Trwa ładowanie...
Przejdź na
AP
|

Angelina Jolie przyznaje, że BAŁA SIĘ o swoje dzieci, będąc w związku z Bradem Pittem!

130
Podziel się:

Angelina Jolie już kolejny rok walczy w sądzie o odebranie byłemu małżonkowi praw rodzicielskich. Teraz znów zasugerowała, że Brad Pitt ma wiele na sumieniu...

Angelina Jolie przyznaje, że BAŁA SIĘ o swoje dzieci, będąc w związku z Bradem Pittem!
Angelina Jolie bała się o swoje dzieci (East News)
bEDTCnOZ

Od rozwodu Brada Pitta i Angeliny Jolie minęło już kilka lat, jednak byli małżonkowie nadal toczą zaciętą bitwę w sądzie. Przedmiotem sporu między aktorami jest prawo do opieki nad ich szóstką dzieci, o które oboje zresztą zaciekle walczą. W 2018 roku sąd zadecydował o równym podziale opieki między rodzicami, na co Angelina nie chciała przystać. Od tamtej pory 46-latka na wszystkie sposoby stara się odzyskać wyłączne prawo do opieki, ujawniając, na jakie niebezpieczeństwa ze strony Pitta była rzekomo narażona jej rodzina.

W najnowszym wywiadzie dla "The Guardian", w którym Jolie opowiada o swoich doświadczeniach związanych z walką o prawa dzieci na całym świecie, gwiazda wyjawiła, jak nabyta przez lata wiedza uświadomiła jej, w jakim niebezpieczeństwie znajdowały się jej własne pociechy. Aktorka, oprócz zarzutów dotyczących nadużywania alkoholu przez Pitta, przed laty złożyła również pozew przeciwko eksmężowi, oskarżając go o przemoc domową.

Zobacz także: Najbardziej kosztowne rozwody. Mel Gibson stracił fortunę
bEDTCnPb

Podczas wywiadu została zapytana wprost, czy jej opowieść nawiązuje do sądowej walki z byłym mężem. "Nie mogę o tym mówić" - skomentowała lakonicznie. Jednak na pytanie, czy podczas małżeństwa z Pittem obawiała się o bezpieczeństwo swoich dzieci, odpowiedziała bez wahania: Tak, obawiałam się o całą rodzinę. Całą rodzinę - przyznała.

Przypomnijmy, że Angelina, desperacko próbując odzyskać całkowitą opiekę nad dziećmi, wykorzystuje wszystkie możliwe chwyty, łącznie ze stawianiem dzieci przed sądem, aby zeznawały przeciwko Bradowi.

bEDTCnPh

Choć Angelina Jolie i Brad Pitt spotykali się przez ponad 11 lat, ich małżeństwo przetrwało zaledwie dwa. Razem doczekali się szóstki dzieci: 19-letniego Maddoxa, 17-letniego Paxa, 16-letniej Zahary, 15-letniej Shiloh oraz 12-letnich bliźniaków, Vivienne i Knoxa.

Myślicie, że kiedykolwiek dojdą do jakiegoś porozumienia?

bEDTCnPi
bEDTCnPC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(130)
Igor
3 tyg. temu
Przez 11 lat tak bardzo bała się o rodzinę, że z przerażenia wyszła za niego za mąż.
Nie
3 tyg. temu
Nie dojdą do porozumienia
Nixk
3 tyg. temu
Druga amber i johnny depp coś czuje…
bEDTCnPD
😂😂😂
3 tyg. temu
Bała się o swoje dzieci a z kim film grała to do łóżka wskakiwała
Lol
3 tyg. temu
Oni mają 3 dzieci razem nie 6
Najnowsze komentarze (130)
jaaaa
3 tyg. temu
dzieci są już w takim wieku że nie ma po co odbierać praw, same niech decydują z kim utrzymywać kontakty.
....
3 tyg. temu
tak sie bala o dzieci, ktore ponoc same naklonily ich do wziecia slubu?? to chyba jednak nie byl takim zlym ojcem co?
Mama Radka
3 tyg. temu
Przy Jen był ok , więc...
Wilk
3 tyg. temu
Brad Pitt jest cenionym i szanowanym producentem filmowym, a Jolie chce zniszczyć mu reputację, czyni to z zawiści.
Mari
3 tyg. temu
Manipulantka, która idzie po trupach do celu. Oczywiście swojego celu, bo raczej dla dobra dzieci całego tego cyrku z odcięciem od nich ojca nie odstawia.
ines
3 tyg. temu
obydwoje siebie warci aktorzy sa tylko na pokaz tacy cacy a w czterech scianach diably wcielone
tyle
3 tyg. temu
Tłumaczyła po ślubie, że nie chcieli się pobierać, tylko dzieci od dawna naciskały i spełnili ich prośbę. Na zdjęciach rodzinnych, Angelina od dawna nie wyglądała na osobę szczęśliwą, wieczny chłopczyk dał jej popalić.
Mic
3 tyg. temu
Ta kobieta ma coś złego w oczach.
bEDTCnPv
Czytelnik
3 tyg. temu
Najpierw rozbiła małżeństwo Brada z Jenny a teraz go oczernia. Nagle stał się złym mężem i ojcem. Angelina jest wycharochana i zła do szpiku kości. Na swoim koncie ma różne grzeszki, zdrady, seks z pierwszym lepszym czy narkotyki. Nigdy za nią nie przepadaliśmy a ta sytuacja tylko upewnia nas w tym przekonaniu.
Kiki
3 tyg. temu
Co Oma gada????
Aaaa
3 tyg. temu
Spotykają się 11 lat a biologiczne dziecko ma 15 ktoś tu nie umie liczyć 🤔
Prawda
3 tyg. temu
Drugiej takiej nie ma i nie będzie piękna od zawsze o niebywałym spojrzeniu i ustach
Życie
3 tyg. temu
Chłopaki, tak się to kończy, jak się ma skłonność do wariatek ;)
Hiena
3 tyg. temu
Czytam te komentarze że pozory mylą ze Brad nie wygląda na takiego itd.Pozory mylą. Ja uchodze za bardzo otwartą osobę. Miła serdeczną itd.A wcale taka nie jestem.Lubie koleżankę zaprosić ale tylko po to by ją krew zalała w jakim domu mieszkam.Chwale inne dzieci a tak naprawdę mam je gdzieś.Obgaduje do męża grube koleżanki.Kocham tylko męża i synka.Za nich bym w ogień poszła.Reszta mnie nie obchodzi.Kocham jeszcze zwierzęta i wspieram schronisko.a moja koleżanka która nazywa mnie swoją przyjaciółką mnie obrzydza.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDTCnQo
bEDTCnQp
bEDTCnQq
bEDTCnQr
bEDTCnQs
bEDTCnPX