Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Andrzej Krawczyk nie żyje. Brat Krzysztofa Krawczyka odszedł w wieku 70 lat

116
Podziel się:

W połowie kwietnia Ewa Krawczyk informowała opinię publiczną, że brat Krzysztofa Krawczyka walczy o życie. W piątek w południe przekazano z kolei smutną informację o śmierci Andrzeja.

Andrzej Krawczyk nie żyje. Brat Krzysztofa Krawczyka odszedł w wieku 70 lat
Brat Krzysztofa Krawczyka nie żyje. Zmarł w wieku 70 lat (Facebook.com)
bESXdNbF

Andrzej Krawczyk nie żyje. Brat Krzysztofa Krawczyka odszedł w wieku 70 lat. Informację o śmierci mężczyzny przekazano poprzez oficjalny profil artysty. W krótkim komunikacie głos zabrali bliscy zmarłego.

Dzisiaj zmarł brat Krzysztofa Krawczyka. Śp. Andrzej Krawczyk. Artysta, malarz. Miał 70 lat. Niech spoczywa w pokoju - napisano pod udostępnionym zdjęciem Andrzeja ze zmarłym w kwietniu bratem, Krzysztofem.

Warto wspomnieć, że o poważnym stanie Andrzeja poinformowała wcześniej za pośrednictwem mediów wdowa po artyście, Ewa Krawczyk. Kobieta wspominała wtedy, że jej szwagier walczy o życie i w obliczu konfliktu z Marianem Lichtmanem zaapelowała o uszanowanie jej prywatności.

bESXdNbH

W tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie. Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze! - pisała zaledwie kilkanaście dni temu Ewa na Facebooku.

Przypomnijmy, że brat Andrzeja, piosenkarz Krzysztof Krawczyk, odszedł 5 kwietnia. Teraz, w miesiąc po niezwykłej tragedii, na rodzinę gwiazdora spadł kolejny cios.

Pudelek składa kondolencje rodzinie i bliskim zmarłego.

