Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Andrzej Duda i Mateusz Morawiecki sączą PIWO Z SOCZKIEM nieopodal przekopywanej Mierzei Wiślanej. Internauci: "W pracy się raczej NIE PIJE"

547
Podziel się:

Zdjęcia uśmiechniętego prezydenta i premiera zostały rozpowszechnione w sieci przez działaczy PiS, którzy podpisywali je hashtagiem #PracaNieKłótnie. Nie sądzili, że akcja może okazać się niewypałem?

Andrzej Duda i Mateusz Morawiecki sączą PIWO Z SOCZKIEM nieopodal przekopywanej Mierzei Wiślanej. Internauci: "W pracy się raczej NIE PIJE"
Mateusz Morawiecki i Andrzej Duda popijają piwo z sokiem (fot. Twitter, @PiS_Lubelskie)

W zeszłą sobotę premier Mateusz Morawiecki i prezydent Andrzej Duda odwiedzili miejsce przekopu Mierzei Wiślanej, gdzie trochę publicznie naobiecywali, a trochę się nad sobą pozachwycali. Morawiecki określił na przykład Dudę mianem "wielkiego przywódcy". Jego zdaniem to właśnie prezydent jest autorem planu wykaraskania się Polski z kryzysu, który niewątpliwie czeka nasz kraj po wycieńczającej walce z pandemią koronawirusa.

Po zakończonej konferencji panowie udali się do pobliskiego baru, gdzie do posiłku zamówili sobie piwa z sokiem, a przy okazji urządzili też małą sesję zdjęciową, dokumentującą, jak świetnie im się razem współpracuje.

Mała ustawka przeszłaby zapewne bez echa, gdyby tylko tak wielu obywateli nie zmagało się obecnie z utratą pracy i drastycznym uszczupleniem domowego budżetu. Widok relaksującej się głowy państwa w towarzystwie szefa rządu może więc zrozumiale działać na nerwy. Na domiar złego, działacze PiS zaczęli rozprzestrzeniać fotografie, używając podpisu "#PracaNieKłótnie", sugerując tym samym, że Andrzej Duda i Mateusz Morawiecki raczą się zimnym piwkiem podczas godzin pracy.

Poważną wizerunkową wtopę natychmiast wytknęli im internauci.

W pracy się chyba raczej nie pije. Nawet chyba piwa bezalkoholowego za bardzo nie wypada. Jednak ja nie pracuję w "budżetówce" wiec nie wiem, jakie tam są standardy - napisała użytkowniczka portalu Facebook na profilu polityka PiS Radosława Fogiela.

Gdy mężczyzna zdziwił się, że tego typu zdjęcie może kogokolwiek oburzać, kobieta postanowiła doprecyzować swoje pretensje.

Podpisane jest "#PracaNieKłótnie", ja tam nic o czasie po pracy nie widzę. Chyba że to ma być znowu coś w stylu wypowiedzi Pana Jarosława: "Nie damy sobie wmówić, że białe jest białe, a czarne - czarne..."

Jakbym ja pił w pracy - to odpowiadałbym z kodeksu karnego. No cudownie - skomentował kolejny internauta.

Sporo użytkowników sieci stwierdziło również, że robienie sobie tego typu zdjęć w momencie, gdy kraj czeka recesja, a wielu ludzi zastanawia się, jak zarobi na chleb, jest zwyczajnie nie na miejscu.

Fakt jest to czas na pijanie sukcesów. Tysiące chorych, setki zmarłych. Kryzys w gospodarce - czytamy.

Suchej nitki na najważniejszych obecnie politykach w państwie nie zostawił także Sławomir Nitras.

Za co pijemy? Za milion bezrobotnych? Za 40% spadku dochodów samorządów? Za 70 mln stracone na sasinowe wybory? - napisał na Twitterze polityk.

Skusilibyście się na piwko w towarzystwie Andrzeja i Mateusza?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(547)
Anka
2 lata temu
Nie rozumiem tego hejtu - ludzie siedzą uśmiechnięci i piją piwo. Kto wie, że to w godzinach pracy, może piją po 17:00 albo w sobotę? Polacy już dawno zdobyli profesurę z krytyki wszystkiego, w każdym zdjęciu widzimy powód do nienawiści. Ta nienawiść odkłada się w wątrobie, mózgu, kiedyś Wam Polacy ten hejt gałkami ocznymi wyjdzie...
Gość
2 lata temu
Co wam to przeszkadza że piją to piwo! Ale takiego znajomego to każdy by nie pogardzil i nie krytykował gdyby mu dobra posadzkę załatwił co?piwo by wam wtedy nie przeszkadzało. Polakiem cebulaki
Lili
2 lata temu
Tacy to pożyją
Xxx
2 lata temu
Lubię ich
Elka
2 lata temu
Fajne chłopaki pozdrawiam.
Najnowsze komentarze (547)
Aleks6662920
2 lata temu
Po pracy każdy zasługuje na odrobinę relaksu ;)
AM1
2 lata temu
Dlaczego nie napija sie Picolo?, przeciez im sie nalezy
Nerta
2 lata temu
A ludzie jak osły i tak pójdą i zagłosują na PIS .Tragedia
fazi
2 lata temu
lamusy jehowe
Mniszka
2 lata temu
No i fajnie 🙂co w tym złego?
🙈🙈🙈
2 lata temu
Bo twoje piwko jest lepsze niż moje 🤣
Cóż
2 lata temu
Szlachta żyje i pije.
PRECZZPOLIN
2 lata temu
FAJNIE ŚIĘ ŻYJE W POLIN!!!!!!!!!!!!!
mmm
2 lata temu
no oni są niepoważni
zuzia
2 lata temu
W pracy? To oni kopią tę mierzeję? Nie wiedziałam.
fazi
2 lata temu
jehowy rzad jehowa warszawa
(A)
2 lata temu
Zarzut picia w pracy jest o tyle nietrafiony, że żaden z tych panów nawet dnia uczciwie nie przepracował.
polebs
2 lata temu
Ludzkim Panom wolno
Tomek
2 lata temu
Piwo z sokiem? Który prawdziwy facet pije piwo z sokiem.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie