chcial by podac tobie reke . ? Moze smykniesz flasze z gwinta ?
gość
9 lat temu
...hołdys !!!! sam jesteś tym palcem ....kto ci pozwolil wyzywac innych !!! myslisz, że kim ty jestes co???? średniowiecze i do dołu już czas a nie wypowiadać się na temat innych ..popatrz na siebie ... hi hi hi ...żenujący jestes facet!!!
gość
9 lat temu
chujdys
gość
9 lat temu
Rozumiem, że jesteś jeszcze młody (-a) i naiwny (-a)..
kwachu
9 lat temu
sam jesteś małym chujem
adr
9 lat temu
haha tępi się ludzi za to że chcą pieniądze za swoją pracę? słabe zbychu chcesz to graj nawet dopłacaj a nie wymagaj tego od innych ok? bo gówno cie to obchodzi
gość
9 lat temu
nowy podatek - od owsiaka
gość
9 lat temu
Bo Reutersa obchodzi co Hołdys ma do powiedzenie, hehe.
bDmXpicr
!!
9 lat temu
co za cham z tego hołdysa!!
gość
9 lat temu
leż ten pan? Hołdys ma kulturę????????????? Po prostu p*****k!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Wystaw Pan ch00yA na aukcję WOŚP ;)
herr mann Goe...
9 lat temu
sikiem prostym olewam upośledzonego owsika i jego bandę żebraków którzy niczym rumuńskie dzieci proszą o jałmużnę łapiąc za rękaw . Nie wspieram nikogo i niczego ! żyje własnym życiem i mam się bardzo dobrze !
gość
9 lat temu
ciekawy jestem kto płaci za paliwo w samochodach POlicji w czasie trwania całej tej prywatnej imprezki, kto płaci za ochronę osób z puszkami kto zapłacił za F-16 lecące obok samolotu LOT z owsikiem na pokładzie jak i za inne rzeczy.
gość
9 lat temu
Owsiak jest zdemoralizowanym ch*jem żerującym na orkiestrze. Żarobki miesięczne jego zony, szefowej zarządu, to 11.000 zł z premiami.
...
Następna strona
bDmXpicT