Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła rocznicę śmierci męża, wrzucając do jeziora WIENIEC ZE ZNICZEM

133
Podziel się:

Dziennikarka wraz z najbliższymi Piotra Woźniaka-Staraka wypłynęła na jezioro Kisajno, na którym rok temu zginął producent.

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła rocznicę śmierci męża, wrzucając do jeziora WIENIEC ZE ZNICZEM
Agnieszka Woźniak-Starak upamiętniła zmarłego męża (ONS)

Właśnie mija rok odkąd Agnieszka Woźniak-Starak straciła męża. Piotr zginął w tragicznym wypadku motorówki na mazurskim jeziorze, wypadając za burtę przy wykonywaniu manewru skrętu. Po trwających pięć dni poszukiwaniach udało się odnaleźć ciało 39-letniego producenta filmowego. Pogrzeb założyciela Watchout Studio odbył się pod koniec sierpnia minionego roku w Konstancinie-Jeziornej.

Pochówek mężczyzny od początku wzbudzał kontrowersje. Milionera pochowano na terenie prywatnej posiadłości należącej do rodziny Staraków. Jednakże prawdopodobnie tuż przed 40. urodzinami Piotra, które obchodziłby 10 lipca, urnę z prochami zdecydowano się przenieść na warszawskie Powązki.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek wspiera Woźniak-Starak: "Pokazuje niezwykły hart ducha"

Choć z okazji pierwszej rocznicy śmierci męża Agnieszka nie zdecydowała się na żadną publikację w sieci, nie zapomniała godnie upamiętnić ukochanego. Jak udało się dowiedzieć Faktowi, dziennikarka wraz z najbliższymi Piotrka pojechała do Fuledy, gdzie mieści się rezydencja rodziny Staraków. Według doniesień tabloidu wraz z między innymi Anną Woźniak-Starak i Jerzym Starakiem wypłynęła na jezioro Kisajno, do którego wrzuciła wieniec ze zniczem.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(133)
Agas
4 lata temu
Żal człowieka, ale żal też tych co zostali i czują ból i tęsknotę, u mnie w piątek minie rok od śmierci ważnej dla mnie osoby, ciagle boli, czas nie leczy ran , tęsknota ogromna
Szok
4 lata temu
Ale ten czas leci, nie mogę uwierzyć, że to już rok...
Looo
4 lata temu
Żył jak chciał. Umarł jak chciał. Dobrze, że nikogo nie zabrał ze sobą.
gość
4 lata temu
To już rok... A pamiętam jak dziś blokadę komentarzy na jego temat we wszelkich serwisach i żenujące sążniste artykuły tutaj szczerze sławiące chwałę bohatera jak towarzysza Mao. To były ciężkie, haniebne i pamiętne chwile dla wolności słowa w Polsce. Dziś podobna szopka. Tylko komentarze są. Przez moment.
tytry
4 lata temu
od roku na jeziorze w Fuledzie panuje cisza i spokój...
Najnowsze komentarze (133)
bbc
3 lata temu
Dzisiaj mija 2,5 roku od śmierci Mojego męża.Odszedł na "wieczna wachtę"na Morzu Północnym.Nie ma wieczoru bym Go nie opłakiwała.Tęsknie bardzo.Współczuję Agnieszce.Ale życie toczy się dalej.
Gosc
4 lata temu
Cos ty z siebie zrobila kobieto kasa wali a dzieci chore morze datki z twojej reki
gosc
4 lata temu
szkoda,zal,czas goi rany ale nie tak szybko.
juzek
4 lata temu
a Ewcia tez była? ubrana, czy jak zwykle na golasa?
xyz
4 lata temu
Wieniec ze zniczem do jeziora?
Morskie Oko
4 lata temu
Uczciła ? Co to za sformułowanie w odniesieniu do czyjejś rocznicy śmierci? A swoją drogą - czy Pudel nie przełamuje pewnej bariery intymności? Ta pani niewątpliwie chce popularności ( z tego żyje) ale to jest naprawdę jej prywatne terytorium i nie pchajcie tam się z kaloszami !
mmik
4 lata temu
niesamowite!!!
Ech Wy sępy..
4 lata temu
Szkoda, że "udało Wam się dowiedzieć".. Szkoda, że p.Rozenek celberyci się także na tej ogromnej tragedii i cierpieniu Agnieszki Woźniak-Starak.. Zostawcie ich już w spokoju, uszanujcie ich cierpienie i godność z jakim je znoszą, starając się żyć dalej, mimo wszystko - bez "odcinania kuponów" od własnego bólu (co tak wielu innych robi..). Prawdziwe współczucie to wspieranie "po cichu" dobrą myślą, dobrym życzeniem, modlitwą..
olo
4 lata temu
wrzucić zapalony znicz do jeziora, genialne!
kikiluo
4 lata temu
bogaci umierają inaczej. my się szczypiemy jaka wiązanka i znicz na wszystkich świętych bo przecież "bardzo potrzebna" umar)emy świeczka ale sąsiedzi patrzą więc bierzemy ten większy. A ci co roku będą jeździć do fuledy
Fun
4 lata temu
Trzeba było się pokazać
Gfv
4 lata temu
Czy to rodzina kupuje te artykuły na pudelku?
Boo
4 lata temu
A może by tak nic jezior nie wrzucać? Żałoba, żałobą ale bez przesady
gsgegs
4 lata temu
to powinien być mandat za zaśmiecanie
...
Następna strona