Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Agata Rubik chwali się świadectwami córek i zdradza, jaka była jej najwyższa średnia w szkole

374
Podziel się:

Agata Rubik postanowiła uczcić zakończenie roku szkolnego córek, pokazując światu ich świadectwa. Celebrytka pochwaliła się świetnymi wynikami starszej pociechy, Heleny i przy okazji zdradziła, jak sama radziła sobie w czasach szkolnych.

Agata Rubik chwali się świadectwami córek i zdradza, jaka była jej najwyższa średnia w szkole
Agata Rubik chwali się świadectwami córek (Instagram)

Agata i Piotr Rubikowie od lat tworzą jeden z najbardziej zgranych duetów polskiego show biznesu. Małżonkowie, którzy niedawno świętowali 14. rocznicę ślubu, wyjątkowo chętnie relacjonują wspólne życie na Instagramie. Prym w tej dziedzinie bez wątpienia wiedzie Agata. Żona Rubika na co dzień spełnia się jako etatowa influencerka. Celebrytka na bieżąco dokumentuje w sieci rodzinne wakacje czy postępy w odchudzaniu, regularnie odpowiada także na pytania fanów. Wyjątkowo chętnie chwali się również rodzinną sielanką, pokazując zdjęcia w towarzystwie męża oraz dwóch córek: Heleny i Alicji.

W czwartek Agata Rubik ogłosiła na InstaStories, że jej pociechy właśnie zakończyły kolejny rok edukacji. Choć większość uczniów świętowała zakończenie roku szkolnego w miniony piątek, Helena i Alicja dopiero tydzień później oficjalnie rozpoczęły okres wakacyjny. Córki Rubików nie uczęszczają bowiem do publicznej placówki, lecz do prestiżowej The British School of Warsaw, w której za rok nauki należy zapłacić od 37 do prawie 90 tysięcy złotych.

Oficjalnie wakacje - napisała Rubik.

Z okazji rozpoczęcia dwumiesięcznych wakacji żona Piotra Rubika pochwaliła się w sieci świadectwami córek. Przy okazji postanowiła zaprezentować obserwatorom, z jakimi ocenami jej starsza pociecha zdała do następnej klasy.

Zobacz także: #34 - Rozenek kłamie, a Edzia odlatuje w kosmos

Okazuje się, że Helena siódmą klasę ukończyła ze świetnymi wynikami oraz wzorowym zachowaniem. Na świadectwie dziewczynki znalazł się więc czerwony pasek. Dumna Agata Rubik pokazała fanom szczegółowy wykaz ocen starszej pociechy. Na drugiej stronie świadectwa Heleny znajdowały się niemal same oceny celujące. Pociecha Rubików świetnie radzi sobie zarówno z przedmiotami ścisłymi, jak i humanistycznymi, w tym dwoma językami obcymi, angielskim i francuskim.

Na świadectwie Heleny Rubik znalazły się jedynie dwie oceny bardzo dobre, z wuefu oraz... muzyki. Agata Rubik zdawała się być nieco rozbawiona drugą z ocen i wywołała do odpowiedzi Piotra Rubika, który jest przecież profesjonalnym dyrygentem i kompozytorem.

Córeczka tatusia - żartowała, oznaczając na zdjęciu świadectwa profil męża.

Rubik nie kryła dumy z osiągnięć córki i jej imponującej średniej. Celebrytka zdradziła także, jaki był najlepszy wynik, z którym udało się jej ukończyć klasę w czasach szkolnych.

Brawo Hela, średnia 5,9. Moja najwyższa średnia w szkole - 5,5. Tatuś miał inną skalę, więc się nie liczy - wyznała.

Gdy Agata chwaliła na InstaStories osiągnięcia starszej z córek, młodsza z jej pociech postanowiła przypomnieć mamie, że też radzi sobie świetnie.

Ja jestem zdolna - wtrąciła Alicja.

No ty też. Ale jeszcze nie masz pasków - odpowiedziała celebrytka, tuląc dziewczynkę.

Żona Piotra Rubika pochwaliła się także, iż oprócz czerwonego paska na świadectwie jej starsza córka otrzymała inne wyjątkowe wyróżnienie - dyplom "za bycie osobą, z którą pracownicy szkoły żegnają się z największym smutkiem".

To mnie wzruszyło na maxa - wyznała dumna mama.

