Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
Ivy
|

Agnieszka Woźniak-Starak z rodziną i znajomymi CZCZĄ PAMIĘĆ Piotra Woźniaka-Staraka (ZDJĘCIA)

671
Podziel się:

W drugą rocznicę tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, jego bliscy wypłynęli na mazurskie jezioro, aby złożyć na wodzie pamiątkowy wieniec.

Agnieszka Woźniak-Starak z rodziną i znajomymi CZCZĄ PAMIĘĆ Piotra Woźniaka-Staraka (ZDJĘCIA)
Druga rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka (Pudelek Exclusive)

Piotr Woźniak-Starak zmarł dwa lata temu w wyniku tragicznego wypadku na Mazurach. Producent filmowy wypadł nocą z motorówki, którą pływał po jeziorze Kisajno. Jego ciało odnaleziono po pięciu dniach szeroko zakrojonych poszukiwań.

Śmierć 39-latka wstrząsnęła jego bliskimi i całym polskim show biznesem.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak planuje ślub przyjaciółki

Pamięć o Piotrze Woźniaku-Staraku wciąż żyje przede wszystkim w sercach jego rodziny i przyjaciół. W środę do rodzinnej posiadłości w Fuledzie przybyli bliscy producenta filmowego, aby wspólnie uczcić drugą rocznicę jego śmierci.

Podzieleni na dwie grupy wypłynęli łódkami na jezioro, gdzie złożyli wieniec i znicz. Agnieszka Woźniak-Starak płynęła mniejszą motorówką, osłaniając się od wiatru kapturem.

Dziennikarka jeszcze poprzedniego wieczoru prowadziła Top of the Top Sopot Festival 2021. Ponoć czarna kreacja, którą założyła, miała symboliczne znaczenie.

Zobaczcie zdjęcia z rodzinnych uroczystości ku pamięci Piotra Woźniaka-Staraka.

Pudelek ma swoją grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(671)
megu
3 lata temu
ekstra, ta puszka się później będzie walać na dnie :/
Ona
3 lata temu
Nie trzeba zanieczyszczać jeziora z tej okazji.
Nick
3 lata temu
A ten syf później ktoś łaskawie sprząta, czy niech pływa wśród innych śmieci? Bo wieniec ulegnie biodegradacji, ale ta puszka raczej niekoniecznie...
Mon
3 lata temu
Trochę niesmaczne podglądać ludzi w tak bardzo intymnej chwili...
słabe Aga
3 lata temu
Gdyby mój mąż o 2-3 w nocy pływał z młodą dziewczyną na środku jeziora to raczej bym się tak mocno nie angażowała w jego opłakiwanie...Honor i duma by mi nie pozwoliły.
Najnowsze komentarze (671)
Ewa T
2 lata temu
Ludzie zostawcie ja w spokoju. Jej życie, jej tragedia. Nie wbijajcie szpil nienawiści. Lepiej wam teraz ?
ellii
2 lata temu
Szkoda chłopaka, gdyby stara cwaniara lecąca na jego majątek, a nie na niego, go nie zbajerowała, żyłby długo i szczęśliwie, ku szczęściu i radości matki i prawdziwej rodziny. Modliszka kuta na cztery nogi, aż dziw że jego matka jeszcze jej nie przegoniła z jego domu i majątku
xymena
2 lata temu
Najlepsza ta stara puszka po farbie wyciągnięta z krzaków, to ci dopiero szacunek dla zmarłego, cała akcja chyba znowu po pijaku....
bodek509
3 lata temu
To jakaś pomyłka! Przecież, odnaleziono jego ciało! Więc kwiaty kładzie się na grobie! Nie na wodzie! To przywilej dla marynarzy ,których ciał nie odnaleziono! A ona znowu ślizga się nie tylko na nazwisku, ale robi sobie nadal reklamę? Wykorzystała tragedię by powrócić do tv..z marnym skutkiem, gdzie teraz na siłę robią z niej gwiazdę, którą nie była nawet kiedy nie była jeszcze Starak!
haharr
3 lata temu
"Ponoć czarna kreacja, którą założyła, miała symboliczne znaczenie" -Pudel zwariowałeś? Na rocznicę i zapalenie znicza w kwiecistych gaciach i jest ok, a na festiwal(czyli do pracy) w czerni czyli żałobie? Przegięty komentarz,bo pokazuje, że ta załoba to na pokaz. Tak wynika z Pudlowej logiki,niestety. Żałosne.
Jasiek
3 lata temu
W rocznicę śmierci to się składa kwiaty i zapala znicze na grobie. A to jakaś nowa religia i zwyczaje? Niby takie nowoczesne?
Tragikomedia....
3 lata temu
Powinni mu kilka " kresek" bialego proszku podrzucic!!!!
hi hi
3 lata temu
przedstawienie dla gawiedzi...piotrek świenty nie był w tych ostatnich chwilach...
Fela
3 lata temu
Nie widzę w tym szczerości po stronie aws
Renata
3 lata temu
A włosy to doczepia bo to widać za dużo ich nie widac
Gośc
3 lata temu
Do końca swojego życia będzie miała wyrzuty sumienia, że mógłby chłopak żyć, gdyby nie zostawiła Go w tej restauracji. Podobno z Nim była . Chłopak sobie wypił, być może nie zachowywał się elegancko i poświęcał sporo uwagi kelnerce, ale mimo wszystko , nie zostawiłabym Go , wręcz odwrotnie. Zrobiłabym wszystko, żeby wrócił ze mną do domu. Przenigdy nie położyłabym się spokojnie spać. Chyba, żebym nie kochała swojego męża i byłoby mi wszystko jedno, kiedy przyjdzie. Chłopak żyłby, gdyby miał inną, troskliwą żonę, nie unoszącą się głupią ambicją i wyższością.
Dana
3 lata temu
Kobieto po co się kompromitujesz i robisz theater z tragedii.
meg
3 lata temu
Żenujące przedstawienie :(
Tyle
3 lata temu
Modlitwa i Msza.a nie puszka!!!
...
Następna strona