bESXdNbN
bESXdNci
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(116)
Derko
7 miesięcy temu
Jesteśmy tu tylko na chwile..
Wiecie co
7 miesięcy temu
Tak czasem bywa. Mnie odeszła babcia, a dwa dni później dziadek. Babcia od mamy a dziadek od taty. Ludzie jakoś wyczuwają takie rzeczy i wygląda tak jakby się umówili. W niebie raźniej :)
Wilku
7 miesięcy temu
Tragedia jeden po drugim.
bESXdNcj
Ucuf7f
7 miesięcy temu
No to młody _stary junior już całkiem bez chałupy, bo też u wujka pomieszkiwał.. trochę dziwne te relacje rodzinne, syn Krzysztofa prawie bez dachu bad głową, a KK adoptuje obce 3 osoby jako córki...żeby to były dzieci żony,to jeszcze, a to hej siostry...dziwne....
Polak
7 miesięcy temu
nie doczekał otwarcia spadku po słynnym bracie. Co teraz będzie z Juniorem?
Najnowsze komentarze (116)
Oma
6 miesięcy temu
może wreszcie czas skończyć opowiesci otym jaki dobry szlachetny był KK,tylu innych artystów znacznie bardziej lubianych odeszło ale ich rodziny jakoś umiały się zachować natomiast laleczka doskonale wie jak się w życiu ustawić i sama jak może podsyca atmosferę wokół siebie myślę że zrobiła wszystko żeby być jedyną spadkobierczynią łącznie ze zmianą e\testamentu w momencie kiedy mężulek już mało kontaktował ale tak naprawdę to sam KK był winien że stało się tak jak się stało. zresztą KK junior też nie pamięta o swoim synu to oco ten hałas
qas
7 miesięcy temu
Chwila, jeśli Pani Adamus nie ma rozwodu to jest prawną spadkobierczynią KK. Nawet jeśli ten artysta sporządził testament to jej się należy zachowek!
bruno
7 miesięcy temu
kapliczka, obnoszenie się z wiarą,, rozmodlony a synem nie potrafił się zająć i gdzie to życie po bożemu , czynami a nie klepaniem pacierzy pokaż ż jesteś katolikiem
Komedia
7 miesięcy temu
To co odstawiła i dalej odstawia wdowa po Krzysztofie Krawczyku to stary i zgrany numer. Tak przeżywała żałobę i okazywała “wielką miłość i opuszczenie” inna czarna wdowa. Była nią Pola Negri (prawdziwe nazwisko Apolonia Chałupiec), która po śmierci swojego ukochanego - słynnego Rudolpha Valentino, na oczach całego świata odgrywała żałosne widowisko. Oto relacja: “W trakcie pogrzebu Pola Negri kilka razy rzucała się na trumnę, krzycząc, że już nigdy więcej nie pokocha żadnego mężczyzny. Zdarzyło jej się również zemdleć, a kiedy kamera jednego z operatorów zacięła się, Pola na prośbę uwiecznienia tego momentu zemdlała po raz drugi. (…) Pola Negri nie chciała opuścić ukochanego i razem z nim wyruszyła w ich ostatnią wspólną podróż. Na każdej stacji spragniona sławy Apolonia Chałupiec wychodziła z wagonu na prośbę fotoreporterów i mdlała zanosząc się od płaczu nad swoim nieszczęściem. Co ciekawe, po przyjeździe do Los Angeles trumna z ciałem idola amerykanek na kilka dni wylądowała w garażu... gdyż Pola Negri opuszczona przez fotoreporterów nagle straciła zainteresowanie wyprawieniem pogrzebu ukochanemu”. Krawczykowi pogrzeb zorganizowało państwo, a wdowa osobiście także zafundowała wszystkim godne politowania widowisko. Żałobne show nadal trwa. Poczekajmy co zrobi “zrozpaczona i nieszczęśliwa laleczka”, kiedy i ją fotoreporterzy opuszczą!
nina
7 miesięcy temu
przykra sprawa, szkoda ,współczuję rodzinie p. Andrzeja która nie szuka rozgłosu i synowi krawczyka juniorowi, któremu wujek pomagał bez rozgłosu bo rodzony ojciec wolał opiekować się obcymi osobami, nic tego nie tłumaczy, miejmy nadzieję , że znajda się ludzie , którzy mu pomogą ,a pani KK mogłaby wreszcie przestać się lansować bo jest to żenujące
Dramat KK
7 miesięcy temu
KK pewnie dla świętego spokoju pozwolił macosze na odseparowanie od siebie swojego jedynego i chorego syna. Bo to ona zgotowała pasierbowi tułaczy los wpychając go pod opiekę wujka Andrzeja, a mężowi w to miejsce podsuwając 3, na niby adoptowane córki własnej siostry! Ta upozorowana adopcja została przez macochę bardzo nagłośniona w mediach. Proszę pomyśleć co czuł w tym czasie samotny i wycierający cudze kąty syn Krawczyka? W domu ojca i macochy znalazło się miejsce, serce i chleb dla obcych dzieci, a on musiał iść na poniewierkę. Takie brutalne odrzucenie przez najbliższych kładzie się cieniem na całe życie człowieka. KK umierał z różańcem w ręku i w poczuciu winy, bo wdowa wciąż nadaje, że mąż w niebie płacze.Macocha, niby katoliczka, za traumę jaką zgotowała pasierbowi, też nie będzie mogła spokojnie umrzeć! Teraz kiedy ma dużo czasu i siedzi jak czapla nad grobem męża, niech o tym pomyśli.
