Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy polecą na święta do Szwajcarii. "Nie będzie mojej córki, zięcia"

162
Podziel się

"Tam jest moja siostra, w tym roku zmarł jej mąż" - ujawnia były prezydent Aleksander Kwaśniewski.

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy polecą na święta do Szwajcarii. "Nie będzie mojej córki, zięcia"
Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy spędzą święta w Szwajcarii (East News)
bDIuAOBN

Dokładnie za tydzień zasiądziemy do wigilijnych stołów. Tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą jednak inne niż wszystkie. W związku z pandemią koronawirusa będziemy musieli ograniczyć spotkania rodzinne.

To szczególnie trudna sytuacja dla osób, które do tej pory spędzały święta w licznym gronie tak jak na przykład rodzina Kwaśniewskich. Zawsze było u nich gwarno, stół uginał się od potraw, a pod choinką piętrzyły się prezenty.

bDIuAOBP
Zobacz także: Kwaśniewski o trudnych świętach: Spędzimy je w górach w Szwajcarii

Niestety w tym roku będzie inaczej, nie tylko z powodu pandemii. Aleksander Kwaśniewski jest bowiem w żałobie po śmierci szwagra. W związku z tym wraz z żoną, Jolantą Kwaśniewską, były prezydent zdecydował się wyjechać w góry do Szwajcarii, aby wesprzeć siostrę opłakującą męża.

Tam jest moja siostra, w tym roku zmarł jej mąż. Święta spędzimy w gronie: żona, moja siostra, ja, czyli we troje, jako reprezentanci tego samego pokolenia. Nie będzie mojej córki, zięcia, młodszych ludzi - ujawnił polityk w programie Wirtualnej Polski Newsroom.

bDIuAOBV
bDIuAOBW
bDIuAOCq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(162)
Renata
miesiąc temu
Najlepszy prezydent, najładniejsza pierwsza dama!
mick
2 miesiące temu
Trzeba zajrzeć do banku.
Egościu
2 miesiące temu
Ależ Państwu musi być smutno wiedząc już , że jedyna córka i zięć nie spędzą z Wami tych najbardziej rodzinnych i fajnych świąt. W takim momencie to "dobrze" ,że nie macie Państwo wnuków bo smutek byłby tysiąc krotnie dotkliwszy. Zawsze darzyłam Państwa ogromną sympatią a Olka Jej Kubuś i Wasze zwierzaki są dopełnieniem Waszej sympatycznej rodziny. Pana Prezydenta zawsze bardzo ceniłam za to, że /do tej pory tak jest/ nigdy nikogo nie opluwał, nie poddawał się emocją przynajmniej wypowiadając się publicznie a przede wszystkim mówił płynnie, piękną polszczyzną. Ma Pan dar wypowiadania się czego brakuje wielu politykom. Oboje Państwo mieliście i macie klasę , której brakuje zdecydowanej większości polityków z pierwszych stron gazet zarówno prawej i lewej strony opcji politycznych.
bDIuAOCr
Wiki
2 miesiące temu
Super prezydent. Podpisał konkordat i pokazał, że jest bardziej sprzedajny kościołowi niż PIS. Nawet nie miał odwagi ruszyć tego kompromisu aborcyjnego w strachu przed kościołem. Ludzie - pacynki u góry się zmieniają i wasze marsze nic nie dadzą tylko wypromują kolejnych karierowiczów typu Lempart, która teraz pięknie popłaci sobie Waszymi pieniędzmi olbrzymie długi komornicze. Olo obecnie nic nie robi ani jego żona, ale żyją jak milionerzy - ciągle Alpy, zakupy, wyjazdy, metki. No ciekawe za co? Takie bajki panie Kwaśniewski i Jolanto to dla gawiedzi. Może kiedyś wyjdzie ile przepraliście pieniędzy przez wasze fundacje.
Magda
2 miesiące temu
Możecie pisać ci chcecie ale oni to klasa sama w sobie... Dudowie mogą im buty lizać... Taka prawda.
Dyktafon
2 miesiące temu
Pamiętamy towarzyszą Stolzmana jak obiecywał każdemu młodemu mieszkania przed wyborami i jak został prezydentem chwiał się nad grobami wymordowanych polskich oficeröw w Charkowie!
Lpg
2 miesiące temu
Skąd w "pudełku" taki sentyment do byłych aparatczyków... i jak zwykle pozdrowienia dla moderatorów po raz kolejny...... A pies was...
Pablo
2 miesiące temu
To już nie Filipiny?
Franko
2 miesiące temu
Moze se wnuka kupią
Gerry
2 miesiące temu
Nie działał w polskim interesie
Fela
2 miesiące temu
Po co niewierzącym święta Bożego Narodzenia
Fela
2 miesiące temu
Smutne że oni tak długo byli na, szczycie. Stracony czas dla PL
Ert
2 miesiące temu
Para kosztem. Narodu
bDIuAOCj
lila
2 miesiące temu
raczej kumpel dla kumpli a nie prezydent POLSKI
...
Następna strona
bDIuAOCL