Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Andrzej Piaseczny w pierwszym wywiadzie po coming oucie: "Mam świadomość, że OTWORZYŁEM DYSKUSJĘ"

514
Podziel się:

Andrzej Piaseczny w rozmowie z Agatą Młynarską zdradził m.in., czy coś się zmieniło po jego szczerym wyznaniu. "Nie będę uciekał od odpowiedzi na najbardziej trudne pytania" - zapowiada artysta.

Andrzej Piaseczny w pierwszym wywiadzie po coming oucie: "Mam świadomość, że OTWORZYŁEM DYSKUSJĘ"
Andrzej Piaseczny w wywiadzie dla Agaty Młynarskiej (AKPA, Instagram)
bEClmFAl

Andrzej Piaseczny dotąd był oszczędny w mówieniu o swoim życiu uczuciowym, choć na przestrzeni lat pojawiały się rozmaite plotki na ten temat.

Niespodziewanie, przy okazji premiery nowej płyty, Piasek postanowił podzielić się pewną informacją. Wyznał mianowicie, że wers z jego piosenki "Nie możesz zasnąć i przestać śnić, a życie chciałbyś dzielić tylko z nim" to opis jego własnych przeżyć.

bEClmFAn

Wyznanie Piaska odbiło się szerokim echem, a w jego stronę zaczęły płynąć gratulacje, również od znajomych z show biznesu.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Bolesław Piecha z PiS o nagraniu Andrzeja Piasecznego ze szpitala
bEClmFAt

W poniedziałek Piasek wziął udział w livie na Instagramie Agaty Młynarskiej, gdzie m.in. zdradził, czy coming out coś zmienia w jego życiu.

Ja naprawdę od dawna jestem zgodzony ze sobą, z wczoraj na dziś kompletnie się nic nie zmieniło, ale nie będę uciekał od odpowiedzi na najbardziej trudne pytania, bo takie się pojawiają - obiecuje artysta. Mam świadomość, że otworzyłem dyskusję, która będzie miała ciąg dalszy. Nie nastąpi to prędko, ale nastąpi dlatego, że ten kurz musi opaść, a potem wzbijemy go ponownie.

Piasek dedykuje utwór promujący jego nową płytę mniejszościom seksualnym.

bEClmFAu

Piosenka jest wsparciem dla wszystkich osób LGBT+. Na czerwiec, miesiąc wsparcia równości, szykujemy premierę singla Miłość i teledysku - ujawnił wokalista, dodając, że więcej na ten temat powie w przyszłym miesiącu.

W dalszej części rozmowy Andrzej poruszył kwestię wiary i obecnej władzy w Polsce.

Nagle znaleźliśmy się pod rządami osób, które wiarę wyprowadziły na usta. Zadaję sobie pytanie, jak ci ludzie, którzy wierzą w Boga, mogą być tak niegodziwi, jak są? Nie umiem sobie odpowiedzieć na to pytanie. (...) Mają Boga na ustach, ale wykluczają kogoś z godności, praw człowieka i mówią, że zwierzęta nie mają praw - mówił oburzony Piaseczny.

Piasek nawiązał też do głośnej sprawy nagrania z jego urodzin, podczas których rzucił hasło "je*ać PiS" i w efekcie pożegnał się z pracą w Telewizji Polskiej.

bEClmFAv

Po całej tej sprawie z urodzinami wstrzymaliśmy się z komentarzami, natomiast ponieważ nie chciałem uniknąć tematu, zrobiłem u siebie na Instgramie live'a, gdzie chciałem wyrazić swój stosunek.

Powtórzyłem, że Voice Senior to wspaniały program i nie żałuję, że tam byłem, ale złe języki odebrały to tak, że walczę o swój udział w następnej edycji. Jasne jest dla mnie, że tak się nie stanie, bo znam ludzi, którzy o tym decydują, ale swojego zdania na temat programu nadal nie zmienię - stwierdził.

Podoba Wam się taki "niepokorny" Piasek?

bEClmFAw

Pudelek ma swoją grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEClmFAO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(514)
gość
4 miesiące temu
Nie otworzył tylko zamknął dyskusję trwającą ponad 20 lat.
Ddd
4 miesiące temu
Każdy wiedział
amen
4 miesiące temu
Jakie tajemnice? Dzieckiem byłam jak już wszyscy wiedzieli, żeś ciepły, a babcią już jestem.
bEClmFAP
Oooo
4 miesiące temu
No i sie zaczely gorzkie zale, wywiadziki, lansik
Ann
4 miesiące temu
Jak długo będziecie jeszcze wałkować ten temat?
Najnowsze komentarze (514)
Sara
4 miesiące temu
Promocja płyty czy gorzkie żale ? Wywalili z telewizji i tragedia .Jak sam teraz twierdzi źle się czuł, że musiał być jurorem w the voice of Poland.Ciekawe czy tak samo się czuł jak brał kasę?
Paula
4 miesiące temu
Przecież każdy wiedział od tym że Piasek jest homoseksualny żadna tajemnica i żadne odkrycie fajnie ze teraz to potwierdził w tak piękny sposób kochać ma prawo każdy i każdego i absolutnie nie czyni go to innym czy złym człowiekiem
Ann
4 miesiące temu
Kiedy Pan Tomasz Kammel wyzwoli się z ciemności i strachu?
Szarm
4 miesiące temu
a ta kobieta dojrzala,rzekomo partnerka piaska,z którą na okladkach Vivy prowadzał się? taka to odwaga piaska😁
cojest
4 miesiące temu
dlaczego rzekomo tolerancyjny pudel usuwa komentarze krytykujące homofobów? stoicie po ich stronie?
aaa
4 miesiące temu
Sodoma i Gomora
aaa
4 miesiące temu
Dlaczego BÓG zniszczył Sodomę i Gomore? bo mieszkali tam tacy ludzie
piter
4 miesiące temu
Teraz pora na Kamela, Wojwódzkiego i całą tą resztę...
bEClmFAH
JUŻ NA DVD
4 miesiące temu
Amalne legendy z Piaskiem
FreeZona
4 miesiące temu
Mam już dość celebrytów którzy próbują mi wmówić że Polacy to najgorszy sort społeczeństwa! Żyjecie z naszych pieniędzy!
preacher
4 miesiące temu
Z braku wiedzy i mądrości nie odróżniają uczuć od prawdziwej Miłości. Stąd chaos w zrozumieniu i postępowaniu. Bóg jest jedyną prawdziwą miłością. Napełnianie się nim, to kochanie tą prawdziwą jedyną miłością drugiego człowieka. Wszystkie inne relacje " miłosne" są zwiedzeniem, wprowadzają chaos, a chaos po łacinie znaczy satanus.
123
4 miesiące temu
To jego osobistą sprawa i nie musi się fałszować że woli mężczyznę
Asia
4 miesiące temu
Na miejscu osób LGBT byłabym wściekła że jak go potrzebowali 20 lat temu to siedział cicho, a teraz chce kasę na tym kręcić
Polki
4 miesiące temu
Toleruje czyli nie mam zamiaru zamykać w psychiatrykach czy wdrażać różnego rodzaju terapii ale nie akceptuje uwarzą ze jest to niezgodne z prawami nauki
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEClmFBA
bEClmFBB
bEClmFBC
bEClmFBD
bEClmFBE
bEClmFBj