Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Magdalena Ogórek zarabia w TVP 600 TYSIĘCY ROCZNIE? Dziennikarka odpowiada: "Takie stawki wrócą dopiero, jak WYGRA TRZASKOWSKI"

238
Podziel się

Jeden z senatorów zasugerował, że publicystka TVP może zarabiać nawet 50 tysięcy złotych miesięcznie. Oczywiście nie pozostawiła tego bez komentarza.

Magdalena Ogórek zarabia w TVP 600 TYSIĘCY ROCZNIE? Dziennikarka odpowiada: "Takie stawki wrócą dopiero, jak WYGRA TRZASKOWSKI"
Magdalena Ogórek dogryza Rafałowi Trzaskowskiemu (ONS.pl)
bDmOQTXF

Magdalena Ogórek to jedna z tych dziennikarek, których kariera zawodowa może wprawiać w zakłopotanie. Obecna dziennikarka TVP jeszcze kilka lat temu była "tajną bronią" Sojuszu Lewicy Demokratycznej w walce o prezydenturę w kraju. Wkrótce zmieniła jednak poglądy na tyle, że dziś nawet Leszek Miller nie szczędzi jej przykrych słów.


Zobacz: Leszek Miller czule o starcie Magdaleny Ogórek w wyborach prezydenckich w 2015 roku: "Popełniała BŁĄD ZA BŁĘDEM"


Prawdziwa ewolucja poglądów Magdaleny Ogórek rozpoczęła się niedługo po tym, gdy walkę o fotel prezydenta wygrał Andrzej Duda. Od tego czasu dziennikarka coraz mocniej skręcała w prawą stroną i wkrótce otrzymała propozycję pracy w prawicowym tygodniku Do Rzeczy. Od jakiegoś czasu współpracuje też z TVP Info, gdzie raz po raz daje popis swoich "nowych" poglądów.


Przypomnijmy: Ogórek na Dzień Matki UBLIŻA HOMOSEKSUALISTOM: "Posiadanie większej ilości dzieci JEST OBCIACHEM, ale modnie jest CHODZIĆ ZA RĘKĘ Z CHŁOPAKIEM!"


Współpraca dawnej gwiazdy lewicy z TVP może nie okazała się dla niej korzystna wizerunkowo, ale najwyraźniej spełniła jej wymagania finansowe, a te podobno są dość wysokie. Co ciekawe, o zarobkach Magdaleny Ogórek w Telewizji Polskiej dowiadujemy się z posiedzenia senackiej Komisji Kultury i Środków Przekazu. To właśnie wtedy wicemarszałek Senatu Bogdan Borusewicz przyznał, że podobno zarabia ona 600 tysięcy złotych rocznie na podstawie umowy zlecenia.


Ilekroć w poprzednim okresie przychodziłem do radia, a także do telewizji, to ja nie wiedziałem, jakie poglądy ma dziennikarz, który ze mną rozmawia. I uważam, że jest to bardzo ważna wartość. A teraz? Oczywiście zaczęło się od Jedynki. Komentatorzy i osoby, które prowadzą wywiady - to pani Ogórek, pani Hejke, pan Rachoń - ludzie pracujący w telewizji. Ja nie wiem, czy pani Ogórek nie wystarczy te 600 tysięcy złotych rocznie, które na podstawie umowy zlecenie otrzymuje z telewizji? Czy jeszcze trzeba jej dodać? - wypalił Borusewicz.


Ta informacja wywołała spore poruszenie w mediach społecznościowych, dlatego na komentarz do sprawy nie trzeba było długo czekać. Z początku kwestię zarobków Ogórek skomentowało Centrum Informacji TVP, które nie było jednak w stanie zdradzić, ile, jeśli nie 600 tysięcy złotych rocznie, zarabia Magda.


Wysokość zarobków pracowników i współpracowników TVP to informacje objęte ochroną danych osobowych i jako takie nie mogą być ujawniane - usłyszeli dziennikarze Wirtualnej Polski.


Kolejną osobą, która skomentowała kwestię zarobków dziennikarki, został Jarosław Olechowski, dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej TVP. W opublikowanym na Twitterze poście zaprzeczył on tym doniesieniom.


Całkowicie dementuję informacje przekazane przez marszałka Bogdana Borusewicza, jakoby Magdalena Ogórek zarabiała w TVP 600 tysięcy rocznie. To nieprawda - napisał Olechowski.


W końcu do sprawy odniosła się też sama Ogórek. Dziennikarka oczywiście też nie potwierdziła wersji Borusewicza, jednak podziękowała mu za komplement. Oprócz tego wykorzystała ten moment, aby wbić szpilę jednemu z kandydatów na prezydenta, Rafałowi Trzaskowskiemu.


Miło, że marszałek PO Borusewicz mnie docenia, ale takie stawki wrócą dopiero, gdyby wygrał Trzaskowski - ironizowała "nowa gwiazda prawicy", najwyraźniej nawiązując do jego planów reformy mediów publicznych po ewentualnym zwycięstwie.


Odgryzła się po mistrzowsku?

bDmOQTXH
bDmOQTYi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(238)
Tymoteusz
6 miesięcy temu
Kiedy napiszecie o Jessice Mercedes Kirchner i jej fejkowej marce VECLAIM gdzie gonila koszulki 10pln FRUIT OF THE LOOM bez metek w cenie 250 ziko? Zglaszamy to do UOKIK!
Jakotako
6 miesięcy temu
Napiszcie o mercedes i jej oszustwie
studentka
6 miesięcy temu
Celebrytki zarabiające miliony, birurokracja zatrudniająca w Polsce ponad milion osób, wyniesienie produkcji do Chin, brak wydatków na nowe technologie, ciągłe zadłużanie państwa to jest przepis na upadek cywilizacyjny. Nasze dzieci nam nie wybaczą, za 20 - 30 lat, Europejczyk będzie pracował za grosze dla chińskiego koncernu śledzony przez amerykańskie technologie. Przepraszam, za politykę tutaj, ale to co się dzieje nie pozwala mi milczeć
bDmOQTYj
Racjonalista
6 miesięcy temu
Czy to jest ta kochanka Millera którą on promował na stanowisko prezydenta???
olo
6 miesięcy temu
Służalcza-- panna NIKT !!! Wszędzie już właziła do tyłków---- Lewićę całowała po rekach i chodziła w halkach, teraz pracuje jako przechodzony czopek wazelinowy w pisie --- kłanie sie co ważniejszym pisowcom !!! Baba bez kregosłupa moralnego !!! dno !!!!jak można sie chwalić, że jest się sprzedawczykiem ????? Pieniadze kobieto, to nie wszystko !!!!!
Najnowsze komentarze (238)
Iwcia
6 miesięcy temu
Brawo p. Magdo. Prosze sie trzymac i olewac tych zazdrosnikow. Bardzo lubie programy , ktore p. prowadzi.
Albert
6 miesięcy temu
Kocham ją.
Ola
6 miesięcy temu
600 000 tyś...jestem pewna że to prawda za mniej by nie szczekala ,
ikas
6 miesięcy temu
zapraszam Panią na kolację z szampanem.
Jerzy
6 miesięcy temu
CIEKAWE za co jej tyle płacą ???
Karczoch
6 miesięcy temu
To co że mąż z PRLu. Jeszcze niejednego karczocha będzie miała!
Kapusta
6 miesięcy temu
A ten przy ogóreczku to kto? Znów jakiś pedofil?!
Wieśniak
6 miesięcy temu
No weźta dwie kobitki: p.Gessler i p.Ogórek, jest różnica!
bDmOQTYb
Wieśniak
6 miesięcy temu
Łu nas w lublinie jeno tylko pikne dzieucjy: Beata, Urszula no i p.Ogórek.
Sałata
6 miesięcy temu
I do tego kasiasty ogóreczek.
Kalarepa
6 miesięcy temu
Ogóreczek śliczny jest i ma aparycję fest.
Pietruszka
6 miesięcy temu
Piękny i seksowny okórek.
Marchewka
6 miesięcy temu
Piękny ogórek.
jeży
6 miesięcy temu
Się mizerie kręci tu i tam i na te babcine torebki jest
...
Następna strona
bDmOQTYD