Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Agnieszka Woźniak-Starak z rodziną i znajomymi CZCZĄ PAMIĘĆ Piotra Woźniaka-Staraka (ZDJĘCIA)

671
Podziel się:

W drugą rocznicę tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, jego bliscy wypłynęli na mazurskie jezioro, aby złożyć na wodzie pamiątkowy wieniec.

Agnieszka Woźniak-Starak z rodziną i znajomymi CZCZĄ PAMIĘĆ Piotra Woźniaka-Staraka (ZDJĘCIA)
Druga rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka (Pudelek Exclusive)

Piotr Woźniak-Starak zmarł dwa lata temu w wyniku tragicznego wypadku na Mazurach. Producent filmowy wypadł nocą z motorówki, którą pływał po jeziorze Kisajno. Jego ciało odnaleziono po pięciu dniach szeroko zakrojonych poszukiwań.

Śmierć 39-latka wstrząsnęła jego bliskimi i całym polskim show biznesem.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak planuje ślub przyjaciółki

Pamięć o Piotrze Woźniaku-Staraku wciąż żyje przede wszystkim w sercach jego rodziny i przyjaciół. W środę do rodzinnej posiadłości w Fuledzie przybyli bliscy producenta filmowego, aby wspólnie uczcić drugą rocznicę jego śmierci.

Podzieleni na dwie grupy wypłynęli łódkami na jezioro, gdzie złożyli wieniec i znicz. Agnieszka Woźniak-Starak płynęła mniejszą motorówką, osłaniając się od wiatru kapturem.

Dziennikarka jeszcze poprzedniego wieczoru prowadziła Top of the Top Sopot Festival 2021. Ponoć czarna kreacja, którą założyła, miała symboliczne znaczenie.

Zobaczcie zdjęcia z rodzinnych uroczystości ku pamięci Piotra Woźniaka-Staraka.

Pudelek ma swoją grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(671)
megu
rok temu
ekstra, ta puszka się później będzie walać na dnie :/
Ona
rok temu
Nie trzeba zanieczyszczać jeziora z tej okazji.
Nick
rok temu
A ten syf później ktoś łaskawie sprząta, czy niech pływa wśród innych śmieci? Bo wieniec ulegnie biodegradacji, ale ta puszka raczej niekoniecznie...
Mon
rok temu
Trochę niesmaczne podglądać ludzi w tak bardzo intymnej chwili...
słabe Aga
rok temu
Gdyby mój mąż o 2-3 w nocy pływał z młodą dziewczyną na środku jeziora to raczej bym się tak mocno nie angażowała w jego opłakiwanie...Honor i duma by mi nie pozwoliły.
Najnowsze komentarze (671)
Ewa T
7 miesięcy temu
Ludzie zostawcie ja w spokoju. Jej życie, jej tragedia. Nie wbijajcie szpil nienawiści. Lepiej wam teraz ?
ellii
7 miesięcy temu
Szkoda chłopaka, gdyby stara cwaniara lecąca na jego majątek, a nie na niego, go nie zbajerowała, żyłby długo i szczęśliwie, ku szczęściu i radości matki i prawdziwej rodziny. Modliszka kuta na cztery nogi, aż dziw że jego matka jeszcze jej nie przegoniła z jego domu i majątku
xymena
7 miesięcy temu
Najlepsza ta stara puszka po farbie wyciągnięta z krzaków, to ci dopiero szacunek dla zmarłego, cała akcja chyba znowu po pijaku....
bodek509
rok temu
To jakaś pomyłka! Przecież, odnaleziono jego ciało! Więc kwiaty kładzie się na grobie! Nie na wodzie! To przywilej dla marynarzy ,których ciał nie odnaleziono! A ona znowu ślizga się nie tylko na nazwisku, ale robi sobie nadal reklamę? Wykorzystała tragedię by powrócić do tv..z marnym skutkiem, gdzie teraz na siłę robią z niej gwiazdę, którą nie była nawet kiedy nie była jeszcze Starak!
haharr
rok temu
"Ponoć czarna kreacja, którą założyła, miała symboliczne znaczenie" -Pudel zwariowałeś? Na rocznicę i zapalenie znicza w kwiecistych gaciach i jest ok, a na festiwal(czyli do pracy) w czerni czyli żałobie? Przegięty komentarz,bo pokazuje, że ta załoba to na pokaz. Tak wynika z Pudlowej logiki,niestety. Żałosne.
Jasiek
rok temu
W rocznicę śmierci to się składa kwiaty i zapala znicze na grobie. A to jakaś nowa religia i zwyczaje? Niby takie nowoczesne?
Tragikomedia....
rok temu
Powinni mu kilka " kresek" bialego proszku podrzucic!!!!
hi hi
rok temu
przedstawienie dla gawiedzi...piotrek świenty nie był w tych ostatnich chwilach...
Fela
rok temu
Nie widzę w tym szczerości po stronie aws
Renata
rok temu
A włosy to doczepia bo to widać za dużo ich nie widac
Gośc
rok temu
Do końca swojego życia będzie miała wyrzuty sumienia, że mógłby chłopak żyć, gdyby nie zostawiła Go w tej restauracji. Podobno z Nim była . Chłopak sobie wypił, być może nie zachowywał się elegancko i poświęcał sporo uwagi kelnerce, ale mimo wszystko , nie zostawiłabym Go , wręcz odwrotnie. Zrobiłabym wszystko, żeby wrócił ze mną do domu. Przenigdy nie położyłabym się spokojnie spać. Chyba, żebym nie kochała swojego męża i byłoby mi wszystko jedno, kiedy przyjdzie. Chłopak żyłby, gdyby miał inną, troskliwą żonę, nie unoszącą się głupią ambicją i wyższością.
Dana
rok temu
Kobieto po co się kompromitujesz i robisz theater z tragedii.
meg
rok temu
Żenujące przedstawienie :(
Tyle
rok temu
Modlitwa i Msza.a nie puszka!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie