Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Angelina Jolie pogrąży Brada Pitta?! Twierdzi, że posiada dowody PRZEMOCY DOMOWEJ!

169
Podziel się:

Rozwodząca się już piąty rok Angelina Jolie złożyła niedawno do sądu papiery, które mają potwierdzić przemoc psychiczną i fizyczną, której rzekomo dopuszczał się Brad Pitt. Aktorka nadal walczy o wyłączne prawo do opieki nad niepełnoletnimi dziećmi.

Angelina Jolie pogrąży Brada Pitta?! Twierdzi, że posiada dowody PRZEMOCY DOMOWEJ!
Angelina Jolie przedstawi dowody na przemoc domową (fot. Getty)
bETpXRtx

Angelina Jolie i Brad Pitt nie potrafią rozwieść się już od połowy dekady, mimo że małżeństwem oficjalnie byli tylko skromne dwa lata. Niestety wygląda na to na to, że zbliżająca się rozprawa nie będzie dla aktorów tą ostatnią. Zachodnie media donoszą, że po pięciu latach od złożenia papierów rozwodowych Jolie nagle zapragnęła przedstawić przed sądem kolejne dowody w sprawie.

Angelina Jolie miała kilka lat temu oskarżyć Brada Pittaprzemoc fizyczną wobec ich syna - 15-letniego wówczas Maddoxa. Do incydentu między ojcem a chłopcem doszło ponoć na pokładzie prywatnego samolotu. Pitt został jednak ostatecznie oczyszczony ze wszelkich zarzutów przez rządową agencję zajmującą się ochroną dziećmi (DCFS) w Los Angeles.

bETpXRtz
Zobacz także: Brad Pitt ma nową partnerkę. Angelina nie jest zadowolona

Teraz wygląda na to, że aktorka ponownie planuje zagrać kartą przemocy domowej. Jak potwierdza brytyjski The Sun, 12 marca Angelina złożyła w sądzie dokumenty, w których zaoferowała "przedstawienie dowodów i podparcie zeznań dotyczących przemocy domowej". W papierach nie jest jasno określone, kto zdaniem Jolie miałby się dopuszczać owej przemocy. Jeżeli jednak aktorka nie planuje donieść na samą siebie, to możemy spokojnie założyć, że chodzi jej o Pitta.

Dodatkowo Jolie zamierza zezwolić, aby jej niepełnoletnie dzieci zeznawały w obecności sądu. Jest to wbrew woli ojca maluchów, który ponoć chciałby oszczędzić im związanego z rozwodem rodziców stresu.

bETpXRtF

Brad pragnie tylko, aby to paskudztwo się wreszcie skończyło. Widzi jednak, że nie istnieje nawet najmniejsza szansa na dogadanie się z Angeliną. Brad chciałby w końcu się z nią pogodzić dla dobra dzieci - podał informator The Sun.

Przypomnijmy, że Pitt i Jolie przez prawie 14 lat relacji, w której trakcie małżeństwem byli tylko przez dwa, doczekali się szóstki dzieci. Maddoxa, który ma obecnie 19 lat, 16-letniej Zahary, 17-letniego Paxa, 14-letniej Shiloh i 12-letnich bliźniaków Knoxa i Vivienne.

Myślicie, że rozwodnikom uda się w końcu dojść do porozumienia, czy Angelina nie odpuści, póki nie zostaną spełnione jej żądania?

bETpXRtG
bETpXRtH
bETpXRua
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(169)
Reina
9 miesięcy temu
Te dzieci zdążą dorosnąć, zanim ta dwójka się rozwiedzie 🤣
Kiki
9 miesięcy temu
Harry, czytaj, co cie czeka za parę lat
Ehh
9 miesięcy temu
Oooo grubo! Brad nie wyglada na takiego. Tylko, ze wielu takich było, którzy nie wyglądali...
bETpXRub
Kareena
9 miesięcy temu
W tym tempie, zanim w końcu się rozwiodą, wszystkie dzieci będą pełnoletnie i będą same mogły decydować o sobie
Ciekawski
9 miesięcy temu
Co ten gość jej zrobił, że ona to tak nienawidzi?
Najnowsze komentarze (169)
gość
9 miesięcy temu
trzymam za nią kciuki, to jest dzielna i dobra kobieta niezależnie jakie błędy popełnia. jeśli pitt potrafi być agresywny, nic dziwnego, że chce trzymać dzieci z daleka, tylko na jej plus.
Kamil
9 miesięcy temu
Karma wraca .. nie wiedział z kim się wiąże ?!
...
9 miesięcy temu
Posiada je od lat ale wywleka teraz?
Jjbjk
9 miesięcy temu
A miało być tak pięknie... ;)
1957
9 miesięcy temu
Oj Brad i po co Ci to było
Polak
9 miesięcy temu
ojciec Jane Fonda porzucił dawno temu jej matkę - matka popełniła samobójstwo, Jane dla marketingu oskarzała o to własnego ojca, lecz po latach przyznała, że jej mama padła ofiarą przestepstwa czyli gwałtu, a potem została seksoholiczka, a na końcu tych zdarzeń - odebrała sobie życie, czyli niby ojciec nie był winien, ale jednak wg. mnie był, gdyż gdyby był z żoną, to nie stałoby się jej nic złego, zapewniłby jej ochronę. Angelina ma żal do ojca o to, że odszedł od jej matki, ale zapomniała, że to ojciec ratował ją z opresji, jak wyrzucano ja z kolejnych szkół aktorskich, jak zabierał ją na galę oskarową, może i o to ma zal, skoro nie utrzymuje z Jonem kontaktów i zrezygnowała z nazwiska Voight.
...
9 miesięcy temu
Angie ojciec porzucił jej matkę, później Angie miała złe relacje z ojcem przez wiele, wiele lat. Myślę, że ta sytuacja odbiła się mocno na jej psychice i podświadomie mści się na mężczyznach, za wyrządzone (bądź nie) krzywdy. Jej psychika jest zszargana i teraz mamy tego dowód... Szkoda, że nie myśli o dzieciach, bo jej obecne działania zniszczą im psychikę na całe życie (tak jak sytuacja jej rodziców zniszczyła jej). Niestety ona powiela ten sam schemat. Znane w psychologii zjawisko...
Polak
9 miesięcy temu
Jeżeli ktoś posiada dowody (Molestowania dzieci - jak Mia Farrow), (Przemocy domowej) - i je ukrywa z obawy przed utratą popularności - powinien zostać osądzony na równi ze sprawcą.
bETpXRtT
Ewe
9 miesięcy temu
Dla Angie dzieci zawsze były najważniejsze i chroni je przed agresywnym alkoholikiem. Na pewno nie raz żałowała, że się z nim związała. To wspaniała kobieta, ale jak to już jest na tym świecie- baba zawsze winna.
Juliaaa
9 miesięcy temu
Piękna kobieta
Gosc
9 miesięcy temu
Sa siebie warci
dsdsddd
9 miesięcy temu
Dala by se baba spokoj .....ta nienawisc zabije ja ..... ......i....co to da......smutne to miec tyle kasy ,urode i tak zyc zeby tylko dopiec drugiemu .....nie nie nie ......to nie dlamnie...
sting
9 miesięcy temu
zawiść, zazdrość to źli doradcy, ona nie może strawić jego sukcesów, podczas, gdy świat powoli o niej zapomina...
obiektywnie
9 miesięcy temu
Nikt z nas nie wie jaka jest prawda, ale skoro Angelina mówi o rzekomych dowodach to musiała je mieć już 5 lat temu. Mając w ręku niepodważalne dowody załatwiłaby sobie wyłączną opiekę od ręki. Wygląda to na zemstę ze strony Angeliny, szlag ją trafia bo jej oparta tylko na urodzie kariera leży, reklamodawcy omijają ją z daleka, a Brad dostaje ciekawe role, zdobył Oscara i na dodatek produkuje nagradzane filmy.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETpXRuM
bETpXRuN
bETpXRuO
bETpXRuP
bETpXRuQ
bETpXRuv