Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy polecą na święta do Szwajcarii. "Nie będzie mojej córki, zięcia"

162
Podziel się:

"Tam jest moja siostra, w tym roku zmarł jej mąż" - ujawnia były prezydent Aleksander Kwaśniewski.

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy polecą na święta do Szwajcarii. "Nie będzie mojej córki, zięcia"
Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy spędzą święta w Szwajcarii (East News)

Dokładnie za tydzień zasiądziemy do wigilijnych stołów. Tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą jednak inne niż wszystkie. W związku z pandemią koronawirusa będziemy musieli ograniczyć spotkania rodzinne.

To szczególnie trudna sytuacja dla osób, które do tej pory spędzały święta w licznym gronie tak jak na przykład rodzina Kwaśniewskich. Zawsze było u nich gwarno, stół uginał się od potraw, a pod choinką piętrzyły się prezenty.

Zobacz także: Kwaśniewski o trudnych świętach: Spędzimy je w górach w Szwajcarii

Niestety w tym roku będzie inaczej, nie tylko z powodu pandemii. Aleksander Kwaśniewski jest bowiem w żałobie po śmierci szwagra. W związku z tym wraz z żoną, Jolantą Kwaśniewską, były prezydent zdecydował się wyjechać w góry do Szwajcarii, aby wesprzeć siostrę opłakującą męża.

Tam jest moja siostra, w tym roku zmarł jej mąż. Święta spędzimy w gronie: żona, moja siostra, ja, czyli we troje, jako reprezentanci tego samego pokolenia. Nie będzie mojej córki, zięcia, młodszych ludzi - ujawnił polityk w programie Wirtualnej Polski Newsroom.

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(162)
Jjj
rok temu
Był naszym Najlepszym prezydentem
Koko
rok temu
Kwaśniewski jest ok, wprowadził Polskę na lepsze tory. Kaczyński wszystko psuje!
Leon
rok temu
Jego najlepszym kumplem był Kulczyk....
ELYTY
rok temu
A beza już się z fiskusem rozliczyła czy dalej grypsuje z Elką?
Mysle
rok temu
My to mamy jako karlowata demokracja kryteria w wyborze głowy państwa co z tego ze kradł, co z tego za nie zna języków nie ma obycia i swojego zdania.Zazroszcze Czechom które zaczęły po upadku komunizmu z Vaclavem Havlem jako prezydentem.
Najnowsze komentarze (162)
Renata
12 miesięcy temu
Najlepszy prezydent, najładniejsza pierwsza dama!
mick
rok temu
Trzeba zajrzeć do banku.
Egościu
rok temu
Ależ Państwu musi być smutno wiedząc już , że jedyna córka i zięć nie spędzą z Wami tych najbardziej rodzinnych i fajnych świąt. W takim momencie to "dobrze" ,że nie macie Państwo wnuków bo smutek byłby tysiąc krotnie dotkliwszy. Zawsze darzyłam Państwa ogromną sympatią a Olka Jej Kubuś i Wasze zwierzaki są dopełnieniem Waszej sympatycznej rodziny. Pana Prezydenta zawsze bardzo ceniłam za to, że /do tej pory tak jest/ nigdy nikogo nie opluwał, nie poddawał się emocją przynajmniej wypowiadając się publicznie a przede wszystkim mówił płynnie, piękną polszczyzną. Ma Pan dar wypowiadania się czego brakuje wielu politykom. Oboje Państwo mieliście i macie klasę , której brakuje zdecydowanej większości polityków z pierwszych stron gazet zarówno prawej i lewej strony opcji politycznych.
Wiki
rok temu
Super prezydent. Podpisał konkordat i pokazał, że jest bardziej sprzedajny kościołowi niż PIS. Nawet nie miał odwagi ruszyć tego kompromisu aborcyjnego w strachu przed kościołem. Ludzie - pacynki u góry się zmieniają i wasze marsze nic nie dadzą tylko wypromują kolejnych karierowiczów typu Lempart, która teraz pięknie popłaci sobie Waszymi pieniędzmi olbrzymie długi komornicze. Olo obecnie nic nie robi ani jego żona, ale żyją jak milionerzy - ciągle Alpy, zakupy, wyjazdy, metki. No ciekawe za co? Takie bajki panie Kwaśniewski i Jolanto to dla gawiedzi. Może kiedyś wyjdzie ile przepraliście pieniędzy przez wasze fundacje.
Magda
rok temu
Możecie pisać ci chcecie ale oni to klasa sama w sobie... Dudowie mogą im buty lizać... Taka prawda.
Dyktafon
rok temu
Pamiętamy towarzyszą Stolzmana jak obiecywał każdemu młodemu mieszkania przed wyborami i jak został prezydentem chwiał się nad grobami wymordowanych polskich oficeröw w Charkowie!
Lpg
rok temu
Skąd w "pudełku" taki sentyment do byłych aparatczyków... i jak zwykle pozdrowienia dla moderatorów po raz kolejny...... A pies was...
Pablo
rok temu
To już nie Filipiny?
Franko
rok temu
Moze se wnuka kupią
Gerry
rok temu
Nie działał w polskim interesie
Fela
rok temu
Po co niewierzącym święta Bożego Narodzenia
Fela
rok temu
Smutne że oni tak długo byli na, szczycie. Stracony czas dla PL
Ert
rok temu
Para kosztem. Narodu
lila
rok temu
raczej kumpel dla kumpli a nie prezydent POLSKI
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie