Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Anna Maria Sieklucka WYCOFAŁA SIĘ z show biznesu: "Wyraźnie stawiam granice. Nie pasuję do tego światka"

84
Podziel się

"Świadomie wybrałam drogę daleką od plotek" - wyznała w wywiadzie gwiazda "365 dni".

Anna Maria Sieklucka WYCOFAŁA SIĘ z show biznesu: "Wyraźnie stawiam granice. Nie pasuję do tego światka"
Anna Maria Sieklucka wycofała się z show biznesu (ONS)
bDJPvaCt

Ekranizacja powieści Blanki Lipińskiej 365 dni bez wątpienia odbiła się szerokim echem w mediach. "Dzieło" zostało praktycznie zmiażdżone przez krytyków, którzy uznali je nie tylko za zwyczajnie kiepską produkcję, lecz także obraz wyjątkowo szkodliwy społecznie - Jakub Żulczyk nazwał nawet film "nienawistną fantazją o gwałcie".

Mimo krytyki i licznych kontrowersji 365 dni cieszyło się sporą popularnością wśród widzów - odnotowało nawet niespodziewanie wysoką oglądalność na platformie Netflix. Zainteresowanie produkcją nie tylko zachęciło Blankę Lipińską do "zagranicznej ekspansji", lecz również skutecznie wypromowało w mediach odtwórców ról Laury i Massimo. Zdecydowanie największym beneficjentem sukcesu 365 dni okazał się Michele Morrone - przystojnemu Włochowi udało się już m.in. wystąpić w kampanii Dolce&Gabbana, a także dorobić całkiem nowego lokum.

bDJPvaCv

Chociaż filmowy Massimo przeżywa prawdziwy rozkwit kariery, doniesienia o jego ekranowej partnerce pojawiają się już w mediach znacznie rzadziej. Anna Maria Sieklucka może co prawda pochwalić się całkiem imponującą liczbą instagramowych obserwatorów, aktorka zdaje się jednak stronić od blasku fleszy.

Okazuje się, że Sieklucka postanowiła świadomie wycofać się ze świata show biznesu. Jak przyznała w rozmowie z Party, nie zależy jej bowiem na budowaniu kariery dzięki sensacyjnym pogłoskom.

bDJPvaCB

Nie zostałam odrzucona przez show biznes. Świadomie wybrałam drogę daleką od medialnego szumu i plotek, bo kreowanie swojego wizerunku za pomocą fake newsów nie jest mi do niczego potrzebne. Nie pasuję do tego światka, bo nie daję sobie w kaszę dmuchać - zapewniła.

Filmowa Laura podkreśliła także, że niechętnie dzieli się ze światem swoją prywatnością. Fakt ten, jej zdaniem nie przysporzył jej zbyt wielu fanów wśród dziennikarzy.

Jako kobieta i aktorka wyraźnie stawiam granice. Wolę opowiadać o swojej pracy niż o życiu prywatnym. Może dlatego po premierze nie dostałam zbyt wielu zaproszeń na wywiady czy kolejne sesje do magazynów. Albo wśród dziennikarzy mam złą sławę - stwierdziła.

Myślicie, że Anna Maria Sieklucka wytrzyma w swoich postanowieniach?

bDJPvaCC
bDJPvaCD
bDJPvaCW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(84)
Gosc
miesiąc temu
Zacznij uczciwie zdobywać role ladacznico.
Rob
3 miesiące temu
Nałożnica tego podstarzałego "reżysera" z Lublina , na którego skarżą się aktorki , że "wiadomo" w jaki sposób je zaprasza do współpracy. Jej to kasa z pewnością nie śmierdzi.Zal mi tej dziewczyny, nie znajdzie męża, nie będzie miała rodziny po takim prowadzeniu się nikt nie chce fałszywych lasek , teraz o tym nie myśli ale za parę lat się ocknie wtedy kiedy już będzie po ptakach .
Jasmin
3 miesiące temu
No tak się składa że to show biznes jej nie chce.Nikt nie chce mieć do czynienia z tak zakłamana osobą, którą usiłuje robić karierę albo w tym gniocie albo przy boku swojego niby fagasa. Wybaczcie , ale to nie jest pomysł na siebie, tylko cynizm i wyrachowanie. Jak dla mnie obrzydliwe.a co do show biznesu to nawet tam trzeba być jednak choć odrobinę wiarygodnym. Zarozumiała, nadęta, nieszczera , niech się stacza po równi pochyłej po tylko taka "droga" ją czeka patrząc na to co wyprawia.
bDJPvaCX
Ania
4 miesiące temu
Tragiczna aktorka, grala maskarycznie kiepsko
Justyna
4 miesiące temu
Według mnie dobrze się stało, że Anna Maria wycofała się ze świata show biznesu. Będzie jeszcze nie jedna okazja by wzbić się na szczyt, nie koniecznie przy pomocy Blanki. Panna Sieklucka jest na tyle młodą osobą, że kariera tak czy inaczej stoi przed nią otworem. Wszystko w jej rękach, tylko ona ma prawo decydować o rozwoju swojej kariery.
Obiektywny
4 miesiące temu
Wow druga Sharon Stone nie pasuje do tego światka niech doloczy do sióstr Tyszka tam dopiero się dzieje
asd
4 miesiące temu
brawo brawo brawozasluguje na szacunek
gosc
4 miesiące temu
jaka z niej aktorka?z czego jest znana?
Helium
4 miesiące temu
Bardzo ją szanuję , bo mimo kasy jest normalna i nie ma potrzeby się lansować... Brawo AMS!!!
Anna
4 miesiące temu
Niestety, ale to showbiznes ją odrzucił.
Stachu
4 miesiące temu
Fajna dziewczyna. Nie żadna Wieniawka czy Rozenek. Nie dała z siebie zrobić tandetnego produktu marketingowego. Tylko po co gra w tak durnych filmach? Chętnie bym ja zobaczył w porządnej produkcji.
Dar
4 miesiące temu
Fajna kobietka :) Mi się film osobiście podobał... i wiem że na wyspach cieszył się popularnością :)
Grazyna
4 miesiące temu
Piekna kobieta
bDJPvaCP
Tyre
4 miesiące temu
A widzieliście ile Morrone ma obserwujacych? To chyba wyznacznik jednak popularnosci, ale facet ma prawie 11mln, taka np. Heidi Klum ma około 7,5mln. On dzięki temu filmowi zrobi karierę. Ciekawe czy Blanie będzie stać na kolejną część z nim...
...
Następna strona
bDJPvaDr