Wyrazy Wspolc...
7 miesięcy temu
Droga Pani Wdowo po SP. Andrzeju Krawczyku, Jesli kiedys natknie sie Pani na te strone, prosze przyjac szczere kondolencje z powodu straty Meza i Ojca, Pana Andrzeja Krawczyka. Nie jest Pani znana nawet z imienia, co swiadczy ze zyliscie Panstwo w prywatnosci, z dala od mediow i rozglosu. Mozna tylko przypuszczac ze nie bylo Panstwu lekko, a mimo to otoczyliscie w miare mozliwosci opieka Krzysztofa Juniora. Za to wyrazy wdziecznosci i uznania. Z pewnoscia przezywa Pani wraz z Rodzina bardzo ciezkie chwile. Zycze Pani zeby w otoczeniu znalazly sie uczciwe i wspolczujace osoby na ktorych wsparcie moze Pani liczyc. Wedlug znanego piosenkarza, "ludzi dobrej woli jest wiecej".
A to ciekawe?
7 miesięcy temu
Z mętnej gadki czarnej wdowy można wnioskować, że testament albo szlak trafił, albo cwaniara podczas choroby męża przy nim pomajstrowała. Po przeczytaniu poniższego tekstu można można się domyślać, że syn Krawczyka zdany jest na widzimisię macochy, która chce go wykiwać? Zapytana Ewa Krawczyk tak odniosła się do sprawy jedynego syna zmarłego męża: //"- Moje serce jest otwarte na wszystkie możliwe problemy i spotkania. Nie mogę nic zrobić, bo ludzie z otoczenia mi przeszkadzają - mówiła zapewniając, że zajmie się sprawami spadkowymi tak, jak ustaliła to z Krawczykiem. - Dam jeszcze więcej niż potrzeba - zapewniła. - Rozmawiałam z Krzysiem (juniorem – przyp. red.) w sobotę. Mieliśmy piękną rozmowę. Przedstawiłam mu wszystkie możliwe warianty, powiedziałam mu wszystko, co miałam powiedzieć i co ustaliłam z jego tatusiem - mówi Ewa Krawczyk. - Krzysiu nie przyjął mojej propozycji. Minął tydzień i nie mam od niego ani jednego telefonu, ponieważ spotkał się ze swoimi pseudoprzyjaciółmi".// Rozumiem syna KK, że się do macochy nie odzywa. Bez dobrego prawnika nie warto z tą przecherą rozmawiać!
bESXdNcb
SANDRA
7 miesięcy temu
SZKODA BO TAK PIEKNIE SPIEWAŁ
Iza
7 miesięcy temu
Posłuchajcie wywiadów Pana Lichtmana na youtube. Wspaniały człowiek chce pomóc juniorowi itd.
wola
7 miesięcy temu
po szczepieniu jeden i drugi
Realista
7 miesięcy temu
Widziałem obrazki z pogrzebu, czytam komentarze, oglądałem dwa ostatnie wywiady wdowy i z ciekawości poszperałem w głębokiej pamięci internetu. Wnioski nieciekawe! Jeżeli testament KK został zmieniony pod koniec życia piosenkarza, kiedy był już niesamodzielny, odcięty od swojej rodziny i przyjaciół i skazany na łaskę i niełaskę laleczki, to ta izolacja miała konkretny cel. Chciałbym się mylić, ale wszystko wskazuje na to, że pod pieczą żonki i pomagierów psy zająca zjadły. Syn KK niech postara się o dobrego adwokata, bo tu chyba ktoś wzorował się na smutnej historii Wioletty Willas.
Miska
7 miesięcy temu
ktoś komu nie udało się zniszczyć małżeństwa Ewy i Krzysztofa nadal zieje nienawiścią i zrobi wszystko by zniszczyć Ewę a wy wszyscy którzy nie znając prawdy i bezrefleksyjnie krytykujecie współdziałacie ze złem. Pan Krawczyk bardzo pomagał ludziom nawet jego pierwsza żona o tym mówiła że jej pomaga finansowo a z synem wcale nie miał tak złych relacji jak ktoś usilnie próbuje to przedstawić. Syn Krzysztofa wiele lat nie utrzymywał kontaktów z biologiczną matką ale o tym zakłamany donosiciel nic nie mówi. poznajcie prawdę i ciszej nad trumną
Refleksyjnie
7 miesięcy temu
Krzysztof Krawczyk występował na scenie ponad 50 lat. Ostatnio już gorzej brzmiał i kiepsko wyglądał - wzbudzał współczucie, że chorego człowieka tak męczą, ale cieszył się sympatią. Ewa Krawczyk, która po śmierci męża wyszła z jego cienia, zrobiła cyrk na cmentarzu, udzieliła kilka wywiadów na "solo" i od razu ludzie mają na nią ostrą alergię. Głupota i pazerność pogrążyła laleczkę i dała do myślenia.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESXdNcU
bESXdNcV
bESXdNcW
bESXdNcX
bESXdNcY
bESXdNcD