Zobaczcie, jak Agata Rubik świętuje zakończenie roku szkolnego córek.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(374)
plis
7 miesięcy temu
Breaking News! Nikogo nie obchodzą świadectwa Waszych dzieci, czy to dzieci celebrytów czy "zwykłych". NIKOGO.
grtgrt
7 miesięcy temu
Teraz młodsza córka czuje się gorsza i będzie na siłę chciała mieć pasek, bo mama dała tak jej do zrozumienia.
Dorota
7 miesięcy temu
ta kobieta jest tak straszna ze nie mozna jej sluchac , ma w sobie cos odpychajacego
Yti
7 miesięcy temu
Co za porąbane czasy .....wszystko dla poklasku... Niech mówią, że to nie jest próżność.... 🤦
Lola
7 miesięcy temu
Jeżu wiadomo ze pracownikom najciężej się pożegnać z ich córka, w końcu robią im najwieksza reklamę xd
Najnowsze komentarze (374)
Gość
7 miesięcy temu
Rubikowie, to tacy Janusze. Wszystkim się chwała. Niby trzymają dietę ale jak gdzieś coś za darmo to nie mogą się najeść i napić. Zastanawia mnie skąd tyle kasy na ciągłe długie podróże... On średni muzyk. Koncertów niewiele, próby tuż przed występem...dziwne to...ona pani NIKT.... WAŻNE TO DOBRZE SIĘ USTAWIC.
eno
7 miesięcy temu
Za moich czasów 6 na koniec mógł dostać ktoś, kto reprezentował szkołę na różnych zawodach i konkursach miejskich, wojewódzkich i zdobywał w nich pierwsze trzy miejsca lub doszedł do finału ogólnopolskiego. Zrobienie zadania z gwiazdką nie dawało takich możliwości.
bassa
7 miesięcy temu
"Celujący" dziś to jak "bardzo dobry" 30 lat temu. Nie ma się czym tu chwalić. Tym bardziej, że za oceny zapłacono i to sporo. W klasie mojego dziecka wszyscy mają 6 z muzyki. Czy wszystkie są doskonałe i wykraczają wiedzą poza program nauczania? Nie. Wszystkie uczą się piosenek na pamięć i ogólnej wiedzy o najsłynniejszych kompozytorach. Nic nadzwyczajnego. Tylko jedno dziecko wyróżnia się na tle klasy, bo zna nuty, potrafi grać na instrumencie i muzyczną wiedzą przerasta nauczyciela. To dziecko też ma 6 z muzyki. Czy jest to sprawiedliwe w odniesieniu do całej klasy. Nie. tak właśnie wygląda obecnie ocenianie wiedzy i zaangażowania dzieci.
Gosc
7 miesięcy temu
W prywatnej szkole ? Bez komentarza , moim zdaniem tak sie chwala tylko niedowartosciowani ludzie.
wstyd
7 miesięcy temu
Za pieniadze to 7 będą nawet......
katik
7 miesięcy temu
Dziewczynki śliczne, świetnie jeśli mądre, ale rodzice nie wiem co mają w głowach. Sieczkę? Robić coś takiego własnym dzieciakom? Ludzie idźcie do psychologa i porozmawiajcie jak takie zachowania odbiera dziecko. Poza tym celujący (6) jest dawany za szczególne osiągnięcia (np. zawody, dobra lokata na olimpiadzie), a nie za opanowanie podręcznika w 100% .
Hmmm
7 miesięcy temu
Jak myślicie, co jest bardziej prawdopodobne: to, że dziewczyna zostanie naukowcem czy to, że pójdzie w ślady mamy, czyli modeling i wyjście za mąż za bogatego? Influencerem każdy może być, ale naukowcem już nie. Ciekawe, czym mamusia pochwali się za 10 lat...
wer
7 miesięcy temu
w prywatnych szkolach potrafia zwolnic nauczyciela za to ze nie chce dac wyzszej oceny koncowej (bo rodzice oczekuja wyzszej)
przykro
7 miesięcy temu
W moich szkołach, państwowych, celujące miało się za łapówki, a uczciwie nawet za pierwsze miejsce w zawodach szachowych facet od wychowania fizycznego nie chciał dać szóstki na koniec roku, bo mnie nie lubił. Nie reagowałam pozytywnie na jego flirty i głupie nacechowane seksualnie teksty. Powiedział, że da na półrocze szóstkę, bo zawody były w pierwszym półroczu, a na koniec roku nie i się śmiał, że nie będę mieć tego na świadectwie. Wygrane zawody nie liczyły mi się na świadectwie. Za to dziewczynka, których rodziców ten facet od wychowania fizycznego miał za sąsiadów miała szóstkę, a jej bogata koleżanka również chociaż nie zajmowały nigdzie pierwszego miejsca. Kiedyś udało mi się też zająć wysokie miejsce w konkursie Kangur Matematyczny i też nie miałam szóstki, a uważam, że za wysokie miejsce w takim konkursie należałaby się taka ocena i wiele zależało od dobrej woli nauczycielki. Moi rodzice nie byli bogaci, ani nie byli bywalcami w domu nauczycielki i nikt mi nie chciał naciągać ocen, a wręcz obniżać. Najlepiej napisałam test na koniec roku w podstawówce, straciłam tylko jeden punkt, a pasek miałam tylko w czwartej klasie, a później nie. To były jeszcze czasy, kiedy później szło się do gimnazjum.
wwww
7 miesięcy temu
Niby dobrze, ale one chodzą do płatnej szkoły, a wiadomo, że jeśli dzieci w płatnej szkole mają niskie oceny, to taka szkoła nie jest popularna wśród rodziców. U mnie w szkole uczciwe szóstki były tylko za wysokie miejsce na olimpiadzie - jeśli chodzi o zwykłe przedmioty, albo na zawodach sportowych. W innych przypadkach trzeba było dać w łapę, albo rodzice dziecka musieli być znajomymi, lub krewniakami nauczyciela.
Jbb
7 miesięcy temu
Jak już to pisze się censured a nie consured tacy wielcy państwo a pisać nie potrafią poprawnie
Cipencja
7 miesięcy temu
Ja też dobrze się zapowiadałam,mogłam mieć czerwone paski,ale dostałam na łeb w młodym wieku i nic z tego nie wyszło.Ale IQ pozostało w normie ;p
Dude
7 miesięcy temu
Jejku, jak dobrze jak Agata ma jakikolwiek makijaż!
Zdegustowana
7 miesięcy temu
Wstyd proszę pani,wstyd... Jest pani wyniosła